Заспиват ли бебетата ви докато ги кърмите?

  • 3 138
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 266
Това и е любимо.Вече е на 9 месеца и продължава да заспива докато цоцка. Grinning

# 31
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
На 8 месеца сме и вечер винаги заспива докато суче. През деня, когато му се спи само гърдата може да го приспи /ако не сме навън де/ ...иначе настава масова истерия в нас Joy

# 32
  • Мнения: 2 614
ече все по-рядко заспива, докато суче. Случнаше се, когато беше на вашата възраст, но сега денем преди всичко предремва и като спре да суче се ококорва и смее. Но зъ щастие вечер заспива, иначе няма мпредстава как щях да я приспивам.

# 33
  • Мнения: 171
Вечер почти винаги се буди след като го сваля от цицата и го оставя да си легне, но аз пак я давам и той цокне 2 пъти и се унесе вече много дълбоко  Grinning. Иначе преди се чудех какво да правя - викам си той се е наял сега трябва да пея или нещо друго - ама наставаше рев рев, горките съседи  Joy Сега е мир и спокойствие, така е всяка вечер. А иначе така го приспивам и през деня - действа безотказно  Grinning

# 34
  • Мнения: 1 006
И ние сме така.Но явно това е нормално за малкоте бебенца,А аз си мислех,че го мързи да суче и се цедях и давах с шише.Добре,че не го отбих.Сега пак сме на гърда и се храним почти през час.Засега наддава добре.

# 35
  • Мнения: 559
На вашета възраст го правеше редовно. Кърмихме се по 40 мин, тя спи аз я мачкам лекичко да се събуди, цокне 2-3 пъти и пак заспи и така. Сега пак заспива на цицито, но доста по- бързо приключва процедурата. А залъгалка не сме смукали въобще. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт