Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 215 отговора

Вярва те ли в това народно поверие за хвърлянето на пъпа,че един вид се определя съдбата на детето ? Някои още прави ли го ? Когато моя пъп е паднал сме били още в болноцата с маика ми и доктора го е хвърлил в родилна зала.Верно е ,че аз работя  в болница,но и до сега се чудя дали пожеланието не е било само в родилната зала да си седя  Laughing
Цитирай
аз пък съм чувала,че трябва да се пази и когато родиш второ дете да ги сложиш на едно място,за да не се делят и да се обичат.незнам колко е вярно,но пазя пъпчето на Миша.
Цитирай

Пловдив

Има една специална чашка... държа си пъпчето в къщи.
  Всяка година слагам червено яйце отгоре. нищо повече.
  Искам да е във медицинска....специалност.АЗ, но отде да зная , че няма да е пациент..там.Таккото е категорично - против.       ИЕй такива глупости са ми в главата. Пъпчето си е във нас.
  Имаме материал/ генетичен/... Все ще отгледаме ДОБРО и умно детенце. Дай боже, да не е лекар, в България.
« Последна редакция: пт, 05 май 2006, 00:10 от Найка »
Цитирай

София

Пъпчето на детето падна още в болницата, толкова бях замаяна тогава, че не се сетих да си го поискам. Дано стане лекар. Но пъпчето на племенника ми, хвърлих на митницата на Калотино, че да стане митничар.
Цитирай

Бургас

И на моята бебка падна в болницата,всъщност акушерката го въртя,въртя и то се скъса.Аз понеже не можех да гледам/мислех си че така трябва/ излязох от стаята без да се сетя за пъпчето.И чак долу при изписването мъжа ми пита за пъпчето и тогава се усетих че трябваше да ми го даде.Тя обаче каза че ме била питала...абе стана дълго ама нищо не ме попита и така си остана в кошчето във стаята  където бяхме. Crying or Very sad
Цитирай

София

На Дияна пъпчето почти година стоеше в нощното ни шкафче. После го дадохме на бъдещия и кръстник, и той го занесе в Германия.
Цитирай

паднало е в родилното, а оттам сигурно в .... кофата.
моят си стои в кутията с лекарства у майка ми - имам нещо общо с тях в момента / като работа и образование/
Цитирай

Варна

И на малкия му падна още в болницата, но аз си го поисках Smile И сега пъпчетата и на двете ни дечица са у нас. Не съм мислила да ги хвърлям някъде  newsm78 
Цитирай

в зоната на здрача

На моите деца пъпчетата са си у нас ,не сам мислила да ги хвърлям някъде ,защото не вярвам в че има нещо общо с бъдещата им професия.
Цитирай

Своге

Пъпчето на дъщеря ми още си е вкъщи. Чувала съм, че на прощапулника като се хване за някой предмет се слагат заедно, за да се сбъдне.
Аз още не съм решила какво да правя и затова си стой вкъщи. Embarassed
Цитирай

София

Когато ни изписаха на 6-тия ден от болницата, пъпа й беше паднал. Явно в болницата и оттам в боклука Mr. Green.
Каква ли ще стане като порасне?
Цитирай

София

Мислех да го хвърля в университета, но
1. Все не ми остава време и
2. Няма ли да стане "вечен студент" ?  hahaha
Утре ще го сложа в някоя компютърна книга. Или в енциклопедия. Само да се сетя къде е .... newsm78
Цитирай

Габрово

На дъщеря ми падна в болницата и не се сетих да го поискам  Embarassed , на сина ми го пазя и незная какво да го правя.  newsm78
Цитирай

Монтана

Моя пъп също е паднал в болницата но не работя в тази сфера според поверието.А на бебчо като се роди мисля да си го запазя.
Цитирай

Пловдив

Не съм го хвърлила. Смятам да го хвърля далеч от тук отвъд океана.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 215 отговора