Фентъзи и фантастика - Тема11

  • 45 607
  • 745
  •   1
Отговори
# 345
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Да ,на същата ревах,ама не от страх,а ми беше мъчно

# 346
  • Мнения: 5 741
То Момичето, което... никак не е нова Wink
Меган всичко ли си чела?
Само"Бурята на века" не съм чела. Сериала гледах, но книгата е като  сценарий и още и се каня.

# 347
  • София
  • Мнения: 44 041
Еха, ти си супер фен... значи наистина чакаш нещо съвсем ново...

# 348
  • Мнения: 5
някой има ли "Пътят на Кралете"  3 и 4 на български-моля да ми ги прати на shadow0070@abv.bg в какъвто формат ги има-споко  аз след това ще си ги конвертирам-Благодаря предварително!

# 349
  • Мнения: 47 963
Та те не са излезли още

# 350
  • Мнения: 9 667
Привърших Страховете на мъдреца. Сега чакам следващата част с по-голямо нетърпение, отколкото Ветровете.

# 351
  • София
  • Мнения: 44 041
Привърших Страховете на мъдреца. Сега чакам следващата част с по-голямо нетърпение, отколкото Ветровете.

Добре дошла в клуба  smile3502

# 352
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
И аз чета втората част на Сянката на гарвана. Наистина е интересна.

# 353
  • София
  • Мнения: 44 041
Аз стигнах до третата, но първо ще дочета май Дървото на лъжите (на 70 % и мисля, че днес ще я приключа).
Интересни са сянката на гарвана и все пак имам някакъв проблем с тях, някак въпреки интереса ми към историята оставят  в мен чувство за мудна и сухарска книга и това си е.

# 354
  • София
  • Мнения: 3 833
Та те не са излезли още


Дали няма предвид, просто варианта на Арт Лайн, където книгите са разделени на 2?  Защото то реално втората книга се казва така, а не поредицата.


Angel_Dust като я прочетеш ("Дървото на лъжите" ) ще напишеш ли едно мнение?

# 355
  • Мнения: 5 741
Привърших Страховете на мъдреца. Сега чакам следващата част с по-голямо нетърпение, отколкото Ветровете.
Ти поне по-малко ще чакаш, да се надяваме само година, две, три Laughing

# 356
  • Мнения: 9 667
С тези поредици никога не се знае кой колко ще чака:) Цяла индустрия са тези безкрайни епоси.

# 357
  • София
  • Мнения: 44 041
Morríghan - Дървото на лъжите - беше приятна. За мен неангажираща, надали ще остави трайни спомени, но се четеше леко и беше достатъчно симпатично четиво, че да не я броя за изгубено време, лично - идеална като за  лятните жеги.

За Квоте - все таях  някакви надежди, че  по слечай 10-годишнината от първата може да го осени да пусне и последната... но къде ти...

Последна редакция: ср, 28 юни 2017, 15:29 от Angel_Dust

# 358
  • Мнения: 5 741

За Квоте - все таях  някакви надежди, че  по слечай 10-годишнината от първата може да го осени да пусне и последната... но къде ти...
Не го разбирам Ротфус. След като си започнал да пишеш дадена история, според мен развитието и ти е ясно. Имаш яснота за това какво ще се случи поне в общи линии.Защо не я довършва, защо? Абсолютен тъпак!

# 359
  • София
  • Мнения: 44 041
Никаква идея нямам, честно. Малкото, което ми се е мяркало пред очите оставя в мен впечатлението, че може би няма съвсем ясна представа за финала и нещо не му се получава...
А кой знае, може и отдавна да е завършена и да има някаква идиотска причина да не пуска последната книга.

На наистина ми е необяснимо как може да е докарал историята до тук и по този начин и после да не знае как да продължи или завърши... има нещо много гнило.

Общи условия

Активация на акаунт