Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 135 отговора

Sofia

Понеже на 1-2седмици купувам по 2-3пакета Памперс и съм събрала доста точки за играчките на Памперс,но в повечето Били нямат играчки,та въпроса ми е дали някой знае къде мога да си ползвам пълните паспортчета и да взема играчка  newsm78
Цитирай

В Била Хаджи Димитър до преди  няколко дни даваха по едно кубче. А преди месец  ми дадоха комплект от три. Сега явно са се усетили и дават по 1.
Цитирай

София

Била Люлин
Цитирай

Sofia

Супер утре ще проверя дано да имам късмет  baby_neutral
Цитирай

София

Аз във вторник си взех от Била Младост едно кубче. Но казаха, че до скоро са нямали играчки. Успех!
Цитирай
В Била Люлин има ли вече играчки?  Shocked Ние ходихме в събота /30.04/ и нямаше.
Цитирай

sofia

В Била Люлин има ли вече играчки?  Shocked Ние ходихме в събота /30.04/ и нямаше.

Вчера /04.05/ нямаше
Цитирай

Ами и аз да се включа да питам ми те немислят ли да заредят играчки при нас няма вече от около месец  Thinking и все ми казват ,че незнаят дали ще имат пак  Crossing Arms
Цитирай

София

От Люлин идвам - няма играчки. И още една простотия- правят промоция на кърпичките с лавандула там и като исках да си взема ми казаха,че камионът със стока ще дойде след обяд.Може пък тогава да има играчки.Аз лично приключих темата .За играчка ,която струва 5 лева изгорих бензин за 30 ходейки напразно незнам колко пъти вече.
Цитирай

Днес ходих в Хаджи Димитър и там са свършили. Съжалявам, ако някой се е разкарвал до там.
Цитирай

София

13.05.2006г - играчките в Била все още са мираж Laughing
Днес ходих в Била Люлин и питах - Чакали да заредят
Цитирай

Някъде там...

И в Била - Славия няма играчки. Казаха, че не знаят кога ще има.
Цитирай

Sofia

Вчера вечерта на 12 в Била на бул.България са дали на мъжа ми играчка телефонче на Чико.Много странно  newsm78Някой получавал ли е играчка на Чико от паспортче на Памперс?
Цитирай

София

и аз днес бях в БИЛЛА ЛЮЛИН и ми казаха че са били играчки на Чико и са свършили като топъл хляб
Цитирай
И в Била-Хиподрума имаше играчки и шише като  пате на Чико.....казаха ми ,че имало проблем с доставката на играчки и пак се очаквало по-голямо "затишие"
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 135 отговора