Колко пъти дневно Талцид

  • 4 022
  • 2
  •   1
Отговори
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Здравейте мамчета!

В разгара на киселините съм и за сега единственото нещо, което ми памага е Талцида. "Изписах" си го сама  Laughing, след като изчетох доста неща писани по темата тук. Консултирах се и с лерката си дали да го пия или не и тя ми даде зелена светлина. Единственото което не ми стана ясно е, колко е дневната допустима доза. Случва ми се да дъвча по 4 пъти на ден Талцидчета. За съжаление от листовката не ми стана ясно, та за това реших да се включа тук с питанка.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 301
дозировката е 1-2 таблетки до 4 пъти дневно,значи не бива да приемаш повече от 6-8 таблетки.По принцип се приема по 1-2 таблетки 1-2 часа след хранене и вечер преди сън,но мен ако питаш изобщо недей да пиеш лекарства.Аз самата имах зверски киселини,знам какво е,опитай се да разбереш от кои храни се получават по силни киселини и ги ограничи,спи на повече възглавници и т.н.

# 2
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
дозировката е 1-2 таблетки до 4 пъти дневно,значи не бива да приемаш повече от 6-8 таблетки.По принцип се приема по 1-2 таблетки 1-2 часа след хранене и вечер преди сън,но мен ако питаш изобщо недей да пиеш лекарства.Аз самата имах зверски киселини,знам какво е,опитай се да разбереш от кои храни се получават по силни киселини и ги ограничи,спи на повече възглавници и т.н.

Хехех, от вода ми стават даже, от ябълки, от въздуха. Без лек няма да стане. Другото, което правя е да повръщам, напира ме и връщам всичко. Принципно спя на висока възглавница, така обичам. Всички правила за помощ срещу киселините при мен не важат. До сега не съм прекалявала с дозата, най-много по 4 хапа дневно съм дъвкала.

Общи условия

Активация на акаунт