Заспиват ли бебетата ви докато ги кърмите?

  • 3 145
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 089
не заспива. ама хич. явно ние пак сме наопаки  Joy

# 16
  • Мнения: 73
Ами това им най-хубавият момент на бебенцата да спинкат на топло и сигурно докато цоцкат. Аз като заспи моят мъник докато го кърмя /вече е на 6 месеца/ не го вдигам да се орига и не го будя, той като му дойде да се оригне сам се размърдва. Може,  ако мислиш че не е яло достаъчно да го пощипнеш по раменцето или по ходилцето, то ще се поразбуди и пак ще посуче.

# 17
  • Мнения: 64
Много често заспива, докато се кърмим.
А вечер,след банята, задължително.

# 18
  • Мнения: 3 205
Винаги заспива, спи и суче. Но въпреки това винаги усеща като искам да го разкача - веднага почва да ръмжи недоволно и да смуче активно. Така си играем понякога почти по час. А след това като го сложа в кошарата, веднага се ококорва. За щастие май се научи да си заспива сам вечер, без да суче и без наша помощ. Дано продължи все в тоя дух  Praynig

# 19
  • Мнения: 35
ООООООООХ и ние имаме същия проблем,запо4ва с голяма охота да яде,и след 10 мин е заспала толкова дълбоко....щипя я по бузки,по ушенце...но спи ли спи...слагам я в кошарата и след 10 мин ревввв до небето от глад...и аз така кърмя по4ти постоянно...докога ли Praynigние сме на 15 дни Heart Eyesно мисля 4е с времето ще се оправи,ще влезем в ритъм

# 20
  • Мнения: 2 309
не заспива. ама хич. явно ние пак сме наопаки  Joy

не само вие. заспиваше само в началото докато беше с жълтеница, а сега едни такива очи отваря и ме гледа, чак забравя да суче даже, тва е когато не я мъчат коликите, докато яде,  е тогава каква борба е, никакво заспиване няма.

# 21
  • Мнения: 577
и моят бебешок много заспива независимо да ли  се кърмим навън или в къщи винаги спи. Peace

# 22
  • Мнения: 3 760
Около вашата възраст заспиваше задължително, но се будеше при оригването. Здрав сън има бебчето ти  Joy

# 23
  • Мнения: 801

не само вие. заспиваше само в началото докато беше с жълтеница, а сега едни такива очи отваря и ме гледа, чак забравя да суче даже, тва е когато не я мъчат коликите, докато яде,  е тогава каква борба е, никакво заспиване няма.
и ние сме така.....а сме на 17 дни

# 24
  • Мнения: 310
като беше много по-малък заспиваше всеки път като го кърмех. А и сега така се приспиваме вечер и следобед

# 25
  • Мнения: 60
Моето слънце и то заспиваше докато е на гърдата, но вече това е рядкост. Винаги е сучел много бързо и лакомо (средно яде за по 5-6 мин), като изключим периода на кърмаческата стачка която преживяхме.
А за разбуждане по време на кърмене много ефикасно е нежно погалване по ушето или бузката.

# 26
  • Мнения: 670
Вече е на 8 месеца и половина, но понякога заспива когато я кърмя.

# 27
  • Мнения: 147
Заспива и още как.До скоро нямаше случай да не е почнал да суче и да е останал незаспал Naughty Laughing Напоследък обаче се е изучил в 1/3 от случаите, като се е наял едни такива очи ококорва и започва да ми приказва нещо си и да се смее с широко отворена уста. Hug Голяма скица hahaha Но мисля,че ако не всички, повечето бебета са така.Изобщо не го будя да се уригва и тем подобни щуротии.Щом е заспал значи се е наял.Ако не се е няма да заспи Naughty baby_neutral И така си е откакто се е родил.С днешна дата е 5700 а ни изписаха 2800.Всичко си е наред според мен. Не се притеснявай,важното е как наддава на килца.Иначе те гладни няма да останат-нали щом заплачат мама е насреща  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 77
В началото заспиваше, но чак като се е нахрани. Сега вече й трябват 5 мин., за да се засити и няма желание да заспива. Иначе може да пробваш да му духнеш в личицето - при нас това действаше безотказно за събуждане.

# 29
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
да да заспиваше и още как ...будехме се със погалване и пощипване по бузките,крачетата и ръчичките  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт