Лазерно премахване на капиляри

  • 3 978
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 444
Здравейте. Дали някой се е подлагал на такава процедура да каже как протича и дали има ефект? За сега го карам на кремове, но не виждам забележим ефект. Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 2 046
И от лазера няма ефект.Дадох една торба с пари напразно.Някой от тях даже станаха по видими.Просто нямат махане . Confused

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
И аз се присъединявам да следя. Имам много разширени капиляри по бузите и по носа, които ме тормозят страшно много. Без фдт не мога да се покажа навън, което е изключително досадно.
Мен ме интересува освен ефекта, също и дали боли?  newsm78 Че хич не издържам на болка.

# 3
  • Мнения: 1 650
Аз съм махала огромен капиляр на носа с лазер и други малки капиляри по лицето. Процедурата беше много бърза и безболезнена, само известно време не трябва да се излага на слънце. Първоначално нямаше никакъв ефект , в рамките на няколко дни-седмици капилярите постепенно се свиха и изчезнаха.
Важното е да се знае на каква възраст са капилярите , колкото "по-млади" са толкова е по-успешна процедурата. Мен ме питаха дали са на повече от 3 години, ако са над 3 , нямало да има ефект.

# 4
  • Мнения: 179
Аз си махах капилярите по двете бузи с лазер при доктор Нора Буеши. Получих огромни изгаряния, на другия ден бях надута дори и на очите, пих антибиотик.... малшанс, сега съм с белези на бузите, а капилярите под тях си стоят. На всичко отгоре и пари дадох.....пазете се!

Общи условия

Активация на акаунт