Татковци,колко често се виждате с майките си?

  • 2 191
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
По 1-2-3 пъти в годината и аз и той я виждаме жената.

На мен ми е ОК, а на него...не знам как му е  Rolling Eyes

# 16
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
И аз ще отговоря от името на мъжо: тя му звъни по два-три пъти на ден да го занимава с глупости в резултат на което той като се прибере от работа е изнервен максимално. За виждането понеже живеем в един блок и тя все виси на терасата го причаква на входа с думите  "С теб трябва да си поговорим" и ме оплюва, колко съм лоша и как цял ден не съм се прибирала.

# 17
  • Мнения: 2 657
Ами моят се вижда с маминка Twisted Evilвсеки ден по няколко пъти Mr. Greenама тя е два етажа под нас Mr. GreenНе ми пре4и,а и тя не ни се меси напоследък-щот си знае ве4е мястото hahaha

# 18
  • Мнения: 962
Na6iqt tati:vijdat se sas svekito samo kogato e nalojitelno.Za6toto znae 4e se opitvat da se barkat v semeistvoto ni.Sa6to se 4uvat mn.rqdko vapreki 4e sme na 300 km. raztoqnie Wink

# 19
  • Мнения: 4 555
Около веднъж на два месеца.
Ние ходим при тях.
Страшно съм благодарна, че не се налага те да идват при нас и никога не го правят без причина или предупреждение и никога не е по-често от веднъж годишно.
Не знам как бих издържала да живея в близост до майката на който и да е от нас двамата.
И с моята много се обичаме, защото се виждаме сравнително рядко и за кратко.

# 20
  • Мнения: 8 505
5-6 пъти годишно за по 3-4дни.И с моята се виждаме толкова.

# 21
  • Мнения: 4 668
Моят мъж почти всеки ден се чува с майка си . Преди ме дразнеше , сега ми е смешно и се чудя какво наистина имат толкова да си казват . Аз обаче много го базиках , защото той като и се обади обикновено започва с " Майко как си ... " и понеже много му се смеех , той разреди обажданията напоследък .  Laughing Иначе не спирам да му я подхвърлям тази фраза .

# 22
  • София
  • Мнения: 3 421
  Отговарям вместо нашият татко - вижда се с майка си на 2-3 седмици веднъж. Рядко се чуват по телефона. Което ме устройва идеално.
Зачестят ли тези събития и в нашият дом веднага се усеща повишеното напрежение.

# 23
  • Мнения: 2 609
Ми всеки ден. Crossing Arms Живеят наблизо, в къща с гараж и държим колата там. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт