Тествайте Baby Dove – цялостна грижа и нежно почистване за бебешката кожа

  • 23 147
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 4 919
Най-голямото предизвикателство за мен е да бъда майка като в това включвам да създам един достоен човек с ценности, морал и отгледам с любов.
Предизвикателство по темата е да поддържам кожата достатъчно подхранена и да не допускам поява на дерматит и други проблеми с нея, които за жалост са все по-често срещани при децата.
Залагам изцяло на медицинска козметика като за мен тя е качество и с интерес бих направила паралел с друг тип имайки предвид и че вкъщи се залага и се доверяваме на Unilever!

# 46
  • Мнения: 132
Най-голямото предизвикателство е малкото пухкаво вързопче да бъде щастливо. В началото е голямо предизвикателство да разбираш нуждите му и да знаеш в кой момент какво предизвиква плача и нервността му. В повечето случаи проблемите са свързани с това бебето да бъде добре обгрижено. Трудно е да намериш продукт, който да почиства добре и същевременно да бъде нежен. Повечето продукти предизвикват алергии и  след намазване не хидратират добре кожата. Дават лъжливо чувство за подхранване, но всъщност не навлизат добре в кожата. Необходими са едни наистина добри продукти, за да бъдат бебе и мама щастливи и усмихнати!

# 47
  • Мнения: 278
Най-голямото предизвикателство за мен, като майка, е да съм спокойна.  Simple Smile

# 48
  • Варна
  • Мнения: 469
Най-голямото предизвикателство като майка е да помогнеш да детето си да израсне като независим,уверен в себе си и достоен човек.
п.с.С удоволствие бих пробвала продуктите Baby Dove,защото кожата на дъщеря ми има склонност да се изсушава.

# 49
  • Мнения: 2 721
Най-голямото предизвикателство е да съм майка. Всеки ден е предизвикателство. Да опазя сина ми да не се удари, да го науча да яде сам, да го науча кое е правилно и кое не. И най вече да го науча да е добър към хората.
Поддържам кожата му с ежедневна хидратация , мисля , че това е едно от основните неща за нежна и здрава кожа.
 Peace Flutter

# 50
  • Мнения: 1 265
Най-голямото предизвикателство за бебешката кожа е да се използват шампоани, които не пресушават кожата и да не предизвикват сърбежи, сълзи . ПОСЛЕ е важно да има и балсам за тяло, който да овлажни отново кожата.

# 51
  • Мнения: 332
Най-голямото предизвикателство, пред което се изправям в момента, е борбата синът ми да проговори.Иначе ни мъчи суха кожа и страх от мокренето на главата.

# 52
  • Мнения: 2 942
Най-голямото предизвикателство за мен като майка е да възпитам правилно децата си  и да им дам ценностна система, която да ги направи добри хора! Предизвикателство за мен е и сухата, склонна към атопия кожа с която се борим с различни кремове и млека.

# 53
  • Мнения: 1 555
Според мен най-голямото предизвикателство е опознаването на детето от раждането ! Каква козметика ще допадне на бебешката му кожа...

# 54
  • Мнения: 238
Най-голямото предизвикателство е проблемът със сухата и зачервена кожа на детето ми, а през лятото това си е наистина свръх предизвикателство!!!

# 55
  • Мнения: 188
Леле, аз не знаех, че Dove има бебешка серия. Това е прекрасно!
Като майка на две малки деца най-голямото ми предизвикателство е търпението. Старая се да не избухвам пред децата, а спокойно да им обяснявам защо... За всичко си иска търпение, постоянство и сдържаност.

# 56
  • Мнения: 2 127
Предизвикателствата са различни . Лятото се борим с дребните пъпчици от жегата, а зимата с кожни раздразнения от изсушаването на кожата.

# 57
  • Мнения: 591
Предизвикателствата като майка са много и по всяко време, според възрастта и ситуацията. За момента  най-голямото, може би, е да опазя децата здрави.


 

# 58
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Най-голямото предизвикателство е да бъдеш Родител.

# 59
  • София
  • Мнения: 561
Предизвикателствата като родител са много!
Но свързаните с темата и продуктите, това са сухотата на кожата на децата ми, хидратирането и.

Общи условия

Активация на акаунт