Тествайте Baby Dove – цялостна грижа и нежно почистване за бебешката кожа

  • 23 108
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 932
Държа на качество, утвърдена марка на пазара и приемлива цена.

# 271
  • Мнения: 2 024
Трябва да е без вредни съставки, да е хипоалергичен, овлажняващ и нежен към кожата.
 Grinning

# 272
  • Мнения: 50
За мен най-важното е продуктът да няма вредни компоненти. На второ място е да помага за защита на нежната кожа от външните въздействия.
 Heart Eyes

# 273
  • София
  • Мнения: 663
Най-важното е качеството - да няма оцветители и вредни вещества. Да е от утвърдена марка на пазара и да е за алергична кожа.

# 274
  • Мнения: 462
За мене най-важното е качеството на козметиката, съставът й и да има добро действие върху кожата и косата.

# 275
  • Мнения: 31
И двете ми деца проявяват алергии към различни източници,затова най-важното качество на продуктите които ползваме е те да бъдат хипоалергенни.

# 276
  • Мнения: 4 097
медицинска препоръка, ако касае определен кожен проблем;
достъпна цена;
да е без химия.

# 277
  • Мнения: 278
За мен е важен съствът, т.е. да съдържа колкото е възможно по-малко химия.

# 278
  • Мнения: 45
да е позната марка,да е с възможно по-малко химия и да е на добра цена

# 279
  • Мнения: X
При избора на козметика гледам  на първо място- състава на продукта,на второ-  марката и на трето място- цената.

# 280
  • Мнения: 662
Гледам на качеството,да е хидратиращо и да е за суха кожа,че и двете ми сина са със атопична кожа.

# 281
  • Мнения: 358
С по-малко химия, препоръка от приятелка и името на марката.

# 282
  • Мнения: 187
При избора на козметика държа да е от известна фирма, а продукта да е с добри препоръки поне от двама човека, които познавам.

# 283
  • Мнения: 59
За мен най-важното е, да не е със силна натрапчива миризма. Все пак е бебешки продукт. Възможно колкото се може по малко химия. И да е тестван от експерти

# 284
  • Мнения: 1 179
Бяха изтеглени четиримата потребители, които ще получат като подарък продукти Baby Dove. Това са:
Josefin
Eva-eva
mina.k.p
RosMar

Честито!


Очакваме печелившите да се свържат с нас до 16.07.2017 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефон за контакт).

Очаквайте от Baby Dove още нови изненади съвсем скоро.

Общи условия

Активация на акаунт