Нашите second hand находки- Тема 37

  • 95 467
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 72
Давам код,валиден до 25,ако някой иска. Simple Smile

# 751
  • София
  • Мнения: 39 675
Моля пуснете нова тема.

# 752
  • Мнения: 39
Аз си купух една много яка зелена пола с висока талия за 1 лв днес. Изпрала съм я и като изсъхне, ще я снимам да я видите, момичета. Kissing Face Ако желаете щраквайте и вашите находки Simple Smile

# 753
  • Мнения: 4
Искам да попитам дамите от София- кои магазини се зареждат с мебели ВУ?


Rainbow dust, има голям магазин на бул.Ботевградско шосе ( точно зад бензиностанция "Еко") . Имат доста избор , а и са запазени.
Мисля обаче , че нямат сайт.
Тъй като живея наблизо, мога да мина да ги попитам, ако ти представлява интерес.
Имат както ретро, така и по-съвременни мебели.

Редактирам си коментара- за магазин "Хоби" става дума Simple Smile видях, че една дама е пуснала линк.

# 754
  • Мнения: 1 285
Благодаря за отзивите на ЛуДната соната и на Antipova за мебелните магазини 👍!

# 755
  • Мнения: 14 476
Този магазин Хоби има ли друг адрес в София освен на Ботевградско шосе ? Нещо не мога да открия на страницата им всички адреси .
На ул.Опълченска в близост до 7ма п-ка.Интересни неща мека мебел и уникални реставрирани шкафове има на ул.''Поп Богомил'' в близост до Женския пазар и Мария-Луиза.За дрехи и от двата не съм във възторг.

# 756
  • Мнения: 1 285
На ул.Опълченска в близост до 7ма п-ка.Интересни неща мека мебел и уникални реставрирани шкафове има на ул.''Поп Богомил'' в близост до Женския пазар и Мария-Луиза.За дрехи и от двата не съм във възторг.
Silverstone, благодаря и на теб за местонахождението на магазините 👌

# 757
  • Пловдив
  • Мнения: 13 340
Нова тема
http://old.bg-mamma.com/?topic=992481

 bouquet

Деси, виждам, че си открила темата.

Общи условия

Активация на акаунт