Борба с ранното остаряване....Как?-3

  • 96 391
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7 106
Към крема с Лакесис на Глори има и ампули и маска. Една мацка в темата за домашните уреди още зимата сподели, че ги ползва и тя и майка и, ако не се лъжа и е много доволна. Не помня ника на мацката, но ако на някой му се рови да я намери и пита, може да го направи  Wink. Аз съм се ориентирала към тази серия след като приключа сегашните ми пак на Глори - с хиалуронова киселина и кислородната серия. Изключително съм доволна от тези нищо и никакви пари и опаковки кремчета и ампули  Peace

# 736
  • Мнения: 5 209
за каква възраст са подходящи тези кремове момичета ?

# 737
  • Мнения: 50
Попаднах на една много интересна статия за подмладяване с пептидна терапия. Споделям я с вас, а ако някой е използвал тези продукти нека сподели мнение. Simple Smile

https://zdravini.bg/%D0%BF%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0%B8%D0%B4%D0%B8-% … %BD%D0%B5-%D0%B8/

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
Кремът с Лакесис на Глори за каква възраст е?

# 739
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 901
Момичета, от кои марки Астакзантин сте доволни? Днес очният ми лекар ми даде зелена светлина да го пия, но не ми препоръча конкретна марка, та реших да се допитам до вас. Благодаря!  Simple Smile

# 740
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 660
Аз съм пила на Now foods - доволна съм Peace

# 741
  • Мнения: 18 542
Аз пия на Nu U. Нямам впечатления, защото не изпитвам никаква видима разлика с времето от преди да го пия. Това е антиоксидант, не се очаква да има някакъв очевиден и непосредствен ефект ми се струва.

# 742
  • тук и там
  • Мнения: 11 313
И аз на Now Foods.Имам няколко капсули още само и се чудя да си купувам ли пак.Разлика и аз не виждам.Новопоявили се пигментни петна нямам ,но аз си ползвам и слънцезащитни кремове.Надявах се на по-хубав тен поне,но както обикновено-приличам на болна от жълтеница по-скоро..Аз не ставам кафява по принцип,ами един тъмно жълтеникав тен придобивам.Та няма промяна и в това отношение.

# 743
  • Мнения: 18 542
Той астаксантина няма да ти промени количеството на меланин в кожата, така че няма как да станеш с различен нюанс от генетично заложения ти Simple Smile

# 744
  • Мнения: 4 730
От добавките няма как да видите някаква "видима" разлика... Те имат своето предназначение за организма и ако се пият както и колкото трябва, ще има полза... Но се иска постоянство и да се пият някакъв период от време... Не може с 10-15 хапченца пити от време на време да се чака резултат... Повечето от тях действат с натрупване в организма... Peace
Много интересна е станала темата, а аз ви изпуснах за малко от поглед...  Mr. Green Ех да имаше някакъв продукт, който с магическа пръчка да заличава бръчки, петна, тъмни кръгове, отпускане на кожата и другите следи на остаряването... За съжаление няма такъв продукт... Но това не значи, че не трябва да поддържаме кожата си и да се стараем да забавим естествения процес на стареене...  Има разлика в една поддържана, обгрижвана и "глезена" кожа и всеки може да го забележи... Лошото е, че гена и начина на живот, стреса, храненето, умората, замърсяването и неприятните емоции оказват много голямо влияние върху вида и състоянието на кожата и понякога обезсмислят големите грижи и пари, които харчим за козметика и процедури... Трябва да се намери баланса и "златната среда"...
Между другото от серията Eucerin Volume и аз съм доволна, повече от серията им Hyaluron Filler.. Peace
Серума на Алтея с роза и жасмин има една странна миризма, в началото те лъхва аромат подобен на роза, но след секунди остава по-скоро аромат на жасмин или нещо подобно цветно... Не е траен, но за хора непонасящи роза и аромат на цветя, може да бъде и неприятен...  Иначе е лека и приятна консистенция, но има лекооо лепкав ефект докато попие напълно... Определено освежава и не омазнява... На мен лично ми харесва... Heart Eyes
Момичета, кажете хубав хидратиращ летен и лек крем? Имам на Талго, но нещо много бързо го свършвам и сега трябва спешно да взема още някакъв... newsm78
Да е лек, попиващ бързо, свеж и приятен, всекидневен за лятото, не държа да е с фактор.. Може и БГ-козметика, стига да е изпробвана и ефективна... Wink

# 745
  • Мнения: 551
Благодаря, ще трябва да поръчвам през сайта явно, не отких магазин в София Sad

# 746
  • тук и там
  • Мнения: 11 313
Споменава се за по-розов тен при по-високи дози,но или моите не са високи или не ми действа  Simple Smile.Както и да е..

# 747

Общи условия

Активация на акаунт