Ден на детето в Ozone.bg

  • 2 728
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64
Наближава Първи юни! Започва ГОЛЯМОТО ТЪРСЕНЕ на подаръци за Празника на детето.
Вие, мили родители, знаете, че животът не е песен, но вашите деца не го знаят. Те дори идея си нямат, че празниците не са това, което бяха.


Но искаме да ви кажем – Ozone.bg ви разбира. Разбира, че вие сте едни изтощени, но много добронамерени човешки същества, които едва успяват да се върнат от работа, да изтърчат до балетната школа или алианса по английски, после да се върнат, да сготвят, да проследят дали детето си е измило ръцете надлежно, дали си е изяло авокадото и дали спи на ортопедичната си възглавница в пълен покой и с добре разположен гръбначен стълб.
Затова изобщо не искаме да ви бавим, ами ще ви го кажем направо – изберете подарък от нашия сайт. Толкова е просто, че чак няма да повярвате!

Първо: ще ви го донесат безплатно. В офиса, докато работите, или вкъщи.
Второ: за всяка поръчка над 30 лв. на играчки, пъзели, детски филми и детски книжки получавате подарък по избор - минипъзел Trefl
Трето: ще ви излезе страшно изгодно, защото цените ни са страхотни, а имаме и секция, в която играчките са с 50% отстъпка – просто идете на секция "Топ предложения".
Четвърто: имаме ужасно много неща, подредени точно за объркани, заети родители.



1. Имаме играчки от ТВ реклами – това е улеснение за всички, които, докато белят лук, детето им дотичва от хола и се провиква "Искам светещ пластилин, който, като се извае на ракета, излита в космоса и там се взривява на 7 цветни пуканки, които съдържат витамин Б и Ц". И вместо да изпаднете в пълно недоумение, просто отивате на секция "Играчки от реклама" и с едно „цък“ решавате ракетния си проблем.

А иначе, в секцията ще намерите цялата компания от VIP Pets – сещате се, онези домашни любимци, които пътешестват и пристигат с четка за коса в голямо куфарче, което след това се трансформира.

Тук са творческите комплекти “Clikies”, с които се правят бижута за секунди; много забавни игри като “Вярно или невярно?”, “Професор Всезнайко”, “Пляс мухата по главата”; интерактивното кученце Луси; плачещите бебчета Crybabies; химикалките I DO 3D; Air Hogs Switchblade – играчката, която лети и се движи по земята; светещи конструктори и др.

2. Имаме играчки за луди игри навън – иде лято и всички пощуряват по летните игри
– затова в секцията са си дали среща световни марки – производители на колела и тротинетки, като “Globber”, “Razor”, “Puky”; на надуваеми играчки – “Intex”, “Bestway”, “Bubble Bed”, “Wubble Bubble”; бластери “Nerf” и др.

3. Искате плюшени играчки? Само кажете! В секцията ни ще намерите мече, зайче, лисичка, драконче, овчица и др. – в различни размери и от редица производители. Имаме удоволствието тук да ви представим и новата за българския пазар немска марка плюшени играчки “Morgenroth”, които са се наложила в редица европейски страни със своето изключително качество, уникални цени и модели. В секцията има меки играчки и от световните лидери NICI, ще видите и сивичките мечоци на “Me To You”, удивителните животинки с големи, бляскави очи от “TY toys” от “Fisher Price” и др.

4. Искате ли конструктори? Не за да им настъпвате парченцата нощем и ядно да ругаете, разбира се, а за да може детето ви да се развива всестранно и да стане гений. За тази цел ние ще ви предложим “Lego”, “Ban Bao”, “Playmobil” и др., тук могат да се открият и техните най-нови серии, както и продълженията на вече познатите “City”, “Nexo”, “Ninjago” и др.

5. Пъзели на вашето внимание – пъзелите са нещо като конструктори, но като стъпвате върху тях, дори не го усещате. Акцент са и най-новите предложения, които ще забавляват децата, но същевременно ще ги направят по-сръчни, ще им дадат неусетно знания, ще развият въображението, талантите и логическото им мислене.

6. Детските книжки са любимата ни секция – още Петко Славейков е написал за Пенчо Славейков "Пенчо бре, чети" и е бил съвсем прав. Книгите са най-хубавото, към което може да се привърже вашето дете, затова вземете му книга винаги, когато можете! А към нея може и филм, за да види, че книгата винаги е по-добра от филма.

И накрая, когато накупите подаръци за най-скъпото на сърцето ви същество, не забравяйте да подарите нещо и на себе си, защото ако вие не бяхте НАЙ-СТРАХОТНИЯТ РОДИТЕЛ НА СВЕТА, нямаше детето ви да е НАЙ-СТРАХОТНОТО ДЕТЕ В ГАЛАКТИКАТА!!!

Последна редакция: чт, 25 май 2017, 18:29 от Адри́

# 1
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 852
вече я свършихме тая  Mr. Green

Благодаря, Ozone.bg!
Благодаря, бг-мама!

