Модни тенденции в прическите и всичко за косата - тема 13

  • 59 634
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 367
Каролина, чудесен наситен цвят! На слънце ми лилавее доста, страхотно е че се променя на различни светлини. Честито.

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 2 386
На мен също много ми харесва Simple Smile А в състоянието на косата ти има голяма разлика от едни по-предни снимки, които беше пуснала. Продуктите й се отразяват добре.

# 737
  • Мнения: 18 495
 Hug  bouquet, радвам се, че ви харесва, и на мен много ми харесва и смятам да го поддържам, на червена вълна съм, много ми се искаше тази промяна и си го бях решила след раждането, че ще съм червена и туй то  Mr. Green
Лятна буря, много добре ми пасна Лореалската серия, наистина има голяма разлика. Дано на не я спират. Косата е малко за подстигване в краищата, ако се поизравнят дължините може би ще изглежда по-добре. Но ще е по-натам.

Момичета, ще пусна темата днес до половин час да знаете  Simple Smile Wink приготвям я сега

# 738
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 307
Каролин Бингли , супер е станало, много е хубав цвета.  Peace

# 739
  • Мнения: 5 060
Мисче, перфектно се е получило. На първата снимка виждам така любимия ми цвят карамел.

# 740
  • Мнения: X
Каролин чудесно е станало.И аз изобщо не вярвах ,че ще стане .То се получило супер.И косата ти една бляскава и хубава.Както написа Лятна буря няма нищо общо с едни снимки които пуска в темата.
Честит празник на всички наши дечица.Обичайте ги и бъдете винаги до тях.

# 741
  • Мнения: 18 495
хайде, добре сте дошли, честит 1-ви юни !!!
 bouquet Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт