Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
Тествайте Baby Dove – цялостна грижа и нежно почистване за бебешката кожа
1 Потребител и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-81 от 81 отговора

Baby Dove е серия за цялостна грижа за бебешката кожа, предлагаща продукти за дълбока хидратация, с ценни съставки, които възстановяват влагата и подхранват бебешката кожа. От продукти за къпане до хидратиращи лосиони, които осигуряват повече от мека кожа – те поддържат кожата, косата и скалпа на бебето здрави.

Кожата на бебето е специална. Бебешката кожа е много по-нежна от тази на възрастните. Тя губи вода до пет пъти по-бързо и е по-предразположена към загуба на липиди. Дори и нежното почистване може да доведе до загуба на липиди и естествения хидратиращ фактор, което може да доведе до изсушаване на кожата и намаляване на защитната бариера на епидермиса.

За да отговори максимално на нуждите на бебешката кожа, новата серия Baby Dove е тествана от офтамолози, дерматолози и педиатри. Продуктите предоставят повече от мекота, за да осигурят комфорт на бебето през целия ден. Baby Dove е различен – с ¼ хидратантен крем продуктите поддържат оптимално ниво на хидратация и попълват по естествен път липидите, които се губят. Baby Dove предлага уникална серия продукти за деликатна грижа, които допълват епидермалните липиди. Успокояващи лосиони, които поддържат кожата хидратирана през целия ден. Специална грижа за поддържане в оптимални условия на естествената защитна преграда на кожата.

Продуктите на Baby Dove за дълбока хидратация разполагат с хипоалергенна и специална ароматна формула, разработена специално за бебешката кожа. Всеки от продуктите осигурява нежна грижа, оставяйки кожата мека и приятно ухаеща. Серията включва: крем сапун, измиващ лосион за коса и тяло, шампоан, крем против подсичане, лосион за тяло и мокри кърпички, които осигуряват цялостна грижа за бебето.

Продуктите на Baby Dove са одобрени от Българската педиатрична асоциация и осигуряват експертна грижа, разработена специално за деликатната кожа на бебето – продукти, които предлагат повече от мекота.

Включете се в дискусията на Baby Dove
Споделете до 29.05.2017 г. в настоящата тема кое е най-голямото предизвикателство, с което се сблъсквате като майка.
Десетима от участниците ще имат възможност да тестват новата гама продукти Baby Dove и да споделят своите впечатления от употребата им.
« Последна редакция: пт, 19 май 2017, 12:42 от Pедактop »
Цитирай

софия

Най-голямото предизвикателство е бебешката кожа да достатъчно хидратирана.
Цитирай

Велико Търново

В нашия случай, най- голямото предизвикателство е да се преборим с столичния дерматит.
Цитирай

Предизвикателство е да предотвратявам проявите на атопичен дерматит, като поддържам кожата достатъчно хидратирана с подходяща и качествена козметика, каквато е вашата.
Цитирай

София

Предизвикателствата са ежедневни, в зависимост от възрастта... Ние мисля, че се справяме добре с атопичния дерматит, който е много неприятен.
Цитирай

Перник

Най-голямото предизвикателство, с което се сблъсквам като майка, е това да съм майка. В живота ти идва едно малко човече, за което ти си целия сват. Изцяло зависимо от теб, на теб се пада задачата да го обгрижваш по възможно най-добрия начин.
 Един от проблемите при нас беше сухата кожа, особено на ръчичките. Опитахме какво ли не - от маркова козметика (безбожно скъпа), през по евтина такава та чак до бабини илачи. С някои продукти имаше временен ефект, но за кратко.
Ще се радвам, ако имам възможност да опитам този нов на пазара продукт. Момчето ми е вече на почти 4 години, но все още не сме намерили подходящото средство за по-трайно премахване на сухотата.
Цитирай

София

Голямото ми дете е със суха кожа и би ми било интересно как би повлиял продукт, който не е емолиент. В семейството имаме опит със сухота и продукти, които се борят с нея.

