Гошко - до конкурса и след това

  • 81 161
  • 929
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 192
Мили майки, обръщам се към нас, защото сме заедно вече години и ви чувствам близки. Много сме, можем с малко усилие да помогнем много. Не става дума за набиране на средства. Не се иска нищо друго, освен добро желание и активност.
Да помогнем  с гласовете си на едно дете с тежка ДЦП. Става дума за рехабилитация в специализиран център в Словакия. Обявили са фотоконкурс с рекламна цел, получилият най-много гласове получава безплатна рехабилитация.
Не се иска регистрация. От всеки IP адрес може да се гласува по веднъж на всеки 24 часа.

http://ru.adeli-center.com/about-us/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0 … 0%B5%D1%82%D0%B5/

Единственото българче от  62 снимки. С българското знаме на коленете на Гошко, пред народния театър.
Той е син на моя колежка и приятелка, на 14 г е, плакали сме заедно години за всичко, което се случи. Поредица от лошо стечение на обстоятелства, като всяко ново събитие завършваше по възможно най-неблагоприятния начин, като тунел със зазидани странични изходи. Всичко доведе до тежка остатъчна квадрипареза и екстрапирамидна симптоматика.

Единствено рехабилитацията дава  подобрение, мравешки стъпки, на много висока цена. Те са ходили два пъти в този център и отчитат ефект от процедурите. Надяваме се да успеят да отидат и трети път, при максимално облекчени финансово условия, като  достигнали челната тройка по брой гласове.

Ако имате въпроси, питайте.

За Бога, сестри, гласувайте! Разчитаме на вашата подкрепа. Hug

Последна редакция: пн, 12 юни 2017, 19:28 от AnMary

# 1
  • Мнения: 35 950
Успех!  bouquet

# 2
  • Мнения: 6 528
Гласувах, утре ще кажа и на близки и познати. Успех на детенцето!

# 3
  • Мнения: 31 556
Гласувах. Успех.

# 4
  • Мнения: 4 192
Благодарим на всички. Да напомня- може да се гласува по веднъж на всеки 24 часа.  Praynig

# 5
  • София
  • Мнения: 39 744
Аз използвах търсачката на сайта - "Болгария".
Моят мъж не успя да гласува, защото сме с едно и също ИП.
Успех.

# 6
  • Мнения: 37
Гласувах, споделих и с приятелите си във Фейсбук! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 642


    Гласувах и го споделих! Успех!

# 8
  • София/Испания
  • Мнения: 1 504
И аз гласувах,успех!

# 9
  • Мнения: 131


    Гласувах и го споделих! Успех!

И аз!

# 10
  • Мнения: 4 940
И аз гласувах. Успех и късмет!

# 11
  • София
  • Мнения: 5 952
И аз гласувах! Успех на детето!
Ако имате мобилен и домашен интернет, то на ден може да гласувате и от двата по веднъж (току що го пробвах и проработи), защото са с различни адреси. Утре смятам да цъкна през телефона на детето и мъжа Grinning И така и следващите дни.

# 12
  • Мнения: 4 940
И аз гласувах! Успех на детето!
Ако имате мобилен и домашен интернет, то на ден може да гласувате и от двата по веднъж, защото са с различни адреси. Утре смятам да цъкна през телефона на детето и мъжа Grinning И така и следващите дни.
Супер, сега гласувах от телефона, значи утре мога и от лаптопа?!

# 13
  • София
  • Мнения: 5 952
И сега може от лаптопа, ако са на различни мрежи - мобилната и стационарната, т.е. всеки ден по 2 пъти. Понеже у дома всички сме на едно Ай Пи, може цялото семейство веднъж да гласуваме от домашния интернет, но тъй като всички имаме мобилни телефони, всеки ден може да гласуваме от тях също. Така само нашето семейство може да осигури 4 гласа на ден.

# 14
  • Мнения: 7 325
Гласувах.  ra2 може ли да използвам част от поста ти като описание във фейсбук?

Общи условия

Активация на акаунт