МОЕТО МОМИЧЕНЦЕ ГО НЯМА ВЕЧЕ

  • 24 063
  • 184
  •   1
Отговори
# 180
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Глори,  Hug
 Cry Cry Cry

# 181
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
 Hug Hug Hug Глория

# 182
  • Мнения: 72
Мила майчице, искам да знаеш, че твоята малка рожбичка е на едно прекрасно място. Само помисли колко страдания има в този живот и че тя няма да има нещастието да вкуси от горчилката и мъката на света. Господ прибира при себе си само невинните души и ги закриля вечно. Тя е щастлива там при още много, много,много невинни и чисти душички като нейната. Сега тя не страда....
Не плачи! За нея е трудно да съществува там, като те гледа как страдаш тук за нея. Усмихвай се по-често, за да облекчиш вечното й съществуване. Тя е чиста, тя не трябва да страда и да се чувства виновна, че не може да бъде при теб, а й се иска да облекчи страданието ти като те гледа как се измъчваш. Когато ние плачем за някой починал, ние пречим на душата му да се възкачи на небето и да продължи да съществува.
Спри сълзите, моля те!!! Четох една книжка за Ванга. Там тя общува с душите на мъртвите. Тя говори с една детенце (с душата му), което казва на родителите си: "Мамо, тате моля ви спрете да плачите за мен, защото така аз съм постоянно мокър и не ми е добре!"

Погледни сериозно на тези мои думи, дори да ти се виждат глупави. Само този начин на мислене ми помогна да стъпя здраво на краката си, аз силно вървам, че Господ прави това за наше добро, Господ никого не наказва. Сигурна съм, че на по-късен етап от живота си, ти ще разбереш, че така е трябвало да стане, дали за твое добро, дали за доброто на детенцето ти... винаги е за добро. Аз също съм една майчица със сходна сътба и разбрах защо трябваше да остана без детенцето си. Въпреки, че много ми липсва, знам че Господ му спести много страдания, които нямаше как да се избегнат. Спести и много наши страдания и съм благодарна за това. Знам, че един ден ще сме много щастливи с новите си рожбички....., а може би и с душите на предишните ни дечица, но в нови телца. Важна е душата, а не тялото. Тялото е преходно, то само служи за нейна къщичка.
Прегръщам те силно, силна майчице! Вместо да плачеш, погледни нагоре и се усмихни, сякаш виждаш детенцето си. Това ще успокои душата му и ти ще се чувстваш по-добре.

# 183
  • Мнения: 255
Пуфинка ,благодаря ти за милите думи .
Но сама разбираш ,че е много трудно да не се плаче при тази голяма болка.Да знам ,че и Вики би искала да ме вижда усмихната ,за това се старая по малко да плача ,но на моменти не мога да се въздържа.

# 184
  • Мнения: 3 166
Глоренце, така ми е мъчно за теб.... Чета ти и ако трябва да съм честна -о т всяка дума строи всичко онова, което не афишараш открито. Но то се усеща, милинка моя....

Общи условия

Активация на акаунт