Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте мили дами, бих искала да събера мнения за д-р. Анатолий Кръстев в момента работещ в болница Надежда. Някой раждал ли е при него и имате ли ифно, дали е добър. Благодаря Ви
Цитирай

Бях при него на първата жк и не само че нямах желание да го видя втори път, а през цялата бременност си мислех за него с лоши чувства. Накара ме да се почувствам ужасно.
Не знам как е за раждане, аз бях при д-р Арабаджикова, не спирам да пиша за нея, че е магьосница. Невероятен професионаилст и човек. Не усетих как ми направи секцио, работи най-бързо от всички лекари в клиниката.
Цитирай

Бях при него на първата жк и не само че нямах желание да го видя втори път, а през цялата бременност си мислех за него с лоши чувства. Накара ме да се почувствам ужасно.
Не знам как е за раждане, аз бях при д-р Арабаджикова, не спирам да пиша за нея, че е магьосница. Невероятен професионаилст и човек. Не усетих как ми направи секцио, работи най-бързо от всички лекари в клиниката.

Благодаря ти Smile
Цитирай

София

Аз също наблюдавах първата си бременност при него. Ако забременея отново не бих го избрала. Не мога да кажа нещо лошо за него като специалист, но честно казано и бременността ми беше лека. Ехографиите имах чувството, че ги претупваше, не обясняваше, само взимаше размерите на бебчето и до там, понякога даже не ми го показваше на монитора, трябваше сама да си искам... Пред кабинета му винаги имаше много хора, той вечно закъсняваше и после беше едно бързане и претупване...
След като родих се оказа, че бебка е със завързана на възел пъпна връв - така и не разбрах това можело ли е да се хване на ехографа или не. Израждащата ме лекарка само ме попита дали всичко с доплера е било наред,и че при това положение е цяло чудо че съм родила живо и здраво бебе по нормален начин...Не ми се мисли какво можеше да стане при евентуално усложнение.
Ако имаш усложнения и тежка бременност, според мен избери друг лекар.
Цитирай

Записах жк при него, но след това се преместих в Токуда, защото не ми допадна. Все още ходя заради болничните при Кръстев, но изобщо не съм впечатлена! Просто не си допаднахме.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.