Мъчат я зъбки

  • 21 127
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 94
Те зъбките ще пробият, но ти започваш да си правиш злоядо дете.
Що за тъпо изказване???? Детето го боли нормално е да не яде! Интересно как ли майла може да напрви детето си злоядо?!? Тдаже само по себе си звучи толкова тъпо и абсурдно! Не товарете хората и не им вменявайте чувство за вина само, защото нямате елементарна култура и пишете идиотщини!!!

# 31
  • Мнения: 978
От 4 дена сме с температура, достигаща до 38 градуса. Мажа с Бочко, днес дадох Камилия. Панадол и Нурофен, които редувам през 6-8 часа и се моля да поникне зъбчето по-бързо.

# 32
  • Мнения: 11 658
Пак има вируси. 38° не е безобидно. Ако температурата продължава повече от три дена се търси помощ от лекар. Може да има съвпадение във времето между никненето на зъбчето и вирус/ настинка.

# 33
  • Мнения: 978
Ходих. Всичко е наред. Най-вероятно са зъбките

# 34
  • Мнения: 5 468
Видях, че се споменава Дентокинд. Какви са ви впечатленията от него? При нас положението се влоши много последния месец. Нощния сън вече е ужасно неспокоен, малката се буди постоянно и понякога будува по 1-2 часа. На 10 месеца сме, имаме 6 зъба, но досега нямахме чак такива проблеми с поникващите зъби. Сега не знам какво се случи... Започнах да й давам Дентокинд и се моля да подейства и да се наспя поне една нощ.

# 35
  • Мнения: 978
За спокойно дете и спокоен сън давам дормикинд, и си спи непрпбудно цяла нощ.

# 36
  • София
  • Мнения: 30 079
Аз файда от Дентокинд не видях, както и от chamomile, Dentinox, Bonjela, Бочко и всякакви мазила. Някакъв краткотраен ефект имаше от teetha (прахчета). Сега пробвам с Камилия.

# 37
  • София
  • Мнения: 11 367
От Дентокинд и аз не видях никакъв ефект. Мажех с Калгел вечер, но и там ефекта е няколко минути, може би до половин - един час.
А това дормикинд изобщо не бих го дала.

# 38
  • Мнения: 493
Аз давам Дентокинд откакто ни мъчат зъбите, близо 5  мес. Според мен успокоява детето и спинка. Чувам от други майки, че дават и при ниска температура, която е възможно да е от зъбките, или пък самия Дентокинд има такива съставки.

Общи условия

Активация на акаунт