Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 15 май 2017, 15:41 ч.
  • Преглеждания  16 186  Мнения  284  Онлайн  1
Отговори

Baby Dove е серия за цялостна грижа за бебешката кожа, предлагаща продукти за дълбока хидратация, с ценни съставки, които възстановяват влагата и подхранват бебешката кожа. От продукти за къпане до хидратиращи лосиони, които осигуряват повече от мека кожа – те поддържат кожата, косата и скалпа на бебето здрави.

Кожата на бебето е специална. Бебешката кожа е много по-нежна от тази на възрастните. Тя губи вода до пет пъти по-бързо и е по-предразположена към загуба на липиди. Дори и нежното почистване може да доведе до загуба на липиди и естествения хидратиращ фактор, което може да доведе до изсушаване на кожата и намаляване на защитната бариера на епидермиса.

За да отговори максимално на нуждите на бебешката кожа, новата серия Baby Dove е тествана от офтамолози, дерматолози и педиатри. Продуктите предоставят повече от мекота, за да осигурят комфорт на бебето през целия ден. Baby Dove е различен – с ¼ хидратантен крем продуктите поддържат оптимално ниво на хидратация и попълват по естествен път липидите, които се губят. Baby Dove предлага уникална серия продукти за деликатна грижа, които допълват епидермалните липиди. Успокояващи лосиони, които поддържат кожата хидратирана през целия ден. Специална грижа за поддържане в оптимални условия на естествената защитна преграда на кожата.

Продуктите на Baby Dove за дълбока хидратация разполагат с хипоалергенна и специална ароматна формула, разработена специално за бебешката кожа. Всеки от продуктите осигурява нежна грижа, оставяйки кожата мека и приятно ухаеща. Серията включва: крем сапун, измиващ лосион за коса и тяло, шампоан, крем против подсичане, лосион за тяло и мокри кърпички, които осигуряват цялостна грижа за бебето.

Продуктите на Baby Dove са одобрени от Българската педиатрична асоциация и осигуряват експертна грижа, разработена специално за деликатната кожа на бебето – продукти, които предлагат повече от мекота.

Включете се в дискусията на Baby Dove
Споделете до 29.05.2017 г. в настоящата тема кое е най-голямото предизвикателство, с което се сблъсквате като майка.
Десетима от участниците ще имат възможност да тестват новата гама продукти Baby Dove и да споделят своите впечатления от употребата им.

Първата игра приключи.
Включете се в новото предизвикателство на Baby Dove ТУК!

Последна редакция: вт, 27 юни 2017, 15:06 от Реклама

Реклама
# 1
  • софия
Най-голямото предизвикателство е бебешката кожа да достатъчно хидратирана.

# 2
  • Велико Търново
В нашия случай, най- голямото предизвикателство е да се преборим с столичния дерматит.

# 3
Предизвикателство е да предотвратявам проявите на атопичен дерматит, като поддържам кожата достатъчно хидратирана с подходяща и качествена козметика, каквато е вашата.

# 4
  • София
Предизвикателствата са ежедневни, в зависимост от възрастта... Ние мисля, че се справяме добре с атопичния дерматит, който е много неприятен.

# 5
  • Перник
Най-голямото предизвикателство, с което се сблъсквам като майка, е това да съм майка. В живота ти идва едно малко човече, за което ти си целия сват. Изцяло зависимо от теб, на теб се пада задачата да го обгрижваш по възможно най-добрия начин.
 Един от проблемите при нас беше сухата кожа, особено на ръчичките. Опитахме какво ли не - от маркова козметика (безбожно скъпа), през по евтина такава та чак до бабини илачи. С някои продукти имаше временен ефект, но за кратко.
Ще се радвам, ако имам възможност да опитам този нов на пазара продукт. Момчето ми е вече на почти 4 години, но все още не сме намерили подходящото средство за по-трайно премахване на сухотата.

# 6
  • София
Голямото ми дете е със суха кожа и би ми било интересно как би повлиял продукт, който не е емолиент. В семейството имаме опит със сухота и продукти, които се борят с нея.

Най-голямото предизвикателство в момента е да опазя бебето да не изяде главата на Батман или ръцете щипки на Джин Надакан Joy

# 7
  • При децата ми
Най-голямото предизвикателство е предизвикателството да си майка. Всеки ден се учим как да сме родители. Дъщеря ми беше с атопичен дерматит, когато беше по-малка, но сега с годините го надрасна. Сега обаче постоянно и излизат малки ситни пъпчици по лицето, независимо какъв сезон е.

# 8
  • Горна Оряховица
ползваме за сега душгела и съм доволна, кожата й не се изсушава и нямя нужда да мажа с кремчета след баня.
Предизвикателството ... да се научи да яде сама и след ядене да не е омазана цялата стая  Joy

# 9
  • София
Предизвикателствата пред всяка майка са част от ежедневието. За момента моят син има създадени навици за миене и къпане, може би все още не сме открили "нашата" козметика - такава, която да му харесва как мирише, а аз да преценя, че е безвредна за детската кожа и коса, а и да поддържа оптималното им състояние!  Heart Eyes

# 10
Всеки ден има различни предизвикателства, в зависимост от възрастта, от настроението, от преживяното.... Но голямо предизвикателство е и да мием косата  Laughing Laughing Laughing

# 11
  • Варна
Най-голямото предизвикателство е да я възпитам, да стане достоен, честен, успешен човек.

# 12
Най-голямото предизвикателство, с което се сблъсквам като майка е да се справя със алергията, която му излиза от слънцето и пясъка, заради която трябва кожата да е постоянно хидратирана и опазена от слънчевите лъчи!

# 13
Всеки ден се изправяме пред нови и нови предизвикателства-да не изядем частите от конструктура на батко, да защитим нежната бебешка кожа от слънчевите лъчи и още куп неща. Simple Smile

# 14
Най-голямото предизвикателство е характерът, който проявява моят син! Mr. Green
Иначе и сухата кожа ни е проблем.

# 15
При моята бебка проблеми няма с кожата,но ще пробвам козметиката,тъй като и за нас ползваме марката. Ще ми бъде интересно да видя и бебешката.

# 16
Предизвикателства има всеки ден, от това да си изяде храната, до това да бъда пълноценна майка за дъщеря си. Всеки ден се учим на нещо ново, както тя, така и аз. Не ме е страх от трудностите, които носи майчинството, защото това е най-прекрасното "приключение" за една жена!  Heart Eyes

# 17
Най- голямото предизвикателство с което се сблъсквам и с каката и бебка е да опазя кожата им хидратирана, да опазя кожата им от сухият и мръсен въздух в София. Също така да защитя детската тънка кожа от наближаващите силни слънчеви лъчи... Опитвам се да използвам качествена козметика, да пият и двете много вода и пресни плодове и зеленчуци.
С удоволствие бих пробвала вашата козметика.

# 18
  • София
Най-голямото предизвикателство е алергията, която и откриха и с която в момента се борим, успешно за сега.  Praynig

# 19
Най-голямото предизвикателство, с което се сблъсквам като майка е ежедневието.Цялата тази подготовка за деня-Ставане,обличане,тоалет,хранене,разходка и сън.Бих желала да опитаме и вашата козметика.

# 20
За нас предизвикателство е да няма предизвикателство  baby_neutral Party

# 21
  • offshore & overseas
Най-голямото предизвикателство за мен е да балансирам между трите деца (всяко със собствени грижи и проблеми), домакинството и работата, като в същото време остана... цяла (и бяла и добра). Grinning

# 22
  • Хаджи Димитър
Най-голямото предизвикателство за мен,да успея след тежките нощни смени,да обърна внимание на сина ми,домакинството Hug

# 23
  • В щастливи времена...
Първо дете ми е и честно казано,всяко нещо е предизвикателство Mr. Green Проблеми с кожата няма за сега,само понякога по някоя пъпчица в областта на памперса.С удоволствие ще изпробваме новата ви бебе серия.

# 24
  • София
На този въпрос - есета са се писали.... Иначе по темата - всеки ден е предизвикателство, всяка ситуация е предизвикателство и начин за опознаването на детето. Но вечерно време - най - голямото предизвикателство - да измием косата без сълзи. Забелязала съм, че когато опаковката е атрактивна, сълзите и дърпането са по - малко.

# 25
Най-голямото предизвикателство, с което се сблъсквам като майка, е това да възпитам детето ми да бъде добър човек.

# 26
Най-голямото предизвикателство в момента е да открия причините за кожните проблеми на дъщеря ми. Кожата й се изсушава, зачервява и разранява на места. Лекарите гадаят...

# 27
Най-голямото предизвикателство за мен е да я възпитам на всички добродетели, да стане добър и стойностен човек. Всичко друго е временно. Към настоящия момент спрямо възсрастта й, избиването на зъбите и капризите, за мен е голямо предизвикателство всяко хранене - трудна работа...

# 28
  • София
Най-голямото предизвикателство е да си родител.  Hug

# 29
Всеки ден си е предизвикателство, да се справяш с отглеждането на децата. Всеки ден изниква нещо ново. Най-много е съмнението направих ли всичко което можеше, по най-добрия начин.
И ние се борим със сухотата и атопичния дерматит, за съжаление.

# 30
Предизвикателствата са различни спрямо сезоните. Лятото се борим с дребните пъпчици от жегата, а зимата с кожни раздразнения от изсушаването на кожата. И двете ми деца са с много чувствителна кожа и е предизвикателство да намерим баланс между измивни продукти, продукти за мазане на тялото и такива за борба с дерматита.

# 31
Най-голямото  предизвикателство за мен след появата на бебето, освен недоспиването, е поддържането на добра хигиена. Това важи както за дома, така и за почистването на нежната бебешка кожа при смяна на памперс, когато сме навън или когато дойде момента за вана Simple Smile

# 32
  • Стара Загора
Най-голямото предизвикателство, с което се сблъсквам като майка е да се уча цял живот от детето и за детето си. Изправям се пред всякакви препятствия за да съм майка в истинския смисъл на думата. Който не е станал майка, не знае какво означава наистина това.

# 33
Най-голямото предизвикателство за мен е да бъде достатъчно подхранена и хидратирана кожата на дъщеря ми. Пък дано не е взела моята проблемна кожа Simple Smile

# 34
Най-голямото предизвикателство за нас е сменянето на памперса.

# 35
Най - голямо предизвикателство е да се преборим със сухата кожа.

# 36
  • Sliven, Bulgaria
За мен най-голямото предизвикателство е да отделя достатъчно време за детето си. В това забързано ежедневие - работа, домакинство, винаги изпитвам вина, че не ми остава достатъчно време за детето.

# 37
Най-голямото предизвикателство за мен е справянето със сухата кожа и доброто хидратиране.

# 38
Истинско предизвикателство за мен и Моето момче е зачервяването на дупето, особено в топлите месеци. Много трудно успявам да поддържам дупето му незачервено. Също така искам лосиона да попива бързо, а същевременно да оставя кожата гладка, мека и хидратирана. Ползвам вашите продукти за себе си, изключително доволна съм от тях,и с удоволствие бих ги пробвала и за детето ми новата серия. Предизвикателство е също миенето на косата, и то голямо Simple Smile

# 39
  • София
Цитат
Споделете до 29.05.2017 г. в настоящата тема кое е най-голямото предизвикателство, с което се сблъсквате като майка.
Коликите при момченцата.  Sad

# 40
  • Pomorie
Истинско предизвикателство е само усещане да си майка - да обичаш, да закриляш, да се грижиш, да успокояваш, да се тревожиш, да плачеш дори, да си безсилна понякога, да си уморена, но прикриваща това... Лично за мен истинско предизвикателство да успея да балансирам между грижите и за двете си деца, да им дам вниманието и грижата, от която имат нужда...

# 41
Най-голямото ми предизвикателство е възпитанието и изграждането на правилни навици у сина ни.

# 42
  • На брега на морето
Най-голямото предизвикателство е това да си майка, ежедневната борба със страховете в мен: дали съм добра майка, дали ги възпитавам правилно, дали давам всичко от себе си.........

# 43
  • Vestbäcka
За мен най -голямото предизвикателство като майка са крустите по главичката на беба и зачервяването да дупето и?!  Каквото и да правя не мога да предпазя зоната под памперса от зачервяване!

# 44
Според мен,най-голямото предизвикателство е как да сме добри родители и да осигурим максимална защита и хидратация на бебешката кожа

# 45
  • Варна
Най-голямото предизвикателство за мен е да бъда майка като в това включвам да създам един достоен човек с ценности, морал и отгледам с любов.
Предизвикателство по темата е да поддържам кожата достатъчно подхранена и да не допускам поява на дерматит и други проблеми с нея, които за жалост са все по-често срещани при децата.
Залагам изцяло на медицинска козметика като за мен тя е качество и с интерес бих направила паралел с друг тип имайки предвид и че вкъщи се залага и се доверяваме на Unilever!

# 46
Най-голямото предизвикателство е малкото пухкаво вързопче да бъде щастливо. В началото е голямо предизвикателство да разбираш нуждите му и да знаеш в кой момент какво предизвиква плача и нервността му. В повечето случаи проблемите са свързани с това бебето да бъде добре обгрижено. Трудно е да намериш продукт, който да почиства добре и същевременно да бъде нежен. Повечето продукти предизвикват алергии и  след намазване не хидратират добре кожата. Дават лъжливо чувство за подхранване, но всъщност не навлизат добре в кожата. Необходими са едни наистина добри продукти, за да бъдат бебе и мама щастливи и усмихнати!

# 47
Най-голямото предизвикателство за мен, като майка, е да съм спокойна.  Simple Smile

# 48
  • Варна
Най-голямото предизвикателство като майка е да помогнеш да детето си да израсне като независим,уверен в себе си и достоен човек.
п.с.С удоволствие бих пробвала продуктите Baby Dove,защото кожата на дъщеря ми има склонност да се изсушава.

# 49
Най-голямото предизвикателство е да съм майка. Всеки ден е предизвикателство. Да опазя сина ми да не се удари, да го науча да яде сам, да го науча кое е правилно и кое не. И най вече да го науча да е добър към хората.
Поддържам кожата му с ежедневна хидратация , мисля , че това е едно от основните неща за нежна и здрава кожа.
 Peace Flutter

# 50
Най-голямото предизвикателство за бебешката кожа е да се използват шампоани, които не пресушават кожата и да не предизвикват сърбежи, сълзи . ПОСЛЕ е важно да има и балсам за тяло, който да овлажни отново кожата.

# 51
Най-голямото предизвикателство, пред което се изправям в момента, е борбата синът ми да проговори.Иначе ни мъчи суха кожа и страх от мокренето на главата.

# 52
Най-голямото предизвикателство за мен като майка е да възпитам правилно децата си  и да им дам ценностна система, която да ги направи добри хора! Предизвикателство за мен е и сухата, склонна към атопия кожа с която се борим с различни кремове и млека.

# 53
  • Русе
Според мен най-голямото предизвикателство е опознаването на детето от раждането ! Каква козметика ще допадне на бебешката му кожа...

# 54
Най-голямото предизвикателство е проблемът със сухата и зачервена кожа на детето ми, а през лятото това си е наистина свръх предизвикателство!!!

# 55
Леле, аз не знаех, че Dove има бебешка серия. Това е прекрасно!
Като майка на две малки деца най-голямото ми предизвикателство е търпението. Старая се да не избухвам пред децата, а спокойно да им обяснявам защо... За всичко си иска търпение, постоянство и сдържаност.

# 56
Предизвикателствата са различни . Лятото се борим с дребните пъпчици от жегата, а зимата с кожни раздразнения от изсушаването на кожата.

# 57
Предизвикателствата като майка са много и по всяко време, според възрастта и ситуацията. За момента  най-голямото, може би, е да опазя децата здрави.

# 58
  • Ямбол
Най-голямото предизвикателство е да бъдеш Родител.

# 59
  • София
Предизвикателствата като родител са много!
Но свързаните с темата и продуктите, това са сухотата на кожата на децата ми, хидратирането и.

# 60
Най-голямото предизвикателство е да станеш родител и да бъдеш такъв с истинското значение на думата. Аз се сблъсквам с това всеки ден. Да възпиташ едно добро, умно и кадърно дете, това е предизвикателството на живота.

# 61
Предизвикателствата са много. Да си родител е невероятно. Едно от предизвикателствата които срещам с дъщеря ми е хидратация  на кожата.  newsm76

# 62
Предизвикателство за мен е да се справям да не му се зачервява кожата и подсича

# 63
  • Varna, Bulgaria
Най-голямото предизвикателство е да намеря подходяща козметика за чувствителната кожа и на двете си деца .

# 64
Голямото ми дете е със суха кожа и би ми било интересно как би повлиял продукт, който не е емолиент. В семейството имаме опит със сухота и продукти, които се борят с нея.

# 65
Предизвикателствата пред една майка са всеки ден! Най-голямото предизвикателство за мен е да го възпитам добре, за да стане достоен човек!

# 66
  • София
Четох една съфорумка, която преди време беше написала "Радвам се, че толкова сте харесала мнението ми, че дори сте го копирала!". Та и аз така.

# 67
  • offshore & overseas
Извън темата за предизвикателствата, забравих да споделя, че в нашето семейство предпочитаме да използваме бебешки продукти за миене и поддържане на кожата и косата (за нас и за децата, нищо че са големички - на 10, 7, 3 г.).

Затова ме привлече новата серия на Dove, още щом я видях за първи път в румънските реклами по тв. Boomerang (и си казах, дано продуктите от новата бебешка гама се появат скоро и на нашия пазар).

# 68
Най-големите предизвикателства, с които до момента съм се сблъсквала и съм изпитвала страхотни трудности са: боледуването; атопичният дерматит; слънчевата алергия и приучаването на детето да носи слънчеви очила, заради нея; бебешкият пубертет и отричането на всичко, на което се опитвам да го науча. Confused

# 69
Всеки ден ме изненадва с нови предизвикателства Simple Smile боледуването е на дневен ред, тъй като баткото тръгна на ясла и вирусите ни атакуват  #2gunfire

# 70
  • Бургас
Предизвикателствата, които срещам като родител са много - едно от важните е намиране на правилна и подходяща козметика за моето дете. Като бебе имаше атопичен дерматит и сега съм много внимателна в избора на продукти.  Peace

# 71
Да намеря качествена козметика, към която нямам алергии и която не дразни чувствителната кожа.

# 72
  • sofia
Най-голямото предизвикателство е грижата за кожата на бебето, да се намери подходяща, полезна за кожата му и най-вече такава, която не дразни нито мен нито бебето Simple Smile

# 73
  • Силистра
Най-голямото предизвикателство за мен като майка е да бъда добра майка!Искам да възпитам две добри и възпитани деца,които да почитат своите традиции,да уважават и да бъдат добри към всички!
Силно се надявам да изпълня успешно това предизвикателство! Peace

# 74
За петте месеца, в които съм благословена да имам бебе и да съм майка, най-голямото предизвикателство засега е да запазя здравия си разум, за да мога да посрещам адекватно нуждите на детето си. 😊

# 75
  • София
Най-голямото предизивикателство пред мен е да отговоря на нуждите на чуствителната кожа на двамата ми сина. Големият е с много суха кожа, а малкият е с дерматит. Sad

# 76
За мен най-голямото предизвикателство е да запазя мекотата и хидратацията на бебешката кожа.Това е най-големия орган в човешкото тяло и има памет, за това много внимавам каква козметика използвам за детето си Simple Smile

# 77
  • Polski Trambesh
За нас е голямо предизвикателство къпането в банята,и особено личицето и косата,но предизвикателствата се менят почти през месец,имахме проблем с подсичането,с крусти по главичката,понякога дори рязането на нокти си е голямо предизвикателство.

# 78
  • Пазарджик
Най-голямото предизвикателсво е да намеря качествена бебешка козметика на достъпна цена.

# 79
С всеки изминал ден предизвикателствата стават все по- големи  Joy Еми цяло предизвикателство е да си майка- едно от най- трудните и то! 

# 80
Всеки етап от развитието на детето е свързано с различни предизвикателства и трудности. Като се започне от захранването, отучаване от залъгалка, памперс, болести, свикване с детската градина и всяко едно е било "най-важно и трудно"  за момента. Но всъщност всичко отминава и най-важно е здравето на детето. Винаги избирам познати и утвърдени марки било на козметика, било пелени или детски храни, защото гарантират качество и грижа за детето.

# 81
  • В едно мъжко сърце
Предизвикателствата са много. Да си родител е невероятно. Едно от предизвикателствата които срещам с дъщеря ми е хидратация  на кожата. Laughing

# 82
Най-голямото предизвикателство е да изкарам сина ми от банята.

# 83
  • EU
Най-голямото предизвикателство за мен е справянето с безсънието и доброто хидратиране.

# 84
  • русе
Най- голямото предизвикателство е как да си измием косата без сълзи Grinning

# 85
  • Стара Загора
Всеки ден е едно предизвикателство.Като започнем от смяната на памперса, храненето,приспиването,излизането.Дълго време имахме проблеми и с кожата.Сега нещата започнаха полека лека да се нормализират.

# 86
Най-голямото предизвикателство при справяне с кожните проблеми на децата ми, са обривите, появяващи се при изпотяване и запарване на кожата - не минават от нищо!

# 87
Кожата на 3г ми син е много суха и най-голямото предизвикателство е да я поддържам хидратирана,да не се лющи и да не го сърби.

# 88
  • на последния етаж
За децата все още ползвам по-деликатна бебешка козметика.
А най-голямото предизвикателство е да намеря баланса между родителството, работата, личните ми нужди и желания...

# 89
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
Най-голямото предизвикателство за мен като майка е да възпитавам детето си правилно и да бъда търпелива.Опитвам се да го уча да опознава света и аз се уча да бъда родител.

# 90
Най-голямото предизвикателство като майка е да помогнеш да детето си да израсне като независим,уверен в себе си и достоен човек.
п.с.С удоволствие бих пробвала продуктите Baby Dove,защото кожата на дъщеря ми има склонност да се изсушава.

# 91
Най-големите предизвикателства са: боледуването, атопичният дерматит, сухата кожа

# 92
Всичко е предизвикателство, особено с първо детенце, но конкретно в грижата за кожата предизвикателството е да бъде тя винаги хидратирана и без обривчета (било то от некачествена козметика или външни фактори).

# 93
Най-голямото предизвикателство е, че имам близнаци.....Прекрасни са, но е много трудно да полагам необходимите грижи за двамата, непрекъснато готвене за тях, учене не гърне, смяна на памперси, разходки и борба със сухата кожа разбира се, което не ни подмина. Атопичния дерматит явно е проблем за много бебета. С удоволствие бих пробвала вашите продикти от бебешката серия.

# 94
Всеки ден е предизвикателство, защото ме изненадват постоянно. Но тъй като са трима, вече съм посвикнала и приемам по-леко нещата и гледам да съм спокойна и отпочинала майка, която е приятел на децата.

Относно кожата - двамата по-малки са мнооого бели като мен, което е причина да имат по-чувствителна кожа, нуждаеща се от постоянни грижи. Малката ми дъщеря страда и от атопичен дерматит в лека форма и затова гледам продуктите, които ползвам за тях да са с изчистен състав и щадящи кожата.

# 95
  • добрич
Каквито и да са предизвикателствата към мен като майка знам, че трябва да се мобилизирам и да се справя. Последното такова е счупената ръка на моята девойка. С кожата срещаме постоянни предизвикателства и се борим с тях всеки един сезон. Ние сме с борим с атопичен дерматит и се надявам скоро да намерим решение и на този казус и това предизвикателство да е успешно преминато.

# 96
Най-голямото предизвикателство за мен беше първият път на плажа с първото ми дете.Обрина се цялото.Беше страшна гледка.Бях неопитна и много се притесних.

# 97
Нищо не  беше толкова  тежко ,   колко  оскъдния сън до   3 годинки на детето  .  Ако знаех ,  че   усещайки ме ,  ще спи  по-дълго ;  ако   имах  перална със сушилня   и   градина ,  в която   може  да  вържа люлка ,    майчинството щеше да е песен  .

# 98
Най-голямото предизвикателство, с което се сблъсках като майка беше това да отгледам и възпитам моя малък син, да му отделям нужното внимание.

# 99
Нашата кожа е много чувствителна и много често се появяват дребни пъпчици. Ще се радваме, ако имаме възможността за изпробваме тази серия на Dove bouquet

# 100
  • Samokov
За мен най-голямо предизвикателство са честите алергични реакции и обривите , който ги съпътстват.Налага се честа смяна на марката памперси, козметика и т.н.

# 101
  • София
Най-голямото предизвикателство е хубавото почистване на дупето, особено през топлите дни. Памперсът спарва, кожата не може да диша добре. Но с правилната козметика, успяваме да се преборим с проблема. Много трудно избирам мокри кърпички, но във вашите се влюбих- нямат силен и натрапчив аромат, мокри са точно колкото трябва и са изключително деликатни към нежната кожичка на детето ми.
Като изключим неволите с поддържането на хигиената, за мен най-голямо предизвикателство е да успея да контролирам нервите си, да бъда максимално спокойна в отглеждането на двете ми момчета и да успявам ежедневно да балансирам между ролите си на майка, съпруга, готвачка, чистачка..не знам какво ще е, когато дойде време за връщане на работа Simple Smile Кураж, сила и смелост за всички мами и адмирации към вас Simple Smile

# 102
Най-голямото предизвикателство е бебешката кожа да достатъчно хидратирана.

# 103
Тъй като детската кожа е много нежна и податлива на всякакви инфекции и наранявания, се стремя да осигуря комфорт и подхранване на кожата. Използваме козметика ежедневно. Предизвикателство е за всяка майка да осигури здрава и гладка кожа на малкото дете.

# 104
  • София
Предизвикателствата са ежедневни, в зависимост от възрастта... Ние мисля, че се справяме добре с атопичния дерматит, който е много неприятен.

# 105
  • Kardzhali, K?rdzhali, Bulgaria
Предизвикателство е да предотвратявам проявите на атопичен дерматит, като поддържам кожата достатъчно хидратирана с подходяща и качествена козметика, каквато е вашата.Качествени и полезни  продукти.

# 106
всяко нещо е предизвикателство

# 107
Най-голямото предизвикателство като майка е да предпазя детето от алергии,вируси и кожни раздразнения,който са доста упорити за лечение.

# 108
Всеки ден се изправяме пред нови и нови предизвикателства-да не изядем частите от конструктура на батко, да защитим нежната бебешка кожа от слънчевите лъчи и още куп неща. Smile

# 109
  • Варна
На този етап - това е здравето на детето. Според мен то е винаги на първо място. В този ред на мисли, конкретно по темата, здравето на кожата на детето е също от първостепенно значение, тъй като тя е най-големият човешки орган, и ние всички трябва да полагаме грижи за нея  bouquet

# 110
  • Stara Zagora, Bulgaria
За мен и моето дете най-голямото предизвикателство е миенето на косата в момента

# 111
Най-голямото предивикателство е да си в кондиция 24/7 Grinning Grinning Grinning

# 112
Сухата кожа.

# 113
Предизвикателствата са много!Едно от предизвикателствата,които срещам с дъщеря ми е хидратация  на кожата и косата.

# 114
Предизвикателство е всеки нов ден , но повечко ни мъчат коликите

# 115
Предизвикателствата, с които се сблъсква една майка са много. Не мога да кажа кое е най-голямото, защото самата грижа за едно малко същество е комплексна, но едно е сигурно: изборът на подходяща козметика за малкото човече е едно от редицата предизвикателства. Усмивка и задоволство предизвика в мен информацията, че на пазара вече може да се намери бебешка серия на Dove. Ползвам продукти на марката за подръжка на своята кожа - с радост ще изпитаме и серията за мъници.

# 116
Всеки ден изникват нови и неочаквани предизвикателства, но пък това му е хубавото да си майка и да се учиш да се справяш с тях и да ги преодоляваш. Трудно се справяме с висока температура и обривчета. Трудно ми е да избирам и най-добрата козметика за детето ми, затова най-често се доверявам на споделения опит на моите приятелки за продуктите, които ползват. С удоволствие бих пробвала Baby Dove и бих препоръчала на приятелки, ако остана доволна.

# 117
Най-голямото предизвикателство е да се справям ежедневно със страха дали съм добър родител...

# 118
  • Пловдив
най-голямото предизвикателство, свързано с кожата и тези проблеми за мен е дупето и поддържането му. Изключително чувствителна кожа има моето дете и един ден да не се мажем с крем, веднага става червена.

Също ситни пъпки по бузките, а не бих казала, че яде сладко.  ooooh!

# 119
Предизвикателство е да предотвратявам проявите на атопичен дерматит, като поддържам кожата достатъчно хидратирана с подходяща и качествена козметика.

# 120
  • София
Най-голямото предизвикателство е да успявам да предусещам евентуалните проблеми, които могат да се появят.
Във връзка с новата серия на Dove - Baby, определено ще разчитам и на Вас, за да мога грижите за кожата да елиминирам от раз!  Grinning

# 121
Да се къпем в банята заедно с мъника.

# 122
Най- голямо предизвикателство е  да се къпим в коритото

# 123
  • Сливен
Що се отнася до бебешката кожа, най-голямото предизвикателство е да я хидратираме и предпазим от дерматитът, който за съжаление в последно време е доста често срещан при бебетата и малките деца.

# 124
Най-голямото предизвикателство за мен е да предпазя кожата на детето ми от атопичния дерматит.

# 125
  • София
Здравейте!
Най-голямото предизвикателство за мен е здравето на детето. Предизвикателство е да предотвратявам пристъпите на атопичия  дерматит, който имаме, като поддържам кожата достатъчно хидратирана с подходяща и качествена козметика.

# 126
Най-голямото предизвикателство да си майка,е да си майка.
В моя живот,се появиха две малки и невинни бебета,иотговорноста за тях е моя.Да са нахранени,чисти,весели,възпитани,добри и не на последно място обгрижвани.
Държа бебешката козметика да е на ниво,ще съм благодарна да имаме и вашата.

# 127
  • Пловдив
Най-голямото предизвикателство към кожата е да е добре почистена и в същото време хидратирана.Особено когато става дума за бяла и чувствителна кожа.

# 128
Най-голямото предизвикателство е да възпитам децата си в чисто човешки ценности в този все по-труден и озлобен живот. Едновременно с това да се грижа за тяхното здраве и образование. Ежедневно ползваме предлаганите от вас продукти, за да да си чисти децата отвън, така както и в душите си Simple Smile

# 129
  • Варна
Най-голямото предизвикателство като майка е да намеря баланса между желанието да обгрижвам изцяло и безрезервно до готовността да отстъпя и да чуя мнението и настроението на децата ми.
Що се отнася до козметиката,през годините най-трудно е било да открия продукта,който хидратира дълготрайно,успокоява детската кожа и съдържа минимални количества вредни съставки.

# 130
Моето дете постоянно има проблемна кожа, в момента предизвикателството са два кокоши тръна на ръчичките. Ще се радвам, ако имам възможността да тествам новата гама продукти Baby Dove и да споделя своите впечатления от употребата им.

# 131
Най голямото предизвикателство беше когато родих моята дъщеря. Тя се роди обрината с диагноза Атопичен дерматит. Обриваше се от всички възможни марки пелени. И то не беше само обрив ,а ставаше на рани. Какво ли не пробвах като козметика. Изключително чуствителна кожа имаше.  В крайна сметка се справих като от едно напишкване на пелена сменях мих хидратирах с крем . Трябваше да поддържам кожата хидратирана. Но и марката пелени беше важна Взехме памучни пелени. И проблема се отстрани.Но все още търсим добра козметика и се надявам да пробвaме и Baby Dove Simple Smile

# 132
  • с. Костенец
сухата кожа Simple Smile

# 133
  • Хасково
С хидратирането на кожата

# 134
  • Пловдив
Най-голямото предизвикателство за мен е възпитанието. Peace

# 135
Най-голямото предизвикателство за мен, като майка, е да съм спокойна.Laughing

# 136
Предизвикателствата са много и от най-различно естество:здраве,възпитание,грижа за най-любимите ни.Ако става въпрос за здравето на детската кожа и коса-предизвикателство е хидратацията им и предпазването им от влиянията на слънцео и вятъра.

