Възможно ли е да е бременна?

  • 2 337
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте ,

С приятелката ми правихме секс,презерватива се скъса при еякулацията и се наложи да вземе ескапеле.Това се случи около 04.04.2017. Цикълът и подрани с 7 дни всичко беше наред дойде й на 11.04. От тогава до сега сме правили секс няколко пъти и винаги с презерватив, след акта винаги проверяваме за дупчици или други проблеми.Този месец цикълът и закъснява с вече 6 дни тъй като днес е 17-ти , а трябва да й дойде на 11-ти.Всичко би трябвало да е наред защото съм изключително внимателен,но ме притеснява това ,че в един от пътите ,в които правихме секс еякулирах и се наложи да сменя презервативите и да продължим с акта. Притеснява ме това ,че може по втория презерватив да е останала някаква сперма и да се получил гаф. Доста сме притеснени. Какво е вашето мнение ,възможно ли е от ескапелето да се е получил някакъв хормонален дисбаланс и по-важното дали има място за притеснение ? Благодаря Ви предварително!

# 1
  • Мнения: 46 511
Ще си копирам мнението от другата тема, няма смисъл да пиша пак:
Възможно е да е разместило хапчето хормоните.
Да отиде на профилактичен преглед, за да се види причината за закъснението.
Ако беше само този месец можеше да изчака още, стрес, климат и т.н. влияят, но пишеш, че 3 месеца не е нормална менструацията, което вече иска доктор.

Няма никакви признаци ,нищо не я боли,не е замаяна,сутрин не  й е лоБл или каквото и друго да е...
Много филми гледате Simple Smile едва 50% от жените имат някакви признаци при бременност, аз също нямах никакви различни усещания, така че това нищо не значи. Но щом ползвате предпазни мерки едва ли е бременна.

Утре на доктор и ще получите отговор на всичките въпроси, за съжаление никой не може да ви каже нищо без преглед.

# 2
  • Мнения: 3
Драги съфорумници , благодаря Ви за отдленото внимание. Очевидно тук няма да получа сериозен и адекватен отговор. Бъдете живи и здрави . Лека вечер!

# 3
  • Мнения: 46 511
Драги съфорумници , благодаря Ви за отдленото внимание. Очевидно тук няма да получа сериозен и адекватен отговор. Бъдете живи и здрави . Лека вечер!
Отговорът ми е абсолютно сериозен. Ако не ми вярваш попитай лекар.
Той ще ти каже същото.

# 4
  • Мнения: 3
Драги съфорумници , благодаря Ви за отдленото внимание. Очевидно тук няма да получа сериозен и адекватен отговор. Бъдете живи и здрави . Лека вечер!
Отговорът ми е абсолютно сериозен. Ако не ми вярваш попитай лекар.
Той ще ти каже същото.

На Вас благодаря, предишният ми отговор беше адресиран към горните коментари.
Няма защо да създавам излишни главоболия ,затова както съм влязъл тук така и ще изляза.
Лека вечер !

# 5
  • София
  • Мнения: 11 471
Според мен обаче, няма от какво да се притеснява. Хапчето може да обърка цикъла. За по-сигурно - тест сега и веднага. За най-сигурно - лекар. Това е. И пиши после. 

Последна редакция: чт, 18 май 2017, 08:16 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт