как да поправя грешката

  • 2 587
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 748
Забравих да сложа захар на мъфините !!!!! Кексчетата са с 2 банана  за цялата доза и с по 2 вишнички на всяко. Да ги сиропирам ли, глазура ли да им сложа, много ме е яд!!! Ама така става като готвя по няколко манджи едновременно!!!! Дайте съвет, че никой няма да ги яде, ако не са сладки!

# 1
  • Мнения: 25 400
Вариант 1: глазура – сметанова, карамелена, шоколадова и т.н.
Вариант 2: сиропирай ги (ще ги ядете с виличка) или ги намажи топли с някакво сладко (ако са изстинали, с топъл сироп)
Вариант 3: сервирай с топка сладолед

# 2
  • Мнения: 80
Аз бих ги поръсила обилно с пудра захар, ако не са за повод ще е най-лесно.

# 3
  • Мнения: 25 400
Може и с мед да ги намаже.  Simple Smile

# 4
  • Мнения: X
Ако имаш уред за почистване на чушки или ябълки от семките като този http://stoichkovi.bg/products/product_details/105684, можеш да ги издълбаеш, да напълниш дупките с конфитюр или мед и да поставиш изрязаните капачета отгоре.

# 5
  • Мнения: 5 513
Ако имаш уред за почистване на чушки или ябълки от семките като този http://stoichkovi.bg/products/product_details/105684, можеш да ги издълбаеш, да напълниш дупките с конфитюр или мед и да поставиш изрязаните капачета отгоре.
Или напълни дупките с крем.Но го направи по-гъст,че да стегне хубаво.

# 6
  • Мнения: 2 908
С глазура би станало добре.

# 7
  • София
  • Мнения: 748
Благодаря ви, много сте мили! Намазах 4 със затоплен мед, да видим дали утре ще се приеме, ако ли пък не , ще си ги изям аз! Проблемът е във формата, ако бях направила сладкиш, а не мъфини, щеше да е по-лесно, сиропирам и готово. Мъфините са в хартиена форма, а на всичко отгоре и текстурата им се наруши. Залепнаха за хартията и трудно се отлепват. Този проблем го получавам винаги, когато правя солени мъфини и никога, ако правя сладки.

# 8
  • под тепетата
  • Мнения: 9 146
Обели ги от хартията,нарежи ги на пластове ( натроши), разбъркай заквасена сметана със захар на вкус и ги нареди на пластове в чаши. Добави и ядки, настърган шоколад или плодове от сладко.

# 9
  • Мнения: X
Обели ги от хартията,нарежи ги на пластове ( натроши), разбъркай заквасена сметана със захар на вкус
...или с разтопен шоколад и ги оформи като бонбони. Може после да ги потопиш в какао, кокос или смлени ядки.

# 10
  • София
  • Мнения: 748
Обели ги от хартията,нарежи ги на пластове ( натроши), разбъркай заквасена сметана със захар на вкус и ги нареди на пластове в чаши. Добави и ядки, настърган шоколад или плодове от сладко.
Много хубава идея, накара ме да се усмихна!

Общи условия

Активация на акаунт