WIZZ AIR - 26

  • 74 885
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 163
//Герито//
 Няма смисъл сега да закупуваш членство. Ако не се лъжа, ако имаш членство за 2-ма, а искаш да закупиш 3 билета ще поиска да надградиш членството. Просто следващият път купи един път 2 билета и ще ти предложи членство. Третият - купуваш отделно.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 483
//Герито//
 Няма смисъл сега да закупуваш членство. Ако не се лъжа, ако имаш членство за 2-ма, а искаш да закупиш 3 билета ще поиска да надградиш членството. Просто следващият път купи един път 2 билета и ще ти предложи членство. Третият - купуваш отделно.
Честно, за тази схема не се бях сетила- мерси! Иначе обикновено когато е в две посоки разигравам опциите за раундтрип или по един билет във всяка посока, но това за разделянето на пътуващите не съм го пробвала Sad даже се чувствам леко прецакана, но човек се учи от грешките си...

# 77
  • София
  • Мнения: 1 945
//Герито//
 Няма смисъл сега да закупуваш членство. Ако не се лъжа, ако имаш членство за 2-ма, а искаш да закупиш 3 билета ще поиска да надградиш членството. Просто следващият път купи един път 2 билета и ще ти предложи членство. Третият - купуваш отделно.
Честно, за тази схема не се бях сетила- мерси! Иначе обикновено когато е в две посоки разигравам опциите за раундтрип или по един билет във всяка посока, но това за разделянето на пътуващите не съм го пробвала Sad
Само внимавайте да не отделите детето. То трябва да е заедно с възрастен.

# 78
  • Мнения: 2
При онлайн чекирането ми изписва InvalidResidencePermitIssuingCountry и не мога да продължа. Някой да е имал подобен проблем?


Аз се оправих, като направих check-in-а през мобилното приложение. Не ми даде втори път тази грешка. Успех!

# 79
  • София
  • Мнения: 721
Здравейте! Добре че изчаках намалението (по великден на успях с плащането и моята банка). Та купихме билети за 2 дестинации- ще следя темата за новости  Blush

# 80
  • Мнения: 86
Здравейте,
Шишенцата с лекарства трябва ли да бъдат изкарани от картонената опаковка и може ли в кабинния багаж да се носи ножичка за нокти?
Благодаря ви преварите но  Simple Smile

# 81
  • София
  • Мнения: 2 666
Здравейте,
Шишенцата с лекарства трябва ли да бъдат изкарани от картонената опаковка и може ли в кабинния багаж да се носи ножичка за нокти?
Благодаря ви преварите но  Simple Smile

В събота последно летях. Имах шишета с лекарства в картонени кутии, сиропи...много неща в една малка раничка. Нито ми направиха проблем в София, нито в Италия. Може би, защото пътувах с дете. Но съм имала полети, при които всичко съм вадила, мерили са течностите, размера на ръчния багаж. Май сега са по—ларж Simple Smile

# 82
  • Мнения: 86
Здравейте,
Шишенцата с лекарства трябва ли да бъдат изкарани от картонената опаковка и може ли в кабинния багаж да се носи ножичка за нокти?
Благодаря ви преварите но  Simple Smile

В събота последно летях. Имах шишета с лекарства в картонени кутии, сиропи...много неща в една малка раничка. Нито ми направиха проблем в София, нито в Италия. Може би, защото пътувах с дете. Но съм имала полети, при които всичко съм вадила, мерили са течностите, размера на ръчния багаж. Май сега са по—ларж Simple Smile
Много благодаря  bouquet

# 83
  • Мнения: 461
Здравейте,
Шишенцата с лекарства трябва ли да бъдат изкарани от картонената опаковка и може ли в кабинния багаж да се носи ножичка за нокти?
Благодаря ви преварите но  Simple Smile

Ако шишенцата са с течности - по правилата за прозрачен плик и т.н., разисквано в 1000 поста.
Ако не са течности - както искате си ги носете, няма проблем.
Ножичка за нокти - може.

# 84
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Е,изпуснах РД на   WIZZ! Имаше ли нещо интересно?

# 85
  • Мнения: 3 012
Е,изпуснах РД на   WIZZ! Имаше ли нещо интересно?
За мен нямаше нещо фрапиращо - аз гледах за Будапеща, за началото на декември. Може би спестих 40-50 лв. за 2 билета. Е, и това си е плюс разбира се. По принцип си знам - подлъгвам се по по-евтините билети, след което си "наваксвам" с хотели, транспорт, храна. Но, за мен лично, това е начинът да взема решение, иначе се започва с едно мислене...

# 86
  • Мнения: 86
Здравейте,
Шишенцата с лекарства трябва ли да бъдат изкарани от картонената опаковка и може ли в кабинния багаж да се носи ножичка за нокти?
Благодаря ви преварите но  Simple Smile

Ако шишенцата са с течности - по правилата за прозрачен плик и т.н., разисквано в 1000 поста.
Ако не са течности - както искате си ги носете, няма проблем.
Ножичка за нокти - може.

Много благодаря  bouquet

# 87
  • Варна
  • Мнения: 483
Е,изпуснах РД на   WIZZ! Имаше ли нещо интересно?
За мен нямаше нещо фрапиращо - аз гледах за Будапеща, за началото на декември. Може би спестих 40-50 лв. за 2 билета. Е, и това си е плюс разбира се. По принцип си знам - подлъгвам се по по-евтините билети, след което си "наваксвам" с хотели, транспорт, храна. Но, за мен лично, това е начинът да взема решение, иначе се започва с едно мислене...

Малко офф топик ама и аз съм така Sad . Викам си еха колко евтини билети, колко пък ще да са нощувките, колко пък толкова джобни ще ни трябват- нищо работа и хоп резервирам. После като зпаочна с резервациите и да обръщам левове в Евро или Долари започва да ми прилошава и се питам защо ми трябваше... И така до другия път  Joy

# 88
  • Мнения: 737
Дъвките от Гърция тала ли изглеждат?
https://www.google.bg/search?q=TRAVEL+GUM&client=opera&h … p;bih=658#imgrc=_
В тъмносинята опаковка?

# 89
  • Milano
  • Мнения: 3 643
Здравейте,
Шишенцата с лекарства трябва ли да бъдат изкарани от картонената опаковка и може ли в кабинния багаж да се носи ножичка за нокти?
Благодаря ви преварите но  Simple Smile

Ако шишенцата са с течности - по правилата за прозрачен плик и т.н., разисквано в 1000 поста.

Ако не са течности - както искате си ги носете, няма проблем.
Ножичка за нокти - може.



Това не важи за лекарствата, Захаринка.

Точно сега гледам изисванията, защото ми е необходимо да взема антибиотика на малката в самолета, а той е в шише от 140мл.
Евентуално може да се поиска да се провери или да се докаже необходимостта им с документ.

Общи условия

Активация на акаунт