Токуда Болница София - тема 25

  • 93 273
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Не, има готови бланки за целта. Необходимо е само бащата на бебето да присъства и да носи личната си карта. Предполагам, че няма увеличение на цената на услугата, но имайте едно наум.

# 31
  • Мнения: 18
Здравейте, някой има ли актуална информация дали все още цената на раждането в Токуда е 2100лв. (за здравноосигурени) или има промяна?

# 32
# 33
  • Мнения: 193
Здравейте, някой има ли актуална информация дали все още цената на раждането в Токуда е 2100лв. (за здравноосигурени) или има промяна?

няма засега  Simple Smile  и на мен ми предстои раждане и се надявам да не ни изненадат Wink

# 34
  • Мнения: 4 017
Има ли някой, който може да препоръча хируруг за консултация за бавно зарастваща рана за възрастен?

# 35
  • Мнения: X
Има ли някой, който може да препоръча хируруг за консултация за бавно зарастваща рана за възрастен?

Др. Маринов.

# 36
  • Мнения: 4 017
Благодаря!

# 37
  • Мнения: 1 629
Здравейте, някой наясно ли е какви ваксини се бият на новородените в Токуда? И дали се покриват от ЗК и тн.

# 38
  • Мнения: X
Всички задължителни по имунизационния календар, които са до 48 часа след раждане.
Не сеса плащат допълнително.

# 39
  • Мнения: 1 629
Всички задължителни по имунизационния календар, които са до 48 часа след раждане.
Не сеса плащат допълнително.
мерси Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 1 176
Точно щях да питам за цена на преглед и цитонамазка, че в началото на юни мисля да си запиша час и вече сте го коментирали.

На 04.05. цените бяха такива:
Първичен преглед - 50 лв.
Цитонамазка - 20 лв.
Вземане на материал за цитонамазка - 5 лв.
Ехография - 53 лв.
Колпоскопия - 41 лв.


Към родилите имам въпрос. Колко месеца след раждането ви казаха да отидете за преглед?

# 41
  • Мнения: X
Седмица следна като родих ме викаха на преглед.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 176
Може би трябваше да уточня, че говоря за цитонамазка, а не двата контролни, които са в рамките на месеца.

# 43
  • Мнения: X
Ами мен за цитонамазка не са ме викали..

# 44
  • Мнения: X
След около 3-4 месеца ходих аз, но не помня с точност.
Поправям се, отишла съм 8 месеца след раждането, сега си погледнах календара. Но май стандартно трябва по-рано да се иде, може би около 6 тия месец след раждането.
Понеже се коментираха цени, сега си намерих поста от ноември - 145 лева ми е струвал прегледа тогава - ехограф, цитонамазка и микробиология.

Последна редакция: пт, 26 май 2017, 19:09 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт