човешки папиломен вирус HVP тип 16

  • 3 218
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Наскоро ми откриха HVP тип 16. Знам, че е високо рисков. Какво да очаквам? Постоянно имам гъбички, но матката и яйчниците ми са добре /засега/. Може ли да се излекувам от HVP?

# 1
  • Мнения: 50
Моя позната имаше. Излекува се. Simple Smile)

# 2
# 3
  • Варна
  • Мнения: 769
Въможно е да, аз имах преди година и половина и приемах Биозин в продължение на 3 месеца по предписание на АГто ми. След това пуснахме контролно и резултатът беше отрицателен. Трябва да се посъветваш със специалиста, който ти е назначил изследването. Успех. Simple Smile

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Може ли да се излекувам от HVP?
HPV обичайно се лекува с курс Изопринозин, Кориолус, Биозин, Вираут, някои даже с хомеопатия пробват.
Това, което със сигурност трябва да правиш е да посещаваш редовно гинеколога си, да си правиш профилактични изследвания и да поддържаш имунната си система в добро състояние. Така ако има проблем той бива хващан и лекуван навреме, а в съчетание с лечение е вероятно и организмът да се пребори и изчисти вируса.

# 5
  • Мнения: 9
Може ли да се излекувам от HVP?
HPV обичайно се лекува с курс Изопринозин, Кориолус, Биозин, Вираут, някои даже с хомеопатия пробват.
Това, което със сигурност трябва да правиш е да посещаваш редовно гинеколога си, да си правиш профилактични изследвания и да поддържаш имунната си система в добро състояние. Така ако има проблем той бива хващан и лекуван навреме, а в съчетание с лечение е вероятно и организмът да се пребори и изчисти вируса.

Изписаха ми Изопринозин, казаха ми, че се лекува и ще мине. Редовно ходя на прегледи.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
За колко време и по каква схема Изопринозин, това също е важно.
Като го пиете и правите редовни прегледи, изследвания и поддържате имунитета си на ниво нещата ще се оправят.

# 7
  • Мнения: 9
За колко време и по каква схема Изопринозин, това също е важно.
Като го пиете и правите редовни прегледи, изследвания и поддържате имунитета си на ниво нещата ще се оправят.

   Пия го 3 х 2, за 40 дни,  след което още един месец 3 пъти по едно. До една година се изчиства организма, така ми казаха. А има ли вероятност след време пак да се хване? Трябва ли да се избягва да се прави *** и колко време?

# 8
  • Мнения: X
Той си стои в теб, не ходи никъде, просто спира да е активен за известен период или завинаги ако е успешно лечението. Организмът се изчиства - в смисъл, че поразената от вируса тъкан се възстановява кагато не е активен.

Има вероятност да се хване и 16, и други типове, и други болести, ако правиш необезопасен секс със заразен партньор.

# 9
  • Мнения: 9
Той си стои в теб, не ходи никъде, просто спира да е активен за известен период или завинаги ако е успешно лечението. Организмът се изчиства - в смисъл, че поразената от вируса тъкан се възстановява кагато не е активен.

Има вероятност да се хване и 16, и други типове, и други болести, ако правиш необезопасен секс със заразен партньор.
Видимо нямам никакви симптоми за вируса, но го имам. Редовно ходя на прегледи, при един от тях поисках изследването и се оказа че го имам. Но още нищо не ми е причинил, което е добре Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт