Лятна ваканция 2017 – София

  • 22 257
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 29 321
Доволни ли сте от лятното училище в НСА? Какви са условията за хранене и престой, т.е. каква е храната, има ли къде да поседнат децата, как протича денят им, забавляват ли се?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 115
И аз тук.Чуя ли ваканция и ми настръхва косата.Юни и Юли са ни проблем.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 943
Значи от 9 до 14 са в музикалната академия. newsm78 После ги вземат от Факири и отиват там до 17 часа, така излиза  Thinking Ама не стана ясно къде се хранят и какво и що?? Отделно излизат ли изобщо тия деца във външна среда. Дали Музикалната академия или Факири имат двор. Представям си август тези деца вътре в стаите само? И това е 180 лева + 125 лева за седмица И 50 лева пробен ден начално. Така ли е ?, ако знаете newsm78 Отделно за храна предполагам Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 343
Здравейте, аз съм се насочила към занималнята на частно училище Орфей, в сградата 30 СОУ, както и заниманията на Адива, филиал Пиротска.
Някой има ли отзиви? Като цена Адива е двойно, а по занимания не ми се вижда да имат особена разлика.
Моето момче ходи миналата година през юли в занималнята на училище Орфей в 30 СУ. Занималнята предлага през лятото и в други училища лятна занималня. Беше доволен и иска тази година отново да го запиша там. Наистина цената е много добра. занимават ги с български и математика по малко, всеки петък ги водят някъде - конна база, басейн...и това е срещу допълнително заплащане. Миналото лято беше по 25 лв.
Бихте ли ми казали за Адива каква е цената за лятната занималня?

# 19
  • София
  • Мнения: 239
Цената в Адива е 17 лв./ ден. Говорих с 2 различни филиала на Адива (този на Ботев и филиала на Пиротска), условията са едни и същи. Групите са смесени, от 1-ви до 4-ти клас (за разлика от Орфей, където ми казаха, че 1-ви клас са отделно). Цената е без храна. Отделно по 4 лв./ден за храна от кетъринг фирма. Обаждах се вчера и още имат места. Предимството е че работят от 8:00 - 18:30.
Може би клоня към Орфей и отделно събота/неделя уроци по английски с частен учител у дома за 1-2 часа, за да не е „хептен загубено време” лятото.

# 20
  • Мнения: 15 524
Записвам се, за да следя.
Аз съм пращала сина ми на летен лагер с Атмосфера спорт и бях много доволна. Всеки ден ги водеха на различни места - на разходка на Витоша, на басейн, на скално катерене и не помня още какво беше. Сутрин ги взимаха с бус и следобед ги връщаха.
Скрит текст:


За това лято ще видя - може да го пратя пак за 1 или 2 седмици
За юли съм планирала 10 дни езиков лагер в планината /с преспиване/, а за август щях да го пращам на спортен лагер с каратето на морето, но той пък се отказа от този спорт и ще пропусне лагера

# 21
  • София
  • Мнения: 12 228
Някой спомня ли си кога бяха записванията за Зооучилището в София?

Lady Cassiopeia Duval , за Вилиленд ли става въпрос? Това е единственият лагер, които не им допадна на моите. Може би бяха малки тогава за това, а и имаше и учене, но е единственото място от което ги взех малко по-рано, заради ежедневните оплаквания.
Същата година ходиха на планина от Байкария, бяха доволни, както и на Ранчо Конникът в Макоцево, също бяха доволни.

# 22
  • Мнения: 19 296
Миналата ходина се обаждах във Вилиленд. Жената беше толкова тросната и кратка по телефона, че изгубих интерес.
После детето на една приятелка ходи и не беше доволно.

# 23
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
EasyArt имаха програма "Лято в музея"  Peace

Детето беше всяка седмица в различен музей. Имаше химически, физични опити, научаваха нови неща. Беше много доволен от Кирчо в Политехническия, хареса му и още един, май Археологическия.

# 24
  • Мнения: 29 321
А как съчетавате това, че повечето летни училища са с краен час 17 ч.?  newsm78

# 25
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 523
Някой спомня ли си кога бяха записванията за Зооучилището в София?

Записването за Лятно зоо-училище 2017 ще започне на 10 май от 9,30 часа в сградата на Екологичния център в Зоопарка. Всеки родител ще може да записва само  собственото си дете/деца само в една група, подходяща за неговата възраст.

# 26
  • Мнения: 15 524
Lady Cassiopeia Duval , за Вилиленд ли става въпрос? Това е единственият лагер, които не им допадна на моите. Може би бяха малки тогава за това, а и имаше и учене, но е единственото място от което ги взех малко по-рано, заради ежедневните оплаквания.
Същата година ходиха на планина от Байкария, бяха доволни, както и на Ранчо Конникът в Макоцево, също бяха доволни.

Не - това е атмосфера спорт и съм супер доволна. Млади момичета и момчета се занимават с тях - водят ги на походи, на плуване и т.н.  Peace

http://asport-bg.com/letni-lageri-programi/

# 27
  • София
  • Мнения: 5 943
Тези, атмосфера спорт , не намерих на сайта им цени за летните програми и дали става за август?
Също кой е този Васил Левски, вх 3, това е стадиона , ама кой е входа номер 3, щото ще я водя евентуално с рейса сутрин и ми е важна локацията. Само стадиона от локациите им, ми е удобен.
Това зоо-училище още миналата година четох добри отзиви?
Някой има ли личен опит какво и що?

# 28
  • Мнения: 15 524
Тези, атмосфера спорт , не намерих на сайта им цени за летните програми и дали става за август?
Също кой е този Васил Левски, вх 3, това е стадиона , ама кой е входа номер 3, щото ще я водя евентуално с рейса сутрин и ми е важна локацията. Само стадиона от локациите им, ми е удобен.
Това зоо-училище още миналата година четох добри отзиви?
Някой има ли личен опит какво и що?


http://asport-bg.com/letni-lageri-programi/lqtna-sportna-zanimalnq/

СЕДМИЧНА ПРОГРАМА – 175 лв.

• Без допълнителни плащания  за входни такси и атракции.
• Включва : транспорт, обучение, спец. екипировка.
• Непълна седмица се заплаща по цена 40 лв./ден.

За стадиона не съм сигурна точно къде е спирката им, но има телефони за контакт, на който обясняват всичко. Отделно май може да се разберете на връщане да ги оставят на друго място, ако ви е по-удобно  Peace

# 29
  • Мнения: 2 502
Някой спомня ли си кога бяха записванията за Зооучилището в София?

Записването за Лятно зоо-училище 2017 ще започне на 10 май от 9,30 часа в сградата на Екологичния център в Зоопарка. Всеки родител ще може да записва само  собственото си дете/деца само в една група, подходяща за неговата възраст.

Искам да те помоля да споделиш нещо повече за това зоо училище или ако някъде има информация да ме насочиш към нея. Grinning Hug

Общи условия

Активация на акаунт