Вега тест 2017

  • 9 626
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте моля някой ако е запознат с Вега теста да сподели мнения,резултати. От известно време се чудя,но не знам има ли смисъл

# 1
  • Мнения: 11 296
А какъв по-точно резултат търсиш?

При мен е нулев за всичко  Mr. Green
Нито помага да отслабна, нито се чувствам различно като спрях храните, които уж не били за мен.

# 2
  • Мнения: 15 014
Аз пък и отслабнах, и се чувствах отлично като спрях храните, които ми показа, че не трябва да консумирам. Лошото е, че ми спряха част от любимите храни, хубавото е, че няколко месеца по-късно ги включих в менюто си отново без да ми създават проблеми.

# 3
  • Мнения: 11 296
Хм, а каква е логиката после да не са ти противопоказни?

# 4
  • Мнения: 15 014
Логиката е, че като не ги консумираш няколко месеца, организмът се изчиства и може отново да ги преработва. Правила съм три пъти Вега тест и трите пъти резултатите бяха различни. Това не е постоянна величина, променя се с времето.

# 5
  • Мнения: 20
И какви резултати постигнахте

# 6
  • Мнения: 15 014
Ами аз казах - свалих излишните килограми - 10 тогава, не мога да кажа точен срок, защото беше преди 8 години, но да кажем 3 или 4 месеца, не повече. И се отървах от проблемите със стомаха.

# 7
  • Мнения: 11 296
Като майка на дете с хранителни алергии и непоносимости контактувам с български и чужди светила в областта и мога да ви уверя, че логиката не е такава.
Също така е добре човек да попочете какво точно се случва по време на вега теста.

Вега тест съм правила на детето и същия месец тестове за алергия. Коренно различни резултати.  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 15 014
Алергия и непоносимост към дадена храна е различно от това организмът да не може да я преработи за определен период. Когато са ми правили Вега тест, ми казаха, че резултатите са валидни максимум 6 месеца. За себе си казвам, че съм доволна и спирането на храните, които ми казаха, се отрази положително за мен. Други изследвания, свързани с храните, не съм правила.

# 9
  • София
  • Мнения: 52
Здравейте, да дам и аз мнение относно вега тест. Аз също съм го правила преди години, когато беше доста нашумял. С голям ентусиазъм отидох да си го направя защото точно бях почнала да трупам килца. Първият месец беше добре имаше малък незначителен напредък. След месец отидох на контролен и с изненада установих, че храните, които ми бяха така да да се каже "позволени", вече ми бяха дали отрицание, веднаха сменихме хранителния режим. Зачоплие ме този резултат....почнах да ходя всеки месец и така се въртях от едни храни на други. За себе си не видях особен ефект, даже останах леко разочарована. Бях чула за хора, които са си подобрили много здравето и хранителните навици. Най-добър ефект съм имала специално за сваляне на килограми от хранене по зоната. Книгата я има на пазара в побългарен вариант с рецепти и продукти от нашите ширини. Превода на книгата е на д-р Папазова и още една докторица на която не помня името. Успех на всички търсещи здраве и красота за себе си!

Общи условия

Активация на акаунт