Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 138 отговора

Кога усетихте за пръв път бебко? Аз съм в края на 16-та седмица и не съм го усетила..нормално ли е? Smile Пишете ми вие..Хайде  Hug
Цитирай

варненка от София

Има доста теми по въпроса наистина, ако пуснеш търсачката ще ги откриешл А на въпроса ти не е късно и претиснително за теб. По всички писаници, които съм чела бебо се усеща за първи път между 18 и 20 г.с., но това не е меродавно, не е постановено със закон. Аз лично усетих малкото мушмулче в 20 г.с.
Цитирай

Пловдив

В началото на петия месец значи към 20 г.с.
Цитирай

софия

докато бременеех с каката я усетих доста по рано може би някъде в 4м. А с това бебе към края на 5м.
Цитирай

В 20 седмица го усетих за пръв път.
Цитирай

София

Не се притеснявай и това ще стане. Дияна я усетих към края на 4м. Но пък усещането беше като боцкане от игличка... тя мойта щерка тренираше за футболист до последно Smile
Цитирай

София

аз усетих "пеперудените" движения на бебка в 4-ти месец, но и досега не съм 100% убедена дали случайно не са били колики  Laughing
Цитирай

ахам..значи има още време:)
Цитирай

зад парка

Като бях към 4, 5 месец майка ми ми каза, че на половината път  35 трябва да усещам вече бебето да се движи. И аз тутакси започнах да го правя (да усещам Тити как мърда, де).

При мене почти всички възприятия са повлияни от психиката ми  Mr. Green
От друга страна не си давам зор да забелязвам дребните неща около мене.

Така че винаги съм с едно наум за себе си.

Успех с бебчето ти!
Цитирай

Бургас

И аз започнах към 20 г.с. да усещам бебка.
Цитирай

Пулсациите ги усетих след 16 г.с., но от лекаря си знам, че за първескините е нормално около 20 г.с. Друго, което съм чувала, че по-слабичките жени ги усещат по-рано от по-пълничките.
Цитирай

Аз я усетих между 18 и 19 г.с. А тук можеш да си изчислиш http://www.bg-mamma.com/site/component/option,com_wrapper/Itemid,38/
Цитирай

Атина-Бургас

Бебчо го усетих в края на 4и месец.
Цитирай

София

20-22г.с.
Цитирай

Някъде към 5-ия месец.Има време, ще го почувстваш Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 138 отговора