Нашите second hand находки- Тема 37

  • 95 498
  • 757
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 29 262
Ето такива дънки си взех снощи от Дружба: https://www.zalando.co.uk/hilfiger-denim-skinny-nora-slim-fit-je … i121n03u-q11.html

Не, че имах нужда, ама да не се мина.... Mr. Green

Взех още една риза с къс ръкав и една блузка.  Sunglasses

# 376
  • Мнения: 14 583
Правилно!Купува се,когато ти изпадне изгодно,не после да търсиш.
Честити ви дрешки.Аз не съм ходила напоследък.

# 377
  • Мнения: 29 262
Да си кажа честно, хич нямам нужда от дънки.  Crazy Blush Купих ги понеже преди седмица ги гледах точно същите, само че не сиви, а черни в МОЛ-а и много ми харесаха, ама нещо ми се досвидяха парите, които им искаха. И сега, като ги видях  Shocked ....пък и ми лепнаха!  Mr. Green Whistling

# 378
  • Мнения: 1 177
Днес ходих до магазин Нещо за панталони, но вместо с панталони си излезнах с една пола и една рокля Joy

# 379
  • Варна
  • Мнения: 521
Юхуу,похвалвам се със спечелена рокличка от Мания,много си я бях харесала  Heart Eyes

# 380
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Тениски:
1  tooth
2
3  Heart Eyes

Рокличка...

Всичко общо 1.98 лв.

# 381
  • Мнения: 13 082
Ee браво Heart Eyes много ми харесаха тениските. Със здравенда ги носиш.
Аз пак съм капо от Лова. Дори и от магазините съм си взела почивка,в провинцията съм Mr. Green,но следващата седмица ще атакувам с всички сили.

# 382
  • Мнения: 5 248
Нищо от лова  Cry

# 383
  • Мнения: 4 420
Сонатке, страшни тениски  Heart Eyes
Къде и как ги намираш не знам, но винаги са страхотни попадения!

# 384
  • Мнения: 348
Нищо от Лов, имам код за -30%, който няма да използвам. Ако на някого му трябва, веднага давам. Simple Smile

# 385
  • Мнения: 7 270
Прекрасни са!Със здраве и голям кеф да си ги носиш!

# 386
  • Мнения: 9 052
рокли4ката е страхотна  Wink

# 387
  • Мнения: 1 243
Момичета, аз пък като никога спечелих от "Лова" тази седмица (и даже чак сега видях, толкова съм решила, че нищо няма да излезе от тази работа Grinning ). Спечелих обаче една рокля, която май вече не искам. Намира се в Хасково и ако някоя от вас я харесва, ще да я преотстъпя. Ето я (снимката е линк към по-голяма снимка):

# 388
  • Враца
  • Мнения: 458
И аз да се "похваля" с находка от Манията, спечелих яке размер С, като го получих на етикета пише 12-13. #Crazy Не знам кой  описва дрехите, но нищо не разбира. Чудя се дали да се обаждам, да ги насоля или да си спестя нервите. Laughing

# 389
  • Мнения: 14 583
Те не са ти спестили нервите,образувай им и на тях.Насоли ги.

Общи условия

Активация на акаунт