 Hug Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 1 625

Ойййй какво е това st. Dobri ? Моят хубостник ми каза да му купя 150 различни неща и аз сега не знам кое да е точно. Задължително Spinner светещ иска, но искам и още нещо. Какво прави това нещо?

# 3
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 852
Модел за сглобяване е.  Blush
Според мен нищо не прави, освен да заеме място на рафта до другите модели,  Blush но какво разбирам аз от Стар Уорс и модели.  Blush

това е нашият, но май няма наличност вече  Peace

има мноооого други Crazy

# 4
  • Мнения: 14 969
Книжка и пъзел от Ozone.bg ще получи моето дете за празника, както и още две приятелски деца, всички с еднакви книжки и пъзели, че да няма сърдити. Всеки момент ги очаквам.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 625
Ох вие вече сте напазарували ooooh!
А аз още се кумя, ама имам и един подарък за бал да купя (някаква джаджа) и spinner -и чакам.... и изобщо... #Crazy
Много е як този кораб, но такива неща аз ги сглобявам и предпочитам нещо вече сглобено. Това ми изглеждаше сглобено  newsm78

# 6
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 852
 Peace имаше два модела, единият готов сглобен - ниво на сложност 1, а нашият е с 2 или 3 ниво на сложност Peace
 Blush за детето предпочитам да няма лепило и оцветяване  Blush на 10 е Blush
той и спинер иска  Rolling Eyes и цял куп други щуротии.

 Crazy това ще му е за "цялостно творчество" през годината  Mr. Green

Скрит текст:
хваля се  Blush
Скрит текст:
първо място на "София твори" в дует с едно момиченце
макс. резултат на националното на СБНУ
медали от всички кръгове на МБГ
добри и много добри резултати от другите математически състезания
отлично представяне в училището за таланти и покана за мастер класа (засега неофициално)

# 7
  • София
  • Мнения: 1 625
Олелееееее st. Dobri БРАВО на него !!!!  Hug То това си е хоби страхотно и много деца много ги бива за такива неща. Ако беше такъв случая щях да взимам и аз, но като го виждам, че не ги иска за да си ги сглоби и да ги нареди някъде без да ги пипа, а ги разхвърля преподрежда и ги разпилява из цялата къща...

Уууууу пуснаха спинъритееееееее https://www.ozone.bg/igrachki-i-pazeli/?series=s1353
Аз ще взема май един от по-скъпите , а за бала на момчето, kкоето е спортист и ще е подходящо, харесах тази Powerball

# 8
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 852
и не въвеждай ме в изкушение.... Mr. Green

и аз заглеждах power ball, но като си го представих в класната стая... и склоних за спинър Blush

# 9
  • София
  • Мнения: 1 625
Ооооо еми какво да направя....то и аз уж само 1 спинър щях да взема - та те станаха 2 (и един за абитуриента).... той много се захласна да го върти този на сина ми Simple Smile
тез три неща като тотал и един пъзел angry birds star wars подарък си подбрах и край край край  Rolling Eyes
Powerball-а
https://www.ozone.bg/product/powerball-klasik-sin/
Spinner-и
https://www.ozone.bg/catalog/product/view/id/111454/s/antistreso … omiran-tamno-sin/
https://www.ozone.bg/catalog/product/view/id/111457/s/antistreso … metalik-srebrist/
Мини пъзел-а (подарък)
https://www.ozone.bg/product/trefl-34-00230-trefl-pazel-54mini-a … -birds-sw-240-25/
И сега и един светещ и вече приключвам  bowuu

# 10
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 852
 Praynig няма да гледам пъзелите...  Praynig няма да гледам пъзелите...


той иска такъв 3Д пъзел, но все сменя щенията  Blush за Коледа беше коледен, после бяха миньони, след това глобус, череп....

 Blush
Скрит текст:


Crazy какво пък! и за 15 септември трябва да има подарък  Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 1 625
Ой ой ой днес никак не ми се отрази добре и на мен..... а за себе си ОТНОВО нищо не купих пък значи Sad Забелязала съм, че това е сайта на подаръците  Laughing ама поне ще си е щастлив малкия човек да има спинър "като за батковци"
Пъзела с миньона е много сладък - аз имам едно малко вертикално пъзелче подарък от тях, дето ми се стори, че беше 5000 парчета - толкова трудно го подредихме с една приятелка  #Crazy
А този череп убий ме не знам какво е : кристал ли е, пъзел ли е? , какво е? Изглежда като този от Индиана Джоунс и Кралството на кристалния череп  Thinking

# 12
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 852
Пъзел е.  Peace
Не е лесен и това ми е оправданието да не го купя.  Mr. Green
Но миньона, подозирам, няма да ми се размине.  Blush

https://www.youtube.com/watch?v=YACOJMbZCgg

Общи условия

Активация на акаунт