Звездни компромати - 324 част

  • 123 122
  • 757
  •   1
Отговори
# 360
  • До морето
  • Мнения: 7 013

По повод Диляна - кой знае какви ѝ ги е къдрил... това в опит да я оправдая  Whistling


Е, какви - "Жена ми е грозна и тъпа, не ме разбира, секс не правим, то даже кажи- речи никога не сме. Ти си прекрасна, различна, разбираш ме, допълваш ме, никога не съм се чувствал така/караш ме да се чувствам еди как си......."
Той репертоара е един и същ на всички женени мъже. Трябва да си доста вдлъбната или съвсем без никакъв опит ( а Диляна не е нито едното, нито другото), за да се вържеш на такива приказки.

# 361
  • Мнения: 482
Mariposa_Malva   абсолютно    Peace

# 362
  • Мнения: X
Според мен Блатечки се е увлякъл сериозно по Диляна и затова се е съгласил да имат бебе. После, ако са живели заедно, набързо са разбрали, че тая рябота не е като оная и са си казали „довиждане”.

# 363
  • Мнения: 46 434
Силно се съмнявам бебето да е планирано или поне той, убедена съм, не е участвал в планирането  Mr. Green

# 364
  • До морето
  • Мнения: 7 013
Въобще не мисля, че Диляна е забременяла с мисълта, че сама ще си гледа детето после. Предполагам е вярвала, че е намерила мъжа и, как беше, на "животинско ниво" е осъзнала, че трябва да роди. А и ако е вярно, че отдавна искала дете, още повече. Но определено не се е виждала като самотна майка. Тя има имидж на работещо момиче, но ако й разгледа човек връзките бързо разбира, че тя случайни любови няма. Глезена и гледана е била цял живот.

# 365
  • София
  • Мнения: 6 062
Лив Шрайбър - мъжът на Наоми Уотс, с която се разделиха наскоро, вече открито се разхожда с нова мадама (някаква бивша моделка - Морган Браун, сега интериорен дизайнер)

Скрит текст:





Въпросната жена пък от две години се събира и разделя с Джерард Бътлър, с когото са снимани последно в края на март тази година -

Скрит текст:

# 366
  • Мнения: X
Силно се съмнявам бебето да е планирано или поне той, убедена съм, не е участвал в планирането  Mr. Green
Не виждам защо Диляна ще лъже за такова нещо. Те плановете може да са били спонтанни - мило, хайде да си направим бебе (на 3 мартинита, примерно)..

# 367
  • Мнения: 6 417
Диляна и Блатечки са разказвали, че бебето е било планирано, заживели са заедно, но са установили, че няма да я бъде.

# 368
  • Мнения: 4 871
Лив Шрайбър - мъжът на Наоми Уотс, с която се разделиха наскоро, вече открито се разхожда с нова мадама (някаква бивша моделка - Морган Браун, сега интериорен дизайнер)

Скрит текст:





Въпросната жена пък от две години се събира и разделя с Джерард Бътлър, с когото са снимани последно в края на март тази година -

Скрит текст:
Една и съща жена ли е? Вижда ми се различна с червената рокля.
Е, явно вече е избрала и е  зарязала Бътлър.

Последна редакция: пт, 19 май 2017, 21:09 от Spring is my season

# 369
  • Мнения: 4 690
Колието е едно и също, би трябвало и жената  Grinning

# 370
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Как изглеждат бившите половинки от сериала "Приятели" днес
https://dama.bg/gallery/vizhte-kak-izglezhdat-tag-mona-dzhanis-i … iateli/16199/?i=1

# 371
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Лупита Нуонго, Оскар Айзък и Марк Хамил при предишния промоционен тур на "Междузвездни войни"
Скрит текст:
Лупита и Оскар добре се разбират, най-вероятно и тази година ще са в двойка по интервюта Heart Eyes
Скрит текст:

Още един от оригиналния каст на сагата, тук обаче промотира 'Блейд рънър' с Гослинг
Скрит текст:

# 372
  • Мнения: 482
Диляна и Блатечки са разказвали, че бебето е било планирано, заживели са заедно, но са установили, че няма да я бъде.

Браво, това я оправдава изцяло....   ooooh!


                         

# 373
  • Мнения: 3 377

Маги Желязкова във фитнеса:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=692149477637957&set= … ype=3&theater


И с прабаба си, според описанието към снимката дамата е на 93, да е жива и здрава:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=692045707648334&set= … ype=3&theater

# 374
  • София
  • Мнения: 10 825


И с прабаба си, според описанието към снимката дамата е на 93, да е жива и здрава:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=692045707648334&set= … ype=3&theater
Не е пра.... просто баба  Peace
Жива и здрава да ѝ е!

Общи условия

Активация на акаунт