Самолет?!?

  • 911
  • 10
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 239
Някой знае ли дали бременните могат да летят със самолет?!? Rolling Eyes Ще ходим на сватбвно пътешествие до Малта, но аз малко съм притеснена!!!Знаете ли нещо по въпроса?

# 1
V 4 mesec se pribirah do BG za mesec i niamah nikakvi problemi s poleta do Sofia, no mnogo zavisi ot bremenostta ti, v smisul tochno v tvoja sluchai kak e! Nai dobre e da pitash lichnia si ginekolog kakvo misli toi/tia po vuprosa  Wink

# 2
  • Мнения: 6 243
Накои компании имат собствена политика по въпроса - не се съгласяват да превозват бременни в последната (последните) седмици от бременността по съображения за безопасност - да не ги съдяп после и т.н. А за другото - твоята докторка ще ти каже можеш ли не можеш ли. Аз лично съм пътувала в 6ти лунарен месец до Италия и обратно, нищо ми няма, а на сина ми казваме, че е бил в Италия.

# 3
  • Мнения: 53
Niama nikakav problem.Az patyvah s samolet tova liato do na6eto 4ernomorie,a i v samoleta ima6e o6te edna bremenna v dosta po naprednala bremennost.Taka 4e spored men samo spokoino.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 679
Моята гинеколожка каза, че няма никакъв проблем, но ме посъветва докато чакам (летях преди 2 седмици) в залата за полета да си изпия две таблетки Но-Шпа, за да ми се разширяла матката.

А моя приятелка юни месец летя от Щатите бременна пети месец заедно с едногодишното си момиченце, което през цялото време трябвало да е в нея и съответно и е скачало по корема. Когато тръгна да се прибира обратно (вече в седми месец) обаче в авиокомпанията и поискаха бележка от доктор, че може да лети.

# 5
  • Мнения: 126
Niama nikakyv problem. Az ste razdam sled okolo 20 dni i do nachaloto na 7mi mesec letiah niakolko pati. Ako niamash problemi s kravnoto naliagane ili niakakvi drugi problemi okolo bremennostta-leti si spokoino

# 6
  • Мнения: 2 006
До 7 месец можеш да летиш спокойно,след това навсякаде е разли4но,зависи от политиката на компанията.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 239
Mersi na vsi4ki!!!Zaminavam s liubimia si maj is se nadiavam naistina vsi4ko da e nared i da si izkarame strahotno!!!Blagodaria vi za uspokoenieto o6te vednaj Grinning

# 8
Мисля, че няма за какво да се притесняваш. Виждам, че си що годе в началото на бременеенето. Направи си консултация с твоя гинеколог за твое успкоение и приятно изкарване в Малта. Аз летях бременна в 7-ят месец. Но за Малта не искат ли да правиш някаква имунизация Rolling Eyes  Confused

# 9
  • Мнения: 218
Problemite pri leteneto ne sa ot samoto letene. Powecheto awiolinii njama da te pusnat ako si sled 7mija mesec poradi opasnost ot lipsa na kwalificiran personal pri razhdane po wreme na poleta. W nachalnite meseci njama opasnost:) Geldaj da se razhozhdash po wreme na poleta i pij dostatachno woda.

Posle da ni razkazhesh kak beshe swatbenoto pateshestwie:)

# 10
  • Мнения: 922
Можеш да летиш без да се притесняваш.
Желая ти страхотно сватвено пътешествие.

Общи условия

Активация на акаунт