Кандидатстване след 7-ми клас в езикови гимназии - гр.София

  • 6 446
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 151
Здравейте! Предстои ни кандидатстване след 7-ми клас тази година. Синът ми е избрал да учи в езикова гимназия, но имам съмнения, че няма да достигне нужния бал за най-желаните училища ( като  1 АЕГ, 2 АЕГ, 1 Испанска -Той държи единият език да е английски, по възможност първият, испанският е компромисен вариант).
Моля за мнения за 32 СОУ, 127 СОУ, 7 СУ, 31 СУЧЕМ, 138 СОУ, 12 СОУ, 18 СОУ, 33 ЕГ,
тъй като всичко, което откривам в нета е с доста стара дата - от преди няколко години.
Ако някой има преки наблюдения върху дисциплина и качество на обучение, ще съм много благодарна да го сподели. Особено за последните три от списъка, не знам дали изобщо да ги включваме в желанията.
Изчетох много противоречиви мнения newsm78.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 9 666
Има тема на майките на 7 клас, има тема за 8 клас и т.н. опитай да зададеш въпроса си там. Или поне ще сондираш мнение за това как другите ще подредят желанията си.

# 2
  • Мнения: 151
Дали може линк към тези теми за 7 и 8 клас, понеже аз не мога да открия такива Shocked
Благодаря!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 9 666
Отиди в раздел Набори и ще видиш темите. От телефон ми е трудно да дам линк.

# 4
# 5
  • В реалния живот
  • Мнения: 304
Според мен въпроса ти е много добър за самостоятелна тема. Най-ценно е да чуеш мнение за тези училища от хора, които в момента са в тях.
Аз се за тях в последната година, защото едно от желанията на дъщеря ми е да е в профил ЧЕ. Имам по-скоро добри отзиви за първите 4 в твоя списък и на нас ще ни бъдат като второ желание.
Не знам как можем да проучим отношението към дисциплина, това ми се вижда важно.

Общи условия

Активация на акаунт