# 137
  • Велико Търново
Кое е най-голямото предизвикателство, с което се сблъсквате като майка?

Аз не бих ги степенувала предизвикателствата да си майка. Въобще да си родител си е предизвикателство, което който не се е сблъсквал не знае за какво става въпрос. Едното ми дете е на 8, а другото на 5 и все още ползвам бебешка козметика за тях, тъй като големият ми син е с чувствителна кожа и смятам, че това е начинът да го предпазя.

# 138
Ето и кои са десетимата потребители, които ще имат възможност да тестват новите продукти Baby Dove и да споделят своите впечатления в темата:
shinzou(ШинзУ)
Гелева
Криси`
preci
Feline^
Лита
`Линда`
๑ஐღ синя птичка ღஐ๑
Sofinka:-)
Мяуче

Честито!

Очакваме печелившите да се свържат с нас до 07.06.2017 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефон за контакт).

След две седмици темата ще бъде отново отключена, за да могат потребителите да споделят своите отзиви от продуктите.
За останалите от вас Baby Dove има още изненади.

# 139
Поради липса на обратна връзка от един от обявените потребители се налага да бъде избран нов късметлия, който да тества серията Baby Dove. Това е eli70o0.

Очакваме eli70o0 да изпрати своите координати за получаване на продуктите на e-mail: igra@bg-mamma.com.

# 140
Темата е отново отключена, за да могат потребителите, които получиха продукти Baby Dove, да споделят своите впечатления.

За всички останали предстоят съвсем скоро още изненади от Baby Dove!

# 141
  Simple Smile С нетърпение очаквам мамите да споделят мнението си за новите продукти!

# 142
Споделям мнение за моят син е идеален. Шампоанчето с малко количество прави пухкава пяна и аромата остава след къпане. Крема също е хубав и остава миризмата.За крема за подсичане също ухае хубаво и не съм забелязала зачервявания!  Heart Eyes
П.С. Участвайте следващият път заслужава си!  Peace

Синът ми навърши 2 години миналата седмица.
Най-честите продукти,които използва са: Тоалетно мляко, Шампоан и гел 2в1, Крем за подсичане. През лятото нанасям и Слънцезащитен крем!
Продуктите, които избирам за него са според съдържанието. Като пример за кремовете държа да са по-мазни и хидратиращи, понеже кожата му е  по-чувствителна и склонна към зачервявания. Не отдавам значение на цена щом даденият продукт хидратира добре кожата му.
За качествата най-важното е да са съвместими с кожата му т.е. да не се изсушава и черви при използването на даден продукт.
Закупувам или от Детски магазини или Верига-Магазини Аптеки

Впечатленията ми за продуктите на Дав Бейби, че се нанасят лесно,образуват нежна пяна и миришат  продължително и свежо.
Шампоана ми допада най-много,понеже много рядко купувам шампоани, които образуват хубава пяна с малко количество и остава дълъг и свеж аромат след баня като Дав Бейби
Идеални са за кожата на сина ми. Доволна съм от хидратацията.

Разбира се,че бих препоръчала Бейби Дав на близки и приятели

Последна редакция: ср, 28 юни 2017, 14:58 от Pедактop

# 143
Благодаря за наградата!
Нямам бебе, но и двете ми деца се нуждаят от специализирана козметика.
За ежедневна грижа използвам шампоан и лосион.
Избирам продуктите според нуждите на детето. Голямата ми дъщеря има суха кожа, особено по ръцете и краката и има нужда от допълнително хидратиране. Малката ми дъщеря има кожен проблем на главата и използва хипоалергенен шампоан с неутрално pH.
Нямам предпочитания към определен магазин за пазаруване, най – често купувам от големите супермаркети.
Цената не е от значение за мен, по – важно е децата ми да са здрави.
Общото ми впечатление за Baby DOVE е, че продуктите са много добри и са подходящи не само за новородени, а и за по – големи деца.
Най – много ми хареса лосионът за тяло.  Много нежен, с деликатен, чудесен аромат. Наистина прави кожата много мека и хидратирана. От мен 6+ за лосионът.
Много ми хареса и ароматът и текстурата на продуктите.  Много доволна съм и от хидратиращите качества.
С удоволствие бих препоръчала Baby DOVE на моите приятелки! И не само на тези, които имат бебета, а и с по – големи дечица.

# 144
Благодаря и тук за наградата и аз!

Ние засега не сме отваряли шампоанчето, скоро ще си го взимаме за морето, защото опаковката е страхотно удобна с тази помпичка.
Сега да отговоря подробно на въпросника, който ни беше изпратен заедно с продуктите:

- На каква възраст е вашето бебе?
Моето детенце вече не бебе, на 3г. и половина е, но все още ползвам бебешка козметика, защото е по-нежна и щадяща.
- Какви продукти използвате най-често при ежедневните грижи за него?
Продуктите, които ползваме ежедневно за продукт за измиване на коса/тяло, лосионче за след баня и кремчета за лице и дупенце, ако има някакво раздразнение по кожата.
- Как избирате козметични продукти за Вашето бебе?
Продуктите избирам според състава им, обикновено са предимно натурални.
- Кои са най-важните качества, които търсите в тях? /нека е отделен въпрос/
Най-важното, което търся при козметиката за малката е да няма някакви агресивни съставки.
- От къде обикновено закупувате продуктите за вашето бебе?
Обикновено пазарувам козметиката онлайн, от био магазин.
- Цената има ли значение при взимането на решиние?
Цената не ми е била определяща за покупка, все пак гледам да е в някакви разумни граници.
- Какво е общото Ви впечатление от продуктите Baby Dove?
Първото впечатление ми беше колко удобни и практични за употреба са опаковките, допада ми нежния аромат на продуктите и лесната за употреба консистенция.
- Кой продукт Ви допадна най-много и защо?
Засега най-много ми допада лосиона за тяло, защото е ефикасен, кожата остава овлажнена и мекичка и в същото време изобщо не е мазен и попива много бързо.
- Харесва ли ви ароматът и текстурата на продуктите?
Както вече споменах това е едно от нещата, които ми допада в продуктите на Dove.
- Доволни ли сте от хидратиращите качества на Baby Dove?
Да, доволна съм, дори на моята кожа лосиона за тяло се представя добре, а е доста суха.
- Бихте ли препоръчали Baby Dove на Ваши близки и приятели?
Бих препоръчала продуктите, да, заслужават внимание.
 bouquet

Последна редакция: чт, 22 юни 2017, 11:26 от `Линда`

# 145
  • offshore & overseas
Потвърждавам - тест комплектът, който получих, беше стилно опакован и пълен с изненади (в допълнение към чудесните продукти от серията). Mr. Green

Макар и ние, като  ๑ஐღ синя птичка ღஐ๑, да нямаме бебе, предпочитанията ни за тоалетни и измиващи продукти клонят към онези, предназначени за бебета, като най-чисти и най-щадящи към кожата и косата. И трите ни деца (на 10, 7 и 3 г.) са с нормална кожа, с тенденция към изсушаване (и понякога атопична кожа), но само през зимата, затова рядко ги мажа с каквото и да било през останалото време, но продуктите за баня подбираме внимателно.

Обикновено пазаруваме този тип козметични продукти от аптеките (за предпочитане вериги като Медея или Профарма) или от дрогерии като ДМ и Лили.

За нас цената е от значение, т.к. сме голямо домакинство. Затова се опитваме да балансираме качество спрямо цена, разбира се без компромиси с качеството.

Козметиката на Dove, и конкретно от серията Baby Dove, отговарят на тези критерии. Впечатлението ми за използваните досега продукти на марката е, че това са висококачествени продукти на достъпна цена.

Отзиви за продуктите Baby DOVE, които тествахме в последните 10-ина дена:

Лосионът Baby DOVE е истински изкушение за малки и големи - нежен, ароматен, светкавично попиващ. Както знаете, при по-малки деца последното качество е от първостепенна важност, защото нищо на света не може да ги накара да стоят мирно и да чакат до попиване. ooooh!

Всъщност, да си призная честно, лосионът съм си го придърпала и си се мажа и аз, включително стъпалата, вечер след баня и преди лягане. В тези жеги действа релаксиращо и охлаждащо (освен омекотяващо и подхранващо). Embarassed

Измиващият продукт „от глава до пети“ (бих го нарекла „мляко“ заради консистенцията) го използвахме вече дори за косата на малката щерка (7 г., с коса под кръста) и съм много доволна - косата става мека като коприна, ароматът, сякаш на бадем, кокос и още нещо, е траен и наситен дни след къпането. Party

Като действие лосионът и измиващото мляко са нежни и не предизвикват дразнене или реакции (като обрив/зачервяване и пр.), затова са подходящи и за по-чувствителна кожа (в това число влиза и скалпа).

Кремчето против подсичане (ще) използвам при рани (вкл. колено-ожулвания и обелвания), слънчево изгаряне и разбира се, класическото подсичане, което през лятото се случва като че ли една идея по-често.

От брошурката, която е изключително приятно оформена, разбрах, че има и серия Baby DOVE Sensitive, която също ми се ще да опитаме, но досега не съм я срещала никъде. Може би скоро ще присъства поне в аптечната мрежа. Всъщност дотук Baby DOVE открих само и единствено в едно квартално дрогерийно магазинче, и то само редовната серия.

И едно нещо на мен лично ми липсва в асортимента, а именно - бебешкото олио.

НО като цяло, препоръчвам на бебешките майки и ако имаме четвърто бебе, със сигурност това е ще е моят избор номер 1 (евентуално може да се наложи да взема вариант за чувствителна кожа).

П.П. Пропуснах нещо важно - да похваля опаковките. Млякото за баня ме впечатли с много удобната опаковка с помпичка дозатор, която пуска „точно колкото е нужно“. В нашето семейство това е важно, защото момичетата имат склонност да харчат по половин душгел на миене, когато се къпят сами. С този продукт, това няма как да стане, тъй като се дозира изключително прецизно. Лосионът също е в удобна „мини“ опаковка. При кремчето против подсичане ме радва това, че е в туба, а не в кутия, защото в кутийките кремът лесно се замърсява и обикновено се загребва повече от нужното (личи си, че сме пестеливи hahaha).

Последна редакция: чт, 22 юни 2017, 10:18 от Мяуче