Раждане във Втора градска болница - София

  • 9 078
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 31
Хехехехе 😂 Боже, немога да спра да се смея, да му се прииска на човек да присъства на твоето раждане, звучи като комедия. 😂 Таткото много е пропуснал, ако не е присъствал, можеше да е редом до акушерката да чака бебето.
Писано е било да не се роди във Втора градска, избрало си е детето доктора

При кой д-р ражда?

# 46
  • Мнения: 644
Таткото не присъства! Чакаше отвън.
Пожелавам на всяка бъдеща мама такива раждания!!
Според мен е и до нагласа,да сме усмихнати и положително настроени!
Да,има болки,няма как...
Но, ако тръгнеме негативно,всичко се скапва!

# 47
  • Мнения: 9
Моля ви, може ли да ми кажете д-р Якуб къде ще преглежда, след като са затворили отделението, а ще съм много благодарна ако някой ми даде и негов телефонен номер. Преди 3 години раждах при него, имах му личния номер, но апаратът ми се счупи, а сега ми трябва спешно Praynig Благодаря предварително!

# 48
  • Мнения: 665
Моля ви, може ли да ми кажете д-р Якуб къде ще преглежда, след като са затворили отделението, а ще съм много благодарна ако някой ми даде и негов телефонен номер. Преди 3 години раждах при него, имах му личния номер, но апаратът ми се счупи, а сега ми трябва спешно Praynig Благодаря предварително!

И моето раждане беше при др. Якуб невероятен лекар и човек преди всичко, веднага ще ти дам номера му: 0887531529  Hug

# 49
  • Мнения: 9
Моля ви, може ли да ми кажете д-р Якуб къде ще преглежда, след като са затворили отделението, а ще съм много благодарна ако някой ми даде и негов телефонен номер. Преди 3 години раждах при него, имах му личния номер, но апаратът ми се счупи, а сега ми трябва спешно Praynig Благодаря предварително!

И моето раждане беше при др. Якуб невероятен лекар и човек преди всичко, веднага ще ти дам номера му: 0887531529  Hug
Сърдечно благодаря Heart Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 161
Pepeliashka, чудесно раждане. И аз се посмях. Да сте живи и здрави!
След като видях, че отделението е затворено, имам въпрос - къде са се насочили д-р Хаджийски, Калев старши, младши?  Аз родих първите си две деца там, но третото ще видим. Simple Smile

# 51
  • Мнения: 644
мерси,нямам идея къде са отишли.Може би в болницата ще ви дадат инфо.

Общи условия

Активация на акаунт