Искам да кажа ... (123)_22.05-28.05

  • 59 417
  • 828
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 10 499
Знам, че си има подфорум за всичко, ама нали и тук за учене си говорим. Досега четох това - https://www.24chasa.bg/novini/article/6238757
Искам да кажа, че се чувствам супер глупаво. Тъжно ми е... Не зарази задачата, не искам да я коментирам подвеждащото условие имало ли е отношение към решението й или не. Изключително мъчно ми стана за това, че някой си позволява да се отнася небрежно към работата си, че продължават и си позволяват да се отнасят безхаберно към почти 60 000 деца. Та аз вече започвам да вярвам, че умишлено се прави всичко това, което ни се случва - в образованието, в здравеопазването, в правосъдието... Sad

# 376
  • София
  • Мнения: 5 953
Къде има книги на промоция newsm78 Дребната каза ПАЗАРУВАЙ и се оправяй сам #Crazy

В момента има и Панаир на книгата в НДК, в случай, че предпочиташ да разгръщаш книгите преди да ги купиш.

# 377
  • Мнения: 17 982
Ванини, дущички сладки са Heart Eyes Жаки, вървиш по моя път вече, и аз ви питах по скоро  Mr. Green Моята знаеше само какво НЕ иска в десети клас- счетоводство Mr. Green, притичахме през Журналистика, сега сме на вълна Връзки с обществеността

# 378
  • Мнения: X
И моята разправяше, че ще прави нокти и мигли когато не свири, но май забеляза че с повече пари животът върви по-весело и последно каза, че ще прави зъби.

# 379
  • Мнения: 22 427
Жаки, разбира се, пък и вие ще и обзаведете кабинет. Simple Smile

Големи сладури са на ванини двамцата. Simple Smile
И аз чакам да видя козуначко, ама явно белинда няма да го покаже.

Щерката само ми "хъмка", явно и дразни на гърлото. Леко топла ми се струва...да видим накъде ще избие.

# 380
  • Мнения: 4 188
Мерси. Това, което ни трябва не е в наличност, или не е в примоция. В НДК има книжен пазар, така ли newsm78

# 381
  • София
  • Мнения: 5 953
Мерси. Това, което ни трябва не е в наличност, или не е в примоция. В НДК има книжен пазар, така ли newsm78

Да.

# 382
  • Мнения: 4 188
Мерси. Това, което ни трябва не е в наличност, или не е в примоция. В НДК има книжен пазар, така ли newsm78

Да.
newsm10

# 383
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 822
Нашата дъщеря, когато кандидатстваше след 7-ми клас, си избра специалност, която й е много полезна за следващата, независимо, че следва извън България. От малка си знаеше какво иска да учи, не сме се бъркали в избора й. В момента й остават няколко изпита, за да се дипломира и същевременно работи по специалността си.

# 384
  • Мнения: 11 663
Моята още не е решила какво ще прави след 7 клас догодина, пък камо ли за по-нататък   Laughing
Май ще е езикова гнимназия, ако се пребори с мързела и я приемат.

Жаки, стискам палци за успешна манипулация и бързо възстановяване на Мия  Hug
За съжаление положението в родното здравеопазване е "господ да ни е на помощ"
Сесили, утре стандартно сутринта ще има шествие за празника. Не знам дали има нещо друго предвидено. На 2-4 юни ще има Орел на Дунава  Peace
Ванини, страхотни са и много пораснали  Heart Eyes

# 385
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 753
Калин иска да става.... Продуцент Shocked
Аз не искам да става инженер, зъболекар и лекар....така, че има доста ограничения.
Подаръци за 1-ви юни купих -едни роботчета за рисуване. Обещала съм им ( на моето и племенниците) , като се прибера, да ги водя на готварски курс-по точно за правене на торти.

# 386
  • Мнения: 17 982
Е честно ли е, медицина, учиш яко години наред, виждаш какво ли не, а една чалга звезда за 2 часа участие взима повече от някои лекари за месец. Размишлявам си просто, моята е далеч от медицината  Mr. Green

# 387
  • Мнения: X
Няма категория "честно" като става дума за пари.

# 388
  • Мнения: 39 296
Моята щерка(на почти 12 г.) пълна отличничка с много написани стихотворения, с отлично пеене и отлични оценки по всички предмети е толкова мързелива, че не иска да чуе за учене. Каза, че до 7 клас ще се прежали, ама после- тц. Скоро си говорехме за моите студентски години. Умът й не побра как с кеф съм отишла да уча в друг град далеч от семейството. Нейният план е да живее с нас, да отглежда много котки и да си остане стара мома. Нема шанс!  Twisted Evil


Ванини, напълни ми душата!  bouquet Заслужаваше си чакането!

# 389
  • Мнения: X
Умът й не побра как с кеф съм отишла да уча в друг град далеч от семейството. Нейният план е да живее с нас, да отглежда много котки и да си остане стара мома. Нема шанс!  Twisted Evil


Да не е глупава? Моята каза че вече сме я довели в чужбина и като искаме да учи, ще учи колкото кажем, но трябва винаги да си има нейна стая, храна, джобни и т.н. Тя амбиции нямала, ние сме имали. Аз й викам "Отиди в Барселона да учиш, ние ще дойдем да сме около теб.", тя отговаря "Вие отидете, аз като искате ще дойда с вас.". ooooh! Идеята за котките и старата мома също й харесва.

Общи условия

Активация на акаунт