Най-голямото предизвикателство в момента е да опазя бебето да не изяде главата на Батман или ръцете щипки на Джин Надакан 35
Цитирай

При децата ми

Най-голямото предизвикателство е предизвикателството да си майка. Всеки ден се учим как да сме родители. Дъщеря ми беше с атопичен дерматит, когато беше по-малка, но сега с годините го надрасна. Сега обаче постоянно и излизат малки ситни пъпчици по лицето, независимо какъв сезон е.
Цитирай

Горна Оряховица

ползваме за сега душгела и съм доволна, кожата й не се изсушава и нямя нужда да мажа с кремчета след баня.
Предизвикателството ... да се научи да яде сама и след ядене да не е омазана цялата стая  35
Цитирай

София

Предизвикателствата пред всяка майка са част от ежедневието. За момента моят син има създадени навици за миене и къпане, може би все още не сме открили "нашата" козметика - такава, която да му харесва как мирише, а аз да преценя, че е безвредна за детската кожа и коса, а и да поддържа оптималното им състояние!  Love
Цитирай

Всеки ден има различни предизвикателства, в зависимост от възрастта, от настроението, от преживяното.... Но голямо предизвикателство е и да мием косата  Laughing Laughing Laughing
Цитирай

Варна

Най-голямото предизвикателство е да я възпитам, да стане достоен, честен, успешен човек.
Цитирай

Най-голямото предизвикателство, с което се сблъсквам като майка е да се справя със алергията, която му излиза от слънцето и пясъка, заради която трябва кожата да е постоянно хидратирана и опазена от слънчевите лъчи!
Цитирай

Всеки ден се изправяме пред нови и нови предизвикателства-да не изядем частите от конструктура на батко, да защитим нежната бебешка кожа от слънчевите лъчи и още куп неща. Smile
Цитирай

Най-голямото предизвикателство е характерът, който проявява моят син! Mr. Green
Иначе и сухата кожа ни е проблем.
Цитирай

При моята бебка проблеми няма с кожата,но ще пробвам козметиката,тъй като и за нас ползваме марката. Ще ми бъде интересно да видя и бебешката.
Цитирай

Предизвикателства има всеки ден, от това да си изяде храната, до това да бъда пълноценна майка за дъщеря си. Всеки ден се учим на нещо ново, както тя, така и аз. Не ме е страх от трудностите, които носи майчинството, защото това е най-прекрасното "приключение" за една жена!  Love
Цитирай

Най- голямото предизвикателство с което се сблъсквам и с каката и бебка е да опазя кожата им хидратирана, да опазя кожата им от сухият и мръсен въздух в София. Също така да защитя детската тънка кожа от наближаващите силни слънчеви лъчи... Опитвам се да използвам качествена козметика, да пият и двете много вода и пресни плодове и зеленчуци.
С удоволствие бих пробвала вашата козметика.
Цитирай

София

Най-голямото предизвикателство е алергията, която и откриха и с която в момента се борим, успешно за сега.  Praynig
Цитирай

Най-голямото предизвикателство, с което се сблъсквам като майка е ежедневието.Цялата тази подготовка за деня-Ставане,обличане,тоалет,хранене,разходка и сън.Бих желала да опитаме и вашата козметика.
Цитирай

За нас предизвикателство е да няма предизвикателство  baby_neutral Party
Цитирай

offshore & overseas

Най-голямото предизвикателство за мен е да балансирам между трите деца (всяко със собствени грижи и проблеми), домакинството и работата, като в същото време остана... цяла (и бяла и добра). Very Happy
Цитирай

Хаджи Димитър

Най-голямото предизвикателство за мен,да успея след тежките нощни смени,да обърна внимание на сина ми,домакинството Hug
Цитирай

В щастливи времена...

Първо дете ми е и честно казано,всяко нещо е предизвикателство Mr. Green Проблеми с кожата няма за сега,само понякога по някоя пъпчица в областта на памперса.С удоволствие ще изпробваме новата ви бебе серия.
Цитирай

София

На този въпрос - есета са се писали.... Иначе по темата - всеки ден е предизвикателство, всяка ситуация е предизвикателство и начин за опознаването на детето. Но вечерно време - най - голямото предизвикателство - да измием косата без сълзи. Забелязала съм, че когато опаковката е атрактивна, сълзите и дърпането са по - малко.
Цитирай

Най-голямото предизвикателство, с което се сблъсквам като майка, е това да възпитам детето ми да бъде добър човек.
Цитирай

Най-голямото предизвикателство в момента е да открия причините за кожните проблеми на дъщеря ми. Кожата й се изсушава, зачервява и разранява на места. Лекарите гадаят...
Цитирай

Най-голямото предизвикателство за мен е да я възпитам на всички добродетели, да стане добър и стойностен човек. Всичко друго е временно. Към настоящия момент спрямо възсрастта й, избиването на зъбите и капризите, за мен е голямо предизвикателство всяко хранене - трудна работа...
Цитирай

София

Най-голямото предизвикателство е да си родител.  Hug
Цитирай

Всеки ден си е предизвикателство, да се справяш с отглеждането на децата. Всеки ден изниква нещо ново. Най-много е съмнението направих ли всичко което можеше, по най-добрия начин.
И ние се борим със сухотата и атопичния дерматит, за съжаление.
Цитирай

Предизвикателствата са различни спрямо сезоните. Лятото се борим с дребните пъпчици от жегата, а зимата с кожни раздразнения от изсушаването на кожата. И двете ми деца са с много чувствителна кожа и е предизвикателство да намерим баланс между измивни продукти, продукти за мазане на тялото и такива за борба с дерматита.
Цитирай

Най-голямото  предизвикателство за мен след появата на бебето, освен недоспиването, е поддържането на добра хигиена. Това важи както за дома, така и за почистването на нежната бебешка кожа при смяна на памперс, когато сме навън или когато дойде момента за вана Smile
Цитирай

Стара Загора

Най-голямото предизвикателство, с което се сблъсквам като майка е да се уча цял живот от детето и за детето си. Изправям се пред всякакви препятствия за да съм майка в истинския смисъл на думата. Който не е станал майка, не знае какво означава наистина това.
Цитирай

Най-голямото предизвикателство за мен е да бъде достатъчно подхранена и хидратирана кожата на дъщеря ми. Пък дано не е взела моята проблемна кожа Smile
Цитирай

Най-голямото предизвикателство за нас е сменянето на памперса.
Цитирай

Най - голямо предизвикателство е да се преборим със сухата кожа.
Цитирай

Sliven, Bulgaria

За мен най-голямото предизвикателство е да отделя достатъчно време за детето си. В това забързано ежедневие - работа, домакинство, винаги изпитвам вина, че не ми остава достатъчно време за детето.
Цитирай

Най-голямото предизвикателство за мен е справянето със сухата кожа и доброто хидратиране.
Цитирай

Истинско предизвикателство за мен и Моето момче е зачервяването на дупето, особено в топлите месеци. Много трудно успявам да поддържам дупето му незачервено. Също така искам лосиона да попива бързо, а същевременно да оставя кожата гладка, мека и хидратирана. Ползвам вашите продукти за себе си, изключително доволна съм от тях,и с удоволствие бих ги пробвала и за детето ми новата серия. Предизвикателство е също миенето на косата, и то голямо Smile
Цитирай

София

Цитат
Споделете до 29.05.2017 г. в настоящата тема кое е най-голямото предизвикателство, с което се сблъсквате като майка.
Коликите при момченцата.  Sad
Цитирай

Pomorie

Истинско предизвикателство е само усещане да си майка - да обичаш, да закриляш, да се грижиш, да успокояваш, да се тревожиш, да плачеш дори, да си безсилна понякога, да си уморена, но прикриваща това... Лично за мен истинско предизвикателство да успея да балансирам между грижите и за двете си деца, да им дам вниманието и грижата, от която имат нужда...
Цитирай

Най-голямото ми предизвикателство е възпитанието и изграждането на правилни навици у сина ни.
Цитирай

На брега на морето

Най-голямото предизвикателство е това да си майка, ежедневната борба със страховете в мен: дали съм добра майка, дали ги възпитавам правилно, дали давам всичко от себе си.........
Цитирай

Vestbäcka

За мен най -голямото предизвикателство като майка са крустите по главичката на беба и зачервяването да дупето и?!  Каквото и да правя не мога да предпазя зоната под памперса от зачервяване!
Цитирай

Според мен,най-голямото предизвикателство е как да сме добри родители и да осигурим максимална защита и хидратация на бебешката кожа
Цитирай

Варна

Най-голямото предизвикателство за мен е да бъда майка като в това включвам да създам един достоен човек с ценности, морал и отгледам с любов.
Предизвикателство по темата е да поддържам кожата достатъчно подхранена и да не допускам поява на дерматит и други проблеми с нея, които за жалост са все по-често срещани при децата.
Залагам изцяло на медицинска козметика като за мен тя е качество и с интерес бих направила паралел с друг тип имайки предвид и че вкъщи се залага и се доверяваме на Unilever!
Цитирай

Най-голямото предизвикателство е малкото пухкаво вързопче да бъде щастливо. В началото е голямо предизвикателство да разбираш нуждите му и да знаеш в кой момент какво предизвиква плача и нервността му. В повечето случаи проблемите са свързани с това бебето да бъде добре обгрижено. Трудно е да намериш продукт, който да почиства добре и същевременно да бъде нежен. Повечето продукти предизвикват алергии и  след намазване не хидратират добре кожата. Дават лъжливо чувство за подхранване, но всъщност не навлизат добре в кожата. Необходими са едни наистина добри продукти, за да бъдат бебе и мама щастливи и усмихнати!
Цитирай

Най-голямото предизвикателство за мен, като майка, е да съм спокойна.  Smile
Цитирай

Варна

Най-голямото предизвикателство като майка е да помогнеш да детето си да израсне като независим,уверен в себе си и достоен човек.
п.с.С удоволствие бих пробвала продуктите Baby Dove,защото кожата на дъщеря ми има склонност да се изсушава.
Цитирай

Най-голямото предизвикателство е да съм майка. Всеки ден е предизвикателство. Да опазя сина ми да не се удари, да го науча да яде сам, да го науча кое е правилно и кое не. И най вече да го науча да е добър към хората.
Поддържам кожата му с ежедневна хидратация , мисля , че това е едно от основните неща за нежна и здрава кожа.
 Peace Flutter
Цитирай

Най-голямото предизвикателство за бебешката кожа е да се използват шампоани, които не пресушават кожата и да не предизвикват сърбежи, сълзи . ПОСЛЕ е важно да има и балсам за тяло, който да овлажни отново кожата.
Цитирай

Най-голямото предизвикателство, пред което се изправям в момента, е борбата синът ми да проговори.Иначе ни мъчи суха кожа и страх от мокренето на главата.
Цитирай

Най-голямото предизвикателство за мен като майка е да възпитам правилно децата си  и да им дам ценностна система, която да ги направи добри хора! Предизвикателство за мен е и сухата, склонна към атопия кожа с която се борим с различни кремове и млека.
Цитирай

Според мен най-голямото предизвикателство е опознаването на детето от раждането ! Каква козметика ще допадне на бебешката му кожа...
Цитирай

Най-голямото предизвикателство е проблемът със сухата и зачервена кожа на детето ми, а през лятото това си е наистина свръх предизвикателство!!!
Цитирай

Леле, аз не знаех, че Dove има бебешка серия. Това е прекрасно!
Като майка на две малки деца най-голямото ми предизвикателство е търпението. Старая се да не избухвам пред децата, а спокойно да им обяснявам защо... За всичко си иска търпение, постоянство и сдържаност.
Цитирай

Предизвикателствата са различни . Лятото се борим с дребните пъпчици от жегата, а зимата с кожни раздразнения от изсушаването на кожата.
Цитирай

Предизвикателствата като майка са много и по всяко време, според възрастта и ситуацията. За момента  най-голямото, може би, е да опазя децата здрави.

Цитирай

Ямбол

Най-голямото предизвикателство е да бъдеш Родител.
Цитирай

София

Предизвикателствата като родител са много!
Но свързаните с темата и продуктите, това са сухотата на кожата на децата ми, хидратирането и.
Цитирай

Най-голямото предизвикателство е да станеш родител и да бъдеш такъв с истинското значение на думата. Аз се сблъсквам с това всеки ден. Да възпиташ едно добро, умно и кадърно дете, това е предизвикателството на живота.
Цитирай

Предизвикателствата са много. Да си родител е невероятно. Едно от предизвикателствата които срещам с дъщеря ми е хидратация  на кожата.  newsm76
Цитирай

Предизвикателство за мен е да се справям да не му се зачервява кожата и подсича
Цитирай

Varna, Bulgaria

Най-голямото предизвикателство е да намеря подходяща козметика за чувствителната кожа и на двете си деца .
Цитирай

Голямото ми дете е със суха кожа и би ми било интересно как би повлиял продукт, който не е емолиент. В семейството имаме опит със сухота и продукти, които се борят с нея.
Цитирай

Предизвикателствата пред една майка са всеки ден! Най-голямото предизвикателство за мен е да го възпитам добре, за да стане достоен човек!
Цитирай

София

Четох една съфорумка, която преди време беше написала "Радвам се, че толкова сте харесала мнението ми, че дори сте го копирала!". Та и аз така.
Цитирай

offshore & overseas

Извън темата за предизвикателствата, забравих да споделя, че в нашето семейство предпочитаме да използваме бебешки продукти за миене и поддържане на кожата и косата (за нас и за децата, нищо че са големички - на 10, 7, 3 г.).

Затова ме привлече новата серия на Dove, още щом я видях за първи път в румънските реклами по тв. Boomerang (и си казах, дано продуктите от новата бебешка гама се появат скоро и на нашия пазар).
Цитирай

Най-големите предизвикателства, с които до момента съм се сблъсквала и съм изпитвала страхотни трудности са: боледуването; атопичният дерматит; слънчевата алергия и приучаването на детето да носи слънчеви очила, заради нея; бебешкият пубертет и отричането на всичко, на което се опитвам да го науча. Confused
Цитирай

Всеки ден ме изненадва с нови предизвикателства Smile боледуването е на дневен ред, тъй като баткото тръгна на ясла и вирусите ни атакуват  #2gunfire
Цитирай

Бургас

Предизвикателствата, които срещам като родител са много - едно от важните е намиране на правилна и подходяща козметика за моето дете. Като бебе имаше атопичен дерматит и сега съм много внимателна в избора на продукти.  Peace
Цитирай

Да намеря качествена козметика, към която нямам алергии и която не дразни чувствителната кожа.
Цитирай

sofia

Най-голямото предизвикателство е грижата за кожата на бебето, да се намери подходяща, полезна за кожата му и най-вече такава, която не дразни нито мен нито бебето Smile
Цитирай

Силистра

Най-голямото предизвикателство за мен като майка е да бъда добра майка!Искам да възпитам две добри и възпитани деца,които да почитат своите традиции,да уважават и да бъдат добри към всички!
Силно се надявам да изпълня успешно това предизвикателство! Peace
Цитирай

За петте месеца, в които съм благословена да имам бебе и да съм майка, най-голямото предизвикателство засега е да запазя здравия си разум, за да мога да посрещам адекватно нуждите на детето си. 😊
Цитирай

София

Най-голямото предизивикателство пред мен е да отговоря на нуждите на чуствителната кожа на двамата ми сина. Големият е с много суха кожа, а малкият е с дерматит. Sad
Цитирай

За мен най-голямото предизвикателство е да запазя мекотата и хидратацията на бебешката кожа.Това е най-големия орган в човешкото тяло и има памет, за това много внимавам каква козметика използвам за детето си Smile
Цитирай

Polski Trambesh

За нас е голямо предизвикателство къпането в банята,и особено личицето и косата,но предизвикателствата се менят почти през месец,имахме проблем с подсичането,с крусти по главичката,понякога дори рязането на нокти си е голямо предизвикателство.
Цитирай

Пазарджик

Най-голямото предизвикателсво е да намеря качествена бебешка козметика на достъпна цена.
Цитирай

С всеки изминал ден предизвикателствата стават все по- големи  35 Еми цяло предизвикателство е да си майка- едно от най- трудните и то! 
Цитирай

Всеки етап от развитието на детето е свързано с различни предизвикателства и трудности. Като се започне от захранването, отучаване от залъгалка, памперс, болести, свикване с детската градина и всяко едно е било "най-важно и трудно"  за момента. Но всъщност всичко отминава и най-важно е здравето на детето. Винаги избирам познати и утвърдени марки било на козметика, било пелени или детски храни, защото гарантират качество и грижа за детето.
Цитирай

В едно мъжко сърце

Предизвикателствата са много. Да си родител е невероятно. Едно от предизвикателствата които срещам с дъщеря ми е хидратация  на кожата. Laughing
Цитирай
1 Потребител и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-81 от 81 отговора