Тествайте Baby Dove – цялостна грижа и нежно почистване за бебешката кожа

  • 23 143
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 770
При моята бебка проблеми няма с кожата,но ще пробвам козметиката,тъй като и за нас ползваме марката. Ще ми бъде интересно да видя и бебешката.

# 16
  • Мнения: 528
Предизвикателства има всеки ден, от това да си изяде храната, до това да бъда пълноценна майка за дъщеря си. Всеки ден се учим на нещо ново, както тя, така и аз. Не ме е страх от трудностите, които носи майчинството, защото това е най-прекрасното "приключение" за една жена!  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 376
Най- голямото предизвикателство с което се сблъсквам и с каката и бебка е да опазя кожата им хидратирана, да опазя кожата им от сухият и мръсен въздух в София. Също така да защитя детската тънка кожа от наближаващите силни слънчеви лъчи... Опитвам се да използвам качествена козметика, да пият и двете много вода и пресни плодове и зеленчуци.
С удоволствие бих пробвала вашата козметика.

# 18
  • София
  • Мнения: 22 923
Най-голямото предизвикателство е алергията, която и откриха и с която в момента се борим, успешно за сега.  Praynig

# 19
  • Мнения: 1 700
Най-голямото предизвикателство, с което се сблъсквам като майка е ежедневието.Цялата тази подготовка за деня-Ставане,обличане,тоалет,хранене,разходка и сън.Бих желала да опитаме и вашата козметика.

# 20
  • Мнения: 3
За нас предизвикателство е да няма предизвикателство  baby_neutral Party

# 21
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 416
Най-голямото предизвикателство за мен е да балансирам между трите деца (всяко със собствени грижи и проблеми), домакинството и работата, като в същото време остана... цяла (и бяла и добра). Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 572
Най-голямото предизвикателство за мен,да успея след тежките нощни смени,да обърна внимание на сина ми,домакинството Hug

# 23
  • Мнения: 446
Първо дете ми е и честно казано,всяко нещо е предизвикателство Mr. Green Проблеми с кожата няма за сега,само понякога по някоя пъпчица в областта на памперса.С удоволствие ще изпробваме новата ви бебе серия.

# 24
  • София
  • Мнения: 902
На този въпрос - есета са се писали.... Иначе по темата - всеки ден е предизвикателство, всяка ситуация е предизвикателство и начин за опознаването на детето. Но вечерно време - най - голямото предизвикателство - да измием косата без сълзи. Забелязала съм, че когато опаковката е атрактивна, сълзите и дърпането са по - малко.

# 25
  • Мнения: 608
Най-голямото предизвикателство, с което се сблъсквам като майка, е това да възпитам детето ми да бъде добър човек.

# 26
  • Мнения: 5 115
Най-голямото предизвикателство в момента е да открия причините за кожните проблеми на дъщеря ми. Кожата й се изсушава, зачервява и разранява на места. Лекарите гадаят...

# 27
  • Мнения: 3 196
Най-голямото предизвикателство за мен е да я възпитам на всички добродетели, да стане добър и стойностен човек. Всичко друго е временно. Към настоящия момент спрямо възсрастта й, избиването на зъбите и капризите, за мен е голямо предизвикателство всяко хранене - трудна работа...

# 28
  • София
  • Мнения: 3 816
Най-голямото предизвикателство е да си родител.  Hug

# 29
  • Мнения: 574
Всеки ден си е предизвикателство, да се справяш с отглеждането на децата. Всеки ден изниква нещо ново. Най-много е съмнението направих ли всичко което можеше, по най-добрия начин.
И ние се борим със сухотата и атопичния дерматит, за съжаление.

Общи условия

Активация на акаунт