Пролет вече стана, а ОКТОМВРИйче все повече издува коремчето на мама!-Тема 5

  • 30 495
  • 732
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 18 425
Аз съм от 16:30 може да се засечеме 😉
Аз съм от 17. Явно ще се засечем. Laughing

# 616
  • Мнения: 68
Unknown.. всеки лекар си има виждане над нещата както и всяка бременна . При всеки е различно . Дори различни изледвания ни взимат .
Wild ще се засечем  Heart Eyes

# 617
  • Мнения: 1 092
Unknown, и аз съм на твоето мнение, гледам да мисля позитивно и да не се впрягам излишно, че имам такъв уклон и става страшно  Shocked От всичките ми приятелки, вече доста, само за една знам, че от Шумен я пратиха тук за преглед, защото лекарката й имала съмнения. Слава Богу бебчо е добре  Simple Smile Другите са ходили само на ФМ, но наистина всеки си преценя  Peace

# 618
  • Мнения: 26
Лизиии, аз на 26.05 ще се редя от 7.30 пред проф.Балев кабинета за втората ФМ  та искам да те питам как протича прегледа при него, прави ли диск с видео, снимки? Понеже и моя мъж го няма, чакам да си дойде кюли и искам да го изненадам Simple Smile Също така прегледа 3д ли е или 4д, всъщност не.знам и разликата каква е. Надявам се само всичко да е наред. Все се притеснявам. Иначе бебчето усещам доста странно понякога, все едно прави кълба и ми опъва коремчето хахах. Поздрави на.всички мами  Hug
А за другия четвъртък, варненки, може да направим среща в мола Simple Smile

# 619
  • София
  • Мнения: 5 617
Кети, да, Искилиева ми обясни, че няма смисъл да си давам парите без наличието на проблем. А при положение, че по време на прегледа влезнаха Ганева и още една лекарка да искат съвет от нея, някак смея да и се доверя.
Ти доволна ли си от Чавеева? Ако се реша на трета ФМ, се чудя дали да не пробвам и при нея да запиша час?

# 620
  • Мнения: 406
И аз трябва да записвам.час за ФМ.. Като гледам какво чакане се чака, ми става лошо от сега Sad Но пък поне ще ми кажат вече момиченце ли е или момченце, че никой път не се показва.

А някой беше споделил за книга с български обичаи, обаче загубих къде си я отбелязах и търсих по старите теми, но пак не я намерих.. Ако може пак заглавието, ще съм много благодарна!

# 621
  • Мнения: 1 092
Unknown, доволна съм от нея, първата ФМ пак при нея бях, преглеждала ме е по спешност докато е била дежурна, винаги ми е правила изключително добро впечатление, както и на ММ, а той трудно се впечатлява. Водят я голям разбирач, надявам се да е така, спокойна е, обяснява си всичко и ти вдъхва увереност. Досега и 2та пъти ме преглежда 1во един лекар, който тя е обучавала (и той ми харесва), после тя, а днес доста време бяха двамата заедно и си обсъждаха, разглеждаха. Всеки етап ни обясняваха, кое какво е... Чувала съм, че ако има проблем, не го спестява, дори подозрения да са само, пак си казва.

# 622
  • Мнения: 68
При положение, че се водя рискова парите не ме интересуват . Искам да отхвърлим всички възможни усложнения. Даже ако ме питате бих повторила всички иследвания  Laughing . Доки е преценил, че трябва да го направя и така пък дано всичко е наред .  Confused

# 623
  • Мнения: 18 425
А някой беше споделил за книга с български обичаи, обаче загубих къде си я отбелязах и търсих по старите теми, но пак не я намерих.. Ако може пак заглавието, ще съм много благодарна!
Аз бях споделила една, но тя не е само за обичаи - разглежда и традиции, и наричане, и силната връзка на българите с корена им и т.н. "Стопанката на Господ" се казва на Розмари Де Мео. Роман е, но авторката е проучвала доста за всичко, което описва.

# 624
  • Мнения: 1 092
Вики, точно за това става дума, щом има основание, разбира се, че ще се направи, иначе за мен лично е излишно. С или без, важното е накрая да сме със здрави бебчета и ние също да сме добре  Simple Smile
"Стопанката на Господ" ми е първа в списъка, както и "Бабо, разкажи ми спомен"  Simple Smile

# 625
  • Мнения: 68
Абсолютно. Мисията ни в момента е да се пазим и да пазим бебко жив и здрав (или поне това, което зависи от нас). Сега ни е страха а после идва веселбата  и най голямото щастие Hug Laughing Heart Eyes

# 626
  • Мнения: 349
Лелеее, едвам смогнах днес да прочета всичко Simple Smile Много сте добри Simple Smile
Аз естесвтено имам въпрос към вас - появи ли ви се линийката на коремчетата?

# 627
  • София
  • Мнения: 874
На мен ми казаха да направя Фетална ехокардиография заради това, че вдигам кръвно, но чак в 28 г.с. Гледам, че всички горе долу сега отивате. Защо ли е така?

# 628
  • Мнения: 18 425
Ето я темата за ФЕ - http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=496697 . Където четох пише, че ФЕ се прави 18-22 г.с. Днес и на двете места, на които звънях, изрично ме питаха кога ще съм в тези седмици, за да ми дадат час. Не знам 28 г.с. какво се гледа. Тогава някъде се прави трета ФМ, нищо чудно и ФЕ да се прави И тогава.

# 629
  • Мнения: 257
Лелеее, едвам смогнах днес да прочета всичко Simple Smile Много сте добри Simple Smile
Аз естесвтено имам въпрос към вас - появи ли ви се линийката на коремчетата?

Аз не съм съвсем сигурна дали имам - ако има е скрита с косми  Mr. Green Не знам как ще се пъча на морето...

Да ви кажа една работа. Днес най-накрая се реших и си купих прословутото какаово масло да си мажа коремчето. Значии това нещо ухае просто божествено!  bouquet  Попива ми идеално и кожата ми после е толкова мека. Уникално. Мисля с такова да се мажа срещу стрии. По принцип е твърдо, но като постои на слънце може да се маже. Тъкмо за лятото е идеално

Общи условия

Активация на акаунт