Седми клас - Дишай спокойно! Иди! Реши! 16.05.2018 - 21.05-2017

  • 99 676
  • 919
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 884
Ще следя темата. Wink

# 16
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Емонка моите притиснения относно грознописа на Георги са в пълна сила също. Ще ядоса здраво проверяващите го , ама нищо не мога да направя по въпроса.

# 17
  • Мнения: 199
Привет !
Amber , страхотно оформена тема , поздравления!
И мен треска ме тресе и сън не ме лови,нямам търпение да е вторник вече.... #Crazy
Нашите бележки ще ги раздават  утре на родителската среща.
Късмет на всички деца и спокойствие и здрави нерви на майките  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 4 397
УСПЕХ и КЪСМЕТ на децата ни  Hug

Amber  bouquet
 
И аз трябва да набавя необходимите инструменти  Mr. Green

peneva_a, не знам колко хора сте във вас, ама ние сме двама големи Митко и дъщеря ми 10г. и няма да ти казвам за какъв хаос става дума като ми потрябва : ножица, тиксо , молив , лепило и тем подобни, като всяка есен преди да започнат училище купувам на всяка хуна по две + за мен си взимам по едно. И това малкото като си затрие нейните, знае къде са на Митко приватизира ги и тях и после отмъква и моите и посе като я питаш , тя НИЩО не знае в повечето случаи  или има някаква интересна история за липсата им  Twisted Evil
Ама какво да се сърдя на децата , като баща им е такъв разпилян и завеян и все нещо му липсва и търсим  ooooh!

# 19
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
И аз да се запиша тук.. yes

Благодарим на Амбърчето за новата ни седмична тема  bouquet bouquet
Дано, дано да ни е на късмет, добри новини да ни зарадват Praynig
И аз пожелавам преди всичко здраве, успех на седмокласниците, на мамите - повече спокойствие и търпение.

# 20
  • Мнения: 14 133
Амбър, страхотно заглавие!
Здраве, спокойствие, късмет на тийновете!

# 21
  • Мнения: 446
Амбър, благодаря за новата тема! Да е на късмет и само радостни емоции  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 337
Мерси за новата тема!  bouquet
Заглавието кефи от всякъде!
Късмет и успер на всички набори, здрави нерви и повече спокойствие за мамите.

За бележките набора вчера я донесе. Снимах, преписах номерата на друго листче за по-сигурно и я прибрах да чака до петък. На родителската среща миналата седмица директорката каза, че преди да им дадат бележките ще ги снимат и ще запазят копие за всеки случей което ми се видя добра идея.

Последна редакция: вт, 16 май 2017, 12:59 от loveforever

# 23
  • Мнения: 14 133
Това със снимането и  дори с даването на бележките чак след НВО  са чудесни идеи.

# 24
  • София
  • Мнения: 337
Пробвах да вляза в сайта на Мон - дава ми грешно потребителско име или парола.
Пробвах няколко пъти. Изписвам всичко съвсем правилно. Пробвах и варианти с изписване на латиница и на кирилица, пробвах и да сменя 0 с О - все същото. И сега съм в шах с пешката що е така.

# 25
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Пробвах да вляза в сайта на Мон - дава ми грешно потребителско име или парола.
Пробвах няколко пъти. Изписвам всичко съвсем правилно...
И при нас е така. Не са активни кодовете още.

# 26
  • Мнения: 1 194
Амбър, много ти е хубаво заглавието Wink
Не мога да се похваля с нищо - Волен е на училище, готви се, но нещо резултатите не са много обнадеждаващи.
Аз от днес съм в отпуск, за да вдъхновявам, хокам, успокоявам...пък и мога да поркам от сутринта  Mr. Green
Успех на всички деца, да са здрави, спокойни и да се представят на нивото, за което се готвят цяла година!

# 27
  • София
  • Мнения: 337
Мерси за инфото Milena!
Както сме напрегнати напоследък и все ни се привиждат таласъми дето ги няма.

# 28
  • Русе
  • Мнения: 11 916
    Mrs. L, вярвам във вас аз. Но ти си се тревожи. Това е начинът. Майчината енергия се трансформира все в нещо.
   Сайта на МОН за проверка ще заработи най-вероятно на 5 юни. Да се надяваме, коректно.
   Аз така или иначе си работя от вкъщи или от улицата, както дойде.Сигурно ще стърча пред училището, за да подам телефона и екипа за тренировка.
   Намалила съм пиенето тази седмица, но май ще трябва вечер да го увелича все пак, защото не мога да спя и цяла нощ се въртя. ММ ми е забранил да решавам задачи през нощта, както и започна да изпитва ревност от бг мами. Цупи като хукна към компа през нощта. Иначе се успокоявах с доза фентъзи или фантастика. Препоръчвам.  Скоро прехвърлих Farscape  и DarkMatter както и Guardians of the galaxy.

# 29
  • Мнения: 39
Вече здраво ме тресат нервите. Мислех си, че като съм го минала преди 3 години с голямото, сега ще е по-спокойно, но явно съм се излъгала. Днес си свърших работата в офиса за отрицателно време - поне да се впрегне тази енергия някъде. Да се надяваме до петък да оцелея.

Общи условия

Активация на акаунт