С какво ви дразнят свекървите- 82

  • 67 919
  • 802
  •   1
Отговори
# 1
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Мислех да пренеса последния си пост в новата тема, но няма смисъл.
Дано в тази, оплакванията не са свързани с психическо и физическо насилие.

# 2
  • Мнения: 9 270
Картинката на тази тема е страхотна.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 36 428
Относно последната история, като теглим чертата, аз виждам родители, които оставят децата си за заложници на един малоумен кретен. Защото така седят нещата - от едната страна е свекъра откачалка, от другата две невинни деца , а по средата седят тати, на когото не му стиска да се оправи с баща си и мама, която толкова обича тати, че ще го защитава до сетен дъх и е готова да остави децата си в отровната атмосфера. Само защото не ще да проумее, че основният й проблем не е в свекъра, а в сина му. Изключително грозна история.

# 4
  • Мнения: 1 343
Относно последната история, като теглим чертата, аз виждам родители, които оставят децата си за заложници на един малоумен кретен. Защото така седят нещата - от едната страна е свекъра откачалка, от другата две невинни деца , а по средата седят тати, на когото не му стиска да се оправи с баща си и мама, която толкова обича тати, че ще го защитава до сетен дъх и е готова да остави децата си в отровната атмосфера. Само защото не ще да проумее, че основният й проблем не е в свекъра, а в сина му. Изключително грозна история.

Най-виновна е мама. Как е могла да ги създаде от любов и толкова да обича баща им, че да не й пука, че не й е приписал половината къща? Как може да е такава патка загубена и да не тропа с крак и юмрук докато той тати не я вземе на ръце и да я изнесе като във филмите на квартира.
Как може мама да прави сметката, че наем + кредити+ ток в квартирата и в къщата / защото няма как да я оставим без електричество/ ще изяжда парите дето могат да ги заделят за нас и сигурно няма да им стигат... Еххх мама е най-виновна.

# 5
  • Мнения: X
Е, поне тока не може ли да си покрие този човек?

В много тежка ситуация си, няма оправия с такъв човек. Някой горе те посъветва да чакаш природата да си каже тежката дума, но то могат да минат и 20 години дотогава, а нервите не се връщат... Поощри пак изнасяне в другата къща и не позволявай да се връща, друг изход не виждам.

# 6
  • Мнения: 1 343
И да може няма да го прави.А сървърите няма как да ги оставим без ток. Да не говорим,че ако остане сам не се знае после какво ще намерим.

# 7
  • Мнения: 496
Казвам ти как аз и моя мъж бихме постъпили, поне доколкото се познавам и доколкото сме обсъждали какви ли не ситуации: Махаме се от тая къща, дядото да си живее там. Спокойствието ми/ни е по-важно от всичко. Това, ако разбира се не сме закъсали финансово до такава степен, че това е единственият ни вариант да имаме покрив над главата си. Но пък си мисля, че човек знае 2 и 200 и все някак би се оправил и на квартира и т.н. ...

# 8
  • Мнения: 4 871
 bouquet за темата

# 9
  • Мнения: 15 619
WomanitKa, ако дядото усети отпор от двамата като едно, няма да прави така. Той усеща мекотата на сина си. Достататъчно сте му отдали на тоя човек. Сядате двамата с мъжа ти и му поставяте условия - Да се изнася в старата си къща и да не припарва до вас, иначе няма помощ. Или тъй, или иначе.Точка по въпроса. Няма такъв, който да не схваща, като е опрял ножа до кокъла.
 Като чета, се ядосвам. Вие явно се държите като зависими от него в собствения си дом. Голям праз на кой е писан и записан. Нали вие го издържате! Той е зависим от вас, а търпите простотиите му и си трошите нервите. По този начин на такъв тип хора им се отваря хапката и глътката за още. 

# 10
  • Мнения: 2 039
Авторката попита,дали може да превъзпита свекър си.Всички единодушно и отговориха,че няма начин да се превъзпита такъв човек и дадоха различни съвети.За съжаление авторката явно не желае да чуе какъвто и да било съвет,а само обяснява колко прекрасн е мъжа,който я е насадил в тази ситуация.За глупостта лек няма и предлагам да престанем да обсъждаме казуса.

# 11
  • Мнения: 25 398
WomanitKa, по твоя въпрос имам няколко предложения:
1. Набий го този свекър. Чети книжки, там пише как и с какво да се удря така, че да няма следи после. Няма как да те осъди без медицинско и без свидетели – само твоята дума срещу неговата.
2. Излъжи го, че си го отровила с бавнодействаща отрова, която води до смърт в адски мъки и от неговото поведение и от твоя кеф зависи дали ще му дадеш противоотровата, или не. И това е описано по книжките – чети и черпи идеи. А, да не забравиш да подчертаеш, че тази отрова е специална, купила си я онлайн от Азия и не се хваща при обичайните изследвания у нас.
3. Наеми няколко нацепени батки да го понабият. Това също го има по книгите и филмите, ама сама ще трябва да си намериш координатите на такива специалисти.
4. Хвърли един як бой на мъжа си, та дано се светне за приоритетите в семейния му живот. А дано, ма надали... Знам, че няма да обърнеш внимание на този ми съвет, така че се съсредоточи на предните 3.

ПП Може ли да споменеш кое е селото ви? Не за друго, ами да го заобикалям надалеч, че знае ли се... Не ми се ще да ме нацели някой буркан.  Stop

Последна редакция: чт, 11 май 2017, 20:42 от Как` Сийка

# 12
  • Мнения: X
Бягай надалече. С такива материалисти еснафи с жажда за контрол оправия няма! Не напразно жена му си е тръгнала навремето с дрехите на гърба си.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 36 428
Авторката попита,дали може да превъзпита свекър си.Всички единодушно и отговориха,че няма начин да се превъзпита такъв човек и дадоха различни съвети.За съжаление авторката явно не желае да чуе какъвто и да било съвет,а само обяснява колко прекрасн е мъжа,който я е насадил в тази ситуация.За глупостта лек няма и предлагам да престанем да обсъждаме казуса.

Много точно казано.

# 14
  • Мнения: X

Най-виновна е мама. Как е могла да ги създаде от любов и толкова да обича баща им...
Нека да ти припомня твоя първи пост по темата:
Обясних причините на мъжа си както и обидите към мен - Боклук, за нищо не ставаш, карнобатска циганка - псувните, заплахите за удар и т.н Отказах категорично да му вляза в стаята.
Мъжа дига ръце и казва Такъв е какво да го направя. Не му обръщай внимание.
Как да не го обичаш такъв готин, наистина?! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт