Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 11

  • 38 955
  • 763
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 28 396
И аз да се отчета - З - кафе, плодове пропуснати, защото не знаех, че съм на диета  Grinning
О - салата, пилешко филе, В - салата, сиренца. Нарушение - 1 кока-кола, малко Ф и недостатъчно вода.
Сега ще пия китайски чай за прочистване, взела съм си кантарев и утре ще се разбере от колко почвам.

 Hug Hug Hug за всички!
Лили как се реши на диетата? Joy Заради мен ли? Капитана да не замина, иначе няма как да устискаш?

# 136
  • Sofia
  • Мнения: 863
И аз да се отчета - З - кафе, плодове пропуснати, защото не знаех, че съм на диета  Grinning
О - салата, пилешко филе, В - салата, сиренца. Нарушение - 1 кока-кола, малко Ф и недостатъчно вода.
Сега ще пия китайски чай за прочистване, взела съм си кантарев и утре ще се разбере от колко почвам.

 Hug Hug Hug за всички!
Лили как се реши на диетата? Joy Заради мен ли? Капитана да не замина, иначе няма как да устискаш?
Дам, Мими, капитана замина, а аз си продължавам да дебелея и го няма да ми е виновен той  Laughing
А ти ми подейства стимулиращо с твоето начало и решителност Simple Smile
Сега ще се отслабва или никога!  newsm06 newsm26 Hug

Последна редакция: ср, 24 май 2017, 23:09 от Liya_LT

# 137
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
                                    

                                   

# 138
  • Мнения: 2 080
           Добро утро,
който си е легнал в 10,00 ч. става в 5,30 , но поне се  наспах и май успях да  наваксам  недоспиването от миналата седмица. Вчера храненето беше абсолютно не режимно, нищо не признавам.
Лия успех с диетата. Hug
Миме все още ли си в отпуск ? Hug
Деска от това, което прочетох мисля, че въглехидратите се включват поетапно към основната храна. Hug
Мамексче току що прочетох, че имаш отличник - да ти е жив и здрав и да продължава все така. Hug
На патерица честит празник на Ир, Ничия, КАГ, МамаМия дано не пропускам някого. Вчера ми беше скапан ден и не можах да се включа адекватно, сори.
      Днес май пак няма да съм съвсем по режима, но ми прави впечатление, че въпреки това свалям от порядъка на 200,300,400 гр.
На всички неспоменати много  Hug Hug Hug и хубав ден.

# 139
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
   Предстои ми дълъг и напрегнат ден - с моето хлапе отиваме на екскурзия с класа му (но всеки се придвижва сам до и от там) до Леголенд утре. Тръгваме от вкъщи в 8.00 и се очаква да се приберем около 6.00 надявам се (ще сме в тежък трафик и натам и насам, независимо, че не е далеко). Той е развълнуван, а аз - малко уплашена от неизвестността (не съм ходила натам сама, сутрин рано в работен ден, времето ще е хладно, а там има сума ти водни пързалки и пръскалки, а като си знам Чавето  ooooh! ooooh! ooooh!). Ако не успея с кафето - да знаете защо.
   Хубав ден, банда!  Hug Hug Hug

# 140
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добро утро Hug
Стреличке, не си сама, и аз съм се оцъклила в 5 hahaha Joy
Ирка, да споделиш дали на малчо му е харесало, и ние след България мислим да отидем до Дания на Леголенд Crazy
МИми, успех с диетата, аз нещо съм се отпуснала, хич нямам желание, правя нещо и след 5-10 дни ми писва, карам на каквото ми се яде (добре че поне не ми се ядат глупости), основно май съм на НВгх, но съм си топче, не ще бъда Фиданка тая година hahaha Joy Стимул под нулата newsm78
Ириниткей, мноого гуш и дано вече всичко се нареди както искаш Hug Както и МИми е казала, като си намери половинка дъщеря ти, ще видиш колко леко ще е и за нея и за теб, време е вече и очаквам скоро да се похвалиш с нов "зет" Sunglasses
Кативидях и твоите тревоги около Вики, ами хайде дано и при вас се наредят нещата Hug
Деми Praynig Чакам хубави новини и около твоето семейство Praynig
На всички мнооого Hug

Аз днес съм в трескава подготовка за тортата на дребчо, ако вземе че стане, ще ви я снимам Laughing Така или иначе тя е дала поръчка, че в БГ иска торта на 3 етажа, защото ще става на три години, не ми се мисли като стане на 10 ooooh!
Днес при нас не е работен ден, вчера не можах да влезна да честитя на всички празника, особено и на учителите в темата bouquet
Пийнах от кафенцето на Ир, отивам да се захващам chef
Лек и спорен ден на всички bouquet

# 141
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Ирка, не се притеснявай, мислено ще сме с теб и всичко ще е наред. Припомни ми как ММ се оправяше там с мен като преводач на GPS-a  Joy
Гени, ще чакаме снимки на тортата  Hug
Вангоби, де си слънце? Hug
От мен малко от моята закуска, докато се появи Вангобито  Hug

Аз тръгвам към работа, моля ви изпратете ми мало положителна енергия към 9:30 и ми стиснете палци да се удържа да не им кажа всичко, което си мисля  Whistling 
Скрит текст:
имаме проблем с едни колеги и ще има официална среща - искаме да направим нещо, а те не са съгласни (те няма да го направят, но не дават ние да го правим  Crazyooooh! Crossing Arms

# 142
  • Мнения: 2 313
Добро утро!  Grinning Heart Eyes
Днес сменяме доставчика на интернет, че пак 2 дни нямахме!  #2gunfire #Cussing out
Менюто:
З - круша
О - боб и салата домати
В - св. пържолка и домати и краставици салата

Ир супер кафе и чай. Приятна разходка утре.  Grinning Heart Eyes Hug Hug
Наборче браво за минусите!  smile3501 newsm10 Hug Hug Heart Eyes
Гени ще стане тортата щом е за такъв повод. Да ти е жива и здрава принцеската!  Gift Tada Heart Eyes Hug Hug

Деска стискам!  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Hug Hug Heart Eyes
И по едно чайче в това хладно време.  Hug Hug Hug

# 143
  • Мнения: 2 844
Добро утрооо Hug Hug Heart Eyes Ир  Hug Hug да си изкарате страхотно, всичко да е ок Heart Eyes
Деска  Hug Heart Eyes стискам  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed , ще ги убедите да не ви пречат Mr. Green
Гени   Hug Heart Eyes кога е рожденния ден на Тантурче - ако е днес -  newsm59 newsm59 newsm38 newsm38 да е здрава и да расте щастлива Heart Eyes А тортата съм убедена ,че ще стане newsm10
И аз съм май в някаква дупка Cry , много ми е тъпо
Мими и Лия  Hug Hug успех - да падат килограмите newsm10
Днес съм на картофи, за закуска - ябълки
Прекрасен ден ви пожелавам, бандичка любима Hug Hug Heart Eyes

# 144
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Благодаря, но Дребосъчка утре ще "порасне" Crazy просто няма как майка й, майстор готвача, да успее с всичко в деня Blush
Май е от времето, тая година е кофти, само кофти новини отвсякъде, затова е това скапано настроение Tired

# 145
  • София
  • Мнения: 2 008
добро утро Hug
Деси, трудна задача, да се стърпиш да не им кажеш.Стискам палци да се преборите да осъществите, това, което искате Hug
Ир, лек път и приятно прекарване Hug
Гени, успех с тортата, ще е най -хубавата, защото е правена с любов.Да е здраво сладурче-тантурче Hug
Вики, успокои ли се детето, че тези малоумни изпити направо ги изцедиха милите Hug
Значи, дупката ни е погълнала, но вярвам, че идва нещо много хубаво за всички Hug
От днес да започва по-хубавото за всички  Praynig Прекрасен ден bouquet

# 146
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Добро утро  bouquet
Ирко, желая ви незабравим ден с Ванко-сладуранко!
Мими, Лия успех и инат!!! Ще ви следим изкъсо, хеле пък я newsm66
Деско, стискам палци! Толкова добре те разбирам! Ако знаеш как ми се иска да захвърля маската на лиемерието, която съм принудена да слагам, и "Право Куме в очи". След това каквото ще да става! Желая ти от сърце да постигнеш желаното, защото си много сериозен и отговорен човек !
Genni, успешно тортоправене Laughing

Стреличке, и аз вчера не бях особено режимна, защото като влязох в градината в 09,00 и излязох в 17,00.
Скапах се и ми трябваше енергия, та сгънах 1 парче бял гараш, но това беше вечерята ми. Обядът беше режимен - салата и пилешка пържола.

На всички лек и спокоен ден! Heart Eyes

П.П. Аватарът ми е той е попаднал в "дупката" Mr. Green

Последна редакция: чт, 25 май 2017, 09:27 от Irinita

# 147
  • Мнения: 858
Добро утро,
уморена вчера от танци и хора ви чета и пия кафе  bouquet
Мими, Лия, успешна врътка  Hug
Мамексче, все така и за напред момчето да ти бъде отличник  Hug
Честит празник с малко закъснение на  Ир, Ничия, КАГ, МамаМия  bouquet
Ир, весело прекарване на екскурзията  Hug
Гени, спорна работа с тортата  Hug
Деси мама,  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Снимка ще пусна след обяд като стане щерката да ми я изпрати ,че тя ми прави фотосесия  bowuu

# 148
  • София
  • Мнения: 11 114
Здравейте, банда!  Hug
Починах си добре, почитах ви почти, но вероятно съм пропуснала нещо!  Hug
Килограмите ми достигнаха висини! Тази сутрин 61.6, шок и ужас, а бях стигнала до 57.6 кг.!  Shocked ooooh! #Crazy До морето има малко повече от месец, а аз на какво се направих...
Скрит текст:
Но за първи път от 3 месеца съм в цикъл, вероятно това е част от проблема, два дни по ред "виках" конете с английска сол, първи ден без резултат, втори ден имаше ефект... Довечера ще пробвам течния парафин.  ooooh!
От понеделник ще се пробвам с диетата на Байкова, дано издържа поне седмица. После мисля да се върна пак на режим почивка, може би. Зависи какви ще са резултатите...
След малко ще готвя супа от зелении с джанки и други зеленчуци.  Heart Eyes

Иринита, виждам, че вече си по добре, радвам се.  Hug Heart Eyes
Болничките как са ?

# 149
  • Мнения: 3 347
Жгмъци аз съм давала течен парафин на едното дете неведнъж,ефекта беше на втория/третия ден при даване сутрин и вечер.Като цяло ефекта му е,че прави пътя на нещото по хлъзгав  Wink и регулира в дългосрочен план.

Общи условия

Активация на акаунт