Всеки вече вижда, че сме двама - СЕПТЕМВРИйчето шава в мама /Тема 5/

  • 52 408
  • 766
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 500
...има, няма такъв - той да си го даде... #2gunfire
  Laughing hahaha

Да ви кажа, аз днес най-после отидох на ЖК /не съм ходила от 9 г.с./. Сестрата веднага ме смъмри, че не съм ходила от февруари. После написа "не посещавала редовно ЖК".  Laughing Аз си ходя, но на частно. И днес за пореден път се потвърди, че ЖК по ЗК е напълно безсмислено. Д-ра ме прегледа за 35 секунди, каза, че плода е жив и до там. Чаках сто часа да се изпишат куп бумаги.
Накрая сестрата като пита каква ми е плацентата, той си измисли, че е задна, защото изобщо не се беше сетил да погледне. А тя е предна.  Crazy Grinning Голяма тъпотия!
След 31 г.с. ми казаха да ходя всяка седмица на тонове.
Иначе бебето е седалищно. Дано се обърне до 9 м.!
Кръвното ми е потресаващо - 85/50.  Shocked Rolling Eyes


# 721
  • Мнения: 360
Постоянно с коментари. Оня ден се срещам с една позната(и тя септемврийка). Чака първо детенце. Виждаме как едно дете на около 3г.се тръшка на майка си. Коментира,че нейното дете не би се държало така. И аз преди да родя обвинявах родителите за такова държание. Но ми дойде на главата. Та кой каквото си иска и каквото си иска да говори,докато не ми „обуе” моите обувки не ме засяга.

# 722
  • Мнения: 85
На вас започнаха ли вече да ви дават съвети да не си подстригвате косата? Нещо ставало - режел се късмета на бебето  Whistling ooooh!

# 723
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
хаха ее как, ако чакаш момче и се подстрижеш, ще му отрежеш бубата Grinning  Joy аз затова ще имам момиче....няколко пъти се подстригвах  Laughing

# 724
  • София
  • Мнения: 5 613
И ММ не ми дава да се подстрижа, синчето щяло да има малка пишка
 hahaha  . Косата ми е адски дълга сега, ама поне не пада и е една хубаваа. Heart Eyes
Иначе да знаете, да не седите със скръстени крака, че детето ще е кривокрако!

# 725
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
И да не простирате, че детето ще е капризно :d

# 726
  • Мнения: 86
ххахахааххаххахахха
Преди време свекито се опита да ми пробута да ям яхния с праз...  Rolling Eyes Аз такова никога не съм близвала, няма и занапред как да се случи... тогава тя се опита да ми каже, че щом съм видяла яденето - трябвало да хапна малко, защото детето го искало... Е, обясних й, че в центъра на София същия ден съм видяла около 16 сладкарници с пасти, торти, сладки и какво ли още не, но не съм спирала да ям във всяка от тях  Joy Жената се отказа да ме убеждава  hahaha

Иначе ние чакаме девойка и мисля до 1-2 седмици да отида и да се подстрижа... не мога да се занимавам с бабини деветинини  Laughing А майка ми даже и на студено къдрене е ходила, докато е била бременна с мен  Party

# 727
  • Варна
  • Мнения: 1 366
Пфъ,пишката на момчето зависи от това ква е пишката на бащата ,не от дължината на косата на майката Mr. Green
Абе вие правите ли секс ,аз тва нещо съм го спряла от зората на новата година......

# 728
  • Мнения: 86
Skabiela, и за нас гушкането е мираж  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
и аз все си мисля, че за пишката е по наследство  hahaha

# 729
  • Мнения: 3 500
Абе вие правите ли секс ,аз тва нещо съм го спряла от зората на новата година......
Не ни е забранено, така, че... най-редовно. На мен хормоните ми бушуват, как да ги укротя по друг начин?!

# 730
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
с моите влизания в болницата и ужаса, че мога да родя преждевременно...даже не ми се и мисли за секс....всъщност последно беше точно преди месец, преди пак да ме приемат....еми за мен едното вече води до другото...та не мерси....на тоя етап с тия кг и корем не ми й липсва...

аз си правих кичури и през юли мисля за трети път да се подстрижа....кичурите бяха след първата болница...тогава реших окончателно, че ми е все тая от бабини девитини...

# 731
  • Мнения: 44
Здравейте! Включвам се късно във вашата прекрасна темичка с термин 01.10, ноооо като е тръгнало ще съм септемрийска мама. В 26 г.с съм, като миналата седмица ми правиха серклаж и се надявам да докарам до септември. Успешен финал на всички  Hug

# 732
  • Варна
  • Мнения: 1 366
Ноел.къ ти завиждам.....Ако можех ич нямаше да се спра,щот кат родя с тез 4 чавета  няма да ми е до секс.
Пък и вече имам паническа фобия ,че пак ще забременя.Тук трябва да ви спомена ,че ние правим секс с презерватив,но как точно забременях не.ми е ясно ...разбира се не вярвам в непорочното зачатие  Joy

# 733
  • Мнения: 360
 Последно се подстригах февруари или март-много късо,с нагласата докато родя да не се стрижа. Решила съм да я даря. Дано да стане достатъчно см.

# 734
  • Мнения: 200
Развеселихте ме днес, относно подстригването, и се подстригвам и се боядисвам, а малкия ни мъж, да му мисли тати какво му е завещал.
А за секса, съм на приливи и отливи, но правили ми се, не си кротуваме.

Общи условия

Активация на акаунт