Мога ли да отида с детето на почивка?

  • 2 613
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте мили мами! Разведени с ме с БНД при развода се споразумяхме да  вижда детето два пъти в седмицата,детето е на 1 годинка! Та искам да попитам  дали ако реша лятото мога да отида с детето на почивка? Тъйкато бащата намеква,че нали имал право да вижда детето два пъти в седмицата,неможем да ходим на почивка,защото така щял да пропусне виждане с детето!!!  Thinking Дали някой от вас знае как стоят нещата и възможно ли е той да възпрепятства нашата почивка???? newsm78

# 1
  • Мнения: 3 841
Здравейте мили мами! Разведени с ме с БНД при развода се споразумяхме да  вижда детето два пъти в седмицата,детето е на 1 годинка! Та искам да попитам  дали ако реша лятото мога да отида с детето на почивка? Тъйкато бащата намеква,че нали имал право да вижда детето два пъти в седмицата,неможем да ходим на почивка,защото така щял да пропусне виждане с детето!!!  Thinking Дали някой от вас знае как стоят нещата и възможно ли е той да възпрепятства нашата почивка???? newsm78
Чисто заяждане!  Кажи му,  че може да си го види ако иска- да пътува дотам да си го види( не че ще дойде сигурно).Сега вече ако става дума за чужбина трябва пълномощно.

# 2
  • Мнения: 27
Става въпрос за почивка тук в БГ! И аз мисля,че май се заяжда,но не бях сигурна дали мога да ходя без негово съгласие.

# 3
  • Мнения: 3 841
Мисля,че трябва само да го уведомиш къде сте,но все пак някой по-запознат да сподели...

# 4
  • София
  • Мнения: 4 250
В делото за развода би трябвало да пише, че режимът на свиждане е еди-какъв си без да се смята платения годишенн отпуск на майката. Поне на моето го пише. Не, че съм имала проблем, де

# 5
  • Мнения: 27
Благодаря ви! Пише за платения отпуск,просто той нещо ме обърка,като ми съобщи,че нямало как без да разреши той....май се заяжда,както минаги за всичко!!!  #2gunfire

# 6
  • Мнения: 488
Щом няма да извеждаш детето извън БГ, не ти трябва никакво съгласие от него.Не го питаш уведомяваш го . Ако подозираш, че може да прави проблеми му съобщи след като заминете.

# 7
  • Мнения: 95
Можеш да пътуваш навсякъде в границите на БГ и никой няма право да те спре. Не се връзвай на глупостите му и аз едно време правех същата грешка и живеех в страх. Не може да ти забрани да идеш на почивка с детето. А колкото за отпуската дето той има право да го вземе за 10 дни в документите трябва да е записано " да не съвпада с отпуска на майката". Така че той трябва да се съобразява по-скоро с твоите планове. Ти си попечител. Спокойно можеш дори да смениш града в който живееш с детето без да го питаш. Достатъчно е само да предоставиш новия адрес. Sunglasses Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт