Закупуване на нов таблет до 300 лв.

  • 4 496
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
Здравейте, мами и татковци,

Идвам към вас с питанка, относно закупуването на нов таблет до 300 лв. Досега съм имала общо 2 таблета, като и двата бяха на кучи марки, бях крайно недоволна от тях - липса на памет, лош дисплей, лоши камери, и т.н. Искам сега да си взема нещо сполучливо на прилична цена, защото все пак това си е просто една мобилна джаджа, както и да го погледнеш. Нямам претенции за марки, единствените ми условия са : минимум 8 инча екран, минимум 16 гигабайта вградена памет. Таблетът ще се ползва за браузване в интернет, гледане на клипчета, слушане на музика, социални мрежи, и някоя-друга лека игрица. Важно е екранът да бъде качествен. Отворена съм за предложения.  Hug

Сърдечни целувки и прегръдки,
Феникс

# 1
  • Мнения: 3 480
Препоръчвам ти този, въпреки че дисплейят е по-малък от желания от теб. Но е много добра опция. Предполагам, че се продават в България.

https://www.amazon.co.uk/dp/B00Y3TM6CO?tag=googhydr-21&hvadi … d_sl_6zkxezii43_e

# 2
# 3
  • Мнения: 193
Много ти благодаря. На техника от еМаг нямам особено доверие, щом не е на някоя от топ марките, но ще видя, и евентуално ще рискувам, пък дано имам късмет.  Grinning
Препоръчвам ти този, въпреки че дисплейят е по-малък от желания от теб. Но е много добра опция. Предполагам, че се продават в България.

https://www.amazon.co.uk/dp/B00Y3TM6CO?tag=googhydr-21&hvadi … d_sl_6zkxezii43_e

Благодаря за изказаният съвет, обаче таблета е от сайт с чужд произход, доколкото виждам не е български, което прави получаването на стоката доста трудно - през митници, граници, и т.н, а на мен откровено казано не ми се занимава. Още повече таблета е само с 8 гб вътрешна памет. Все пак благодаря.  Grinning

# 4
  • Мнения: 68 196
Моят Леново го взех от магазини Зора. Доволна съм.
Има ги във всички вериги-технополис, Техномаркет и прочее. Като искаш от реален магазин, има избор.

не те разбрах за марките какво каза-на някоя определена ли държиш? Acer също има в този ценови диапазон, с посочените от теб характеристики - 16 гБ, екран 8 инча...

# 5
  • Мнения: 3 480
[ Още повече таблета е само с 8 гб вътрешна памет. Все пак благодаря.  Grinning

Има опция и за повече. До колкото знам (не съм се ровила) има превозвачи, които доставят до България без цялата хамалогия, има форум за четците и там беше споменато.  Ако искаш разбира се, цената е много добра за качеството, майка ми ползваше такъв 3 години. Децата ми имаха сони и някакъв друг, по-евтин, които се скапаха значително по-бързо.

# 6
  • Мнения: 80
Положително мнение за Acer Iconia от мен. Ползваме от година и половина, като значителна част от времето 4-годишния малчуган играе на него - засега не е мръднал. Не може да мине за луксозен, по-скоро за много добро бюджетно решение с добро съотношение цена-качество.
На базата на личния ми опит с няколко таблета и телефона - 16 или повече ГБ памет е задължително условие, също така Андроид не по-стар от версия 5.

# 7
  • Мнения: 193
Благодаря на всички ви за мненията!  Hug

Какво мислите за този таблет?
http://www.technopolis.bg/bg/Tablets/Tablet-LENOVO-A10-30-WIFI-1 … 0C0031BG/p/578975

Изглежда ми повече от добър, а е даже под допустимия бюджет. А някой запознат ли е как става работата за взимане на стока на разсрочено плащане от Технополис? Питам, защото планирах да си взема таблет чак юни месец, поради липса на излишни финанси за този, но се влюбих буквално в таблета, и си мисля, че може да свърши до юни месец.  newsm78

# 8
  • Мнения: 68 196
Мисля, че в магазина има служители на бързите кредити, те предлагат условия. Но ще ти се оскъпи, имай предвид...

# 9
  • Мнения: 193
Определено съм наясно, че лихвите са доста височки, и съответно цената ще се оскъпи, но просто друг вариант към момента не виждам. Има някакъв лизигнов калкулатор на сайта им, и за съответния продукт ми излиза по 11 лв. и някакви стотинки за 36 месеца. 10 лева къде ли не ги давам, според мен не е толкова много (за месеца имам предвид).

Едит : До нас има някакъв офис на TBI кредит, а виждам, че от Техното работят с тях, дали бих могла да ида и да ги питам в офиса, че ми е близо. Оттам може ли да се задвижат нещата?

# 10
  • Мнения: 68 196
E,върви до магазина де. Да видиш наличен ли е,що ли...

# 11
  • Мнения: 193
Да, май няма да ми се размине без разкарване до Техното. То, щото понеже е на другият край на града, ама ще се ходи. Готова съм на всичко за таблета. Grinning На сайта им пише, че продуктът не е в наличност, но аз това го разбирам, че от сайта само не може да се поръча, а в самите магазини е наличен.  newsm78 Както и да е, ще ида, пък дори да го няма, те ще ми препоръчат друг модел, сходен по характеристики на този.

# 12
  • Мнения: 68 196
Аз на моя му взех Леново есеншъл за 130 лв по коледа. На 6г е детето. Върши идеална работа...

# 13
  • Мнения: X
https://www3.lenovo.com/us/en/tablets/android-tablets/tab-4-seri … 504/p/ZZITZTATB08 съвсем чисто нов модел, с Андроид 7 и 4G, две години гаранция, цената в България е 369лв с ДДС. Този, който е на щатския сайт е без 4G и затова цената му е по-ниска. Над 300лв е но си заслужава, а ако имаш фирма от която да си вземеш ДДС-то съвсем е на сметка. Супер е. Тъй като е нов модел повечето магазини го нямат на склад и сигурно ще трябва да се поръчва предварително.

# 14
  • София
  • Мнения: 127
Здравейте,
и аз искам да си закупя таблет-7 макс 8 инча.Ще му сложа калъф с клавиатура ако има значение и ще му споделям интернет от телефона .....Не знам дали ако е с Андроид ще мога да го ползвам за работа с Word,Excel,поща,Скайп,Хром,Internet Explorer и понякога филми или трябва да е задължително с Windows. Бюджет 200-300 лева.
Моля за препоръки Praynig

Общи условия

Активация на акаунт