Въпрос! Възможно ли е да съм бременна?

  • 2 365
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, имам един въпрос, на който си мисля че знам отговора, но все пак искам мненията и на други хора. На 28 март правихме секс с приятелят ми, без презерватив, не е свършвал в мен. След това се разделихме. На 18 април ми дойде. Цикълът ми беше 6 дни (колкото обикновенно). Оттогава не съм имала полов контакт. Сега трябваше да ми дойде на 16 май, но днес вече е 21ви. Нямам никакви признаци, че ще ми идва. Не съм правила тестове, защото според мен няма причина да правя такъв. Въпросът ми е, възможно ли е все пак да съм бременна? Мисля да изчакам още 2-3 дни и да отида на лекар.

Последна редакция: пн, 22 май 2017, 09:13 от Tatti

# 1
  • Мнения: 1 540
Не сте бременна,няма как!

# 2
  • Мнения: 11 234
Евентуално ако е било цветна бременост, но е малко вероятно.

НОРМАЛНОТО поведение е да си направите тест и да посетите лекар. Всичко друго са догадки.  Peace
Теста се рави със сутришна урина, независимо какво пише на опаковката. Макар за толкова отдавнашно евентуално забременяване ще покаже и с вечерна.

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не сте бременна,няма как!
И как точно разбра, че няма как?
Имам един осемнайсетгодишен вкъщи от такова "няма как".

# 4
  • Мнения: 1 540
А и ако имам закъснение не бих писала в форум,хората тук няма как да знаят,бих си направила тест и на лекар.Аз имам закъснение 9 дни на 4-ти ден си направих тест и съм бременна имам и час за прегледт.Нещата се случват така. Не се пише по форуми докато не разбереш бременна ли си или не,тук е ясно,че ще има всякакви случаи,но това не значи,че и нейния е такъв.

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз изобщо нищо не съм казала за нейния случай. просто попитах как си толкова категорична, че няма как да е бременна, като очевидно има как. Може да е, може да не е. Ти я прегледа и казваш няма как ли?

# 6
  • Мнения: 1 540
Няма как да правиш секс март месец да ти дойде април,целия май месец да не си правила секс и към днешна дата да имаш 5 дневно закъснение и да имаш съмнение за бременност.Не знам вашия случай какъв е,но вероятно не е като нейния нали така?

# 7
  • Мнения: 1 174
Случай всякакви, направете си тест, както са ви казали, ако на този етап има бременност с каквато и да е Ирина ще видите две ярки черти. Ако ли не, отидете на доктор.

Общи условия

Активация на акаунт