Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора
Искам да споделя с вас един доста неприятен опит. При едни изследвания на моята приятелка се оказа, че тя има трихомони. Естествено и аз си направих тестове в Cibalab, и естествено моите резултати също бяха положителни. След което проведох 6 дневно лечение с Фасижин. Обаче проблемите те първо започваха. След повторните тестове в Cibalab, които отново бяха положителни направих 10 дневно лечение с Трихомонацид, по 1 грам на ден. След това познайте ... тестовете отново ми бяха положителни. E как процедирах от тук нататък. направих си още 3 теста в Cibalab, като своевременно за всеки тест при тях си правих тест и в друга клиника. Ходих в Медицинска академия, В БОДИМЕД и в още едн алаборатория на Пиротска. Всичките тестове в Cibalab бяха положителни а в другите лаборатории бяха отрицателни. Е какво да ви кажа половин година ходене по мъките, защото някаква лаборатория решила да забогатява за на гърба на хората. Лекарите също гледаха с недовериа на резултатите от CIBALAB, защото бяха имали такива случай и преди. Жалко че оборудването им изглежда на ниво ... но яавно за чия сметка ... А всъщност като се замисля ... може и никога да не съм имал трихомонИ ... а още от първия тест резултатите да са били невярни ...
Цитирай

София

Лелей, хвърли ме в музиката направо... Там си направих кръв и урина преди 2 седмици - сега започнах да се притеснявам доколко са коректни резултатите?
Цитирай

зад парка

Шокирана съм
Но защо сте правили 3 пъти дублиращи се изследвания  newsm78. Вижда ми се много нелогично.

Цибалаб е много популярна и не мисля , че с тази история на новак като вас ще откажете някой да ползва услугите им.
Цитирай

София

А с приятелката ти какво стана? Ти само заради нея ли си направи изследване? Ей, така по приятелски? Незнам, малко странно ми звучи.  Thinking Не мисля, че е редно така да се правят обобщения. Като не си останала доволна да си отишла на друго място.
Цитирай

Не може така да пишеш истории, които дори не ми се струват много верни. Цибалаб са едни от най-добрите, всичките тестове и изследвания съм си правила там и едно не ми е сбъркано. Много "дупки" има в историята ти и не ми се струва много достоверна. Как пък при първото възможно мнение реши да опоручиш лабораторията по този начин. Съобразявай се все пак има бременни тук и може да се попритеснят и да хукнат да дават излишни пари за повторни изследвания подруги места. Да не си от конкуренцията им?
Цитирай

София

Да не си от конкуренцията им?
Яна вече ми е облякла мисълта в писмена форма, ама и аз да си изразя съмненията, че току така регистриран обект на секундата влетява на съответното место и плюе.
Цитирай

София

В Цибалаб не стъпвам поради същата причина - няколко пъти грешни резултати. Чувала съм и още доста подобни истории за лабораторията, но аз лично се убедих и затова няма да ползвам услугите им повече. Без да искам никого да задължавам с мнението си, просто казвам моите впечатления, за да внимавате, все пак.

Бодимед е добра лаборатория, чувала съм добри отзиви, а и аз съм доволна от 2-та пъти, когато съм правила изследвания там.
Цитирай

В мечтите си

Така е, накоректни са. За две седмици и 4 бр. изследвания при тях синът ми имаше, стафилококи, стрептококи и какво ли още не само в лявото око  Shocked
Изкараха свекървами диабетичка. Не съм доволна, изследванията им са неточни и няма да стъпя вече там  #Cussing out
Цитирай

София

Абсолютно сте прави! На моя син му се правят ежемесечно изследвания. Стерилна урина. Аз също ей така за по-сигурно три поредни дни давах в различни лаборатории и на Цибалаб резултата се оказа грешен!!!
Цитирай

софия

Аз от няколко години там си правя нужните изследвания. За сега нямам забележки.

Чувала съм от познати подобни истории, но все още не съм се отказала от техните услуги.
Цитирай

СОФИЯ

И аз съм на мнение,че са мошенници!Като се роди малкия ми син-преди 3 год. и половина,ни изписаха със стафилококова инфекция.И аз ходих по мъките половин година и пи какво ли не и мазах с какво ли не.Та във въпросната лаборатория му правих две изследвания през ден и двете различни.И то антибиограми-не може днес коките да са резистентни на Зинат,а утре -не.И нещо друго имаше,но вече не си спомням-не беше вчера.Само знам,че ми мрънкаха нещо в обяснение и още тогава реших,че няма да си имам работа с тях!
Цитирай

Sofia

И аз си правих там изследване на кърма за стафилококи и разбира се положително.В друга лаборатория ми казаха,че всичко е наред.Е,правете си изводите сами  Wink
Цитирай

София

А на мен кръвта ми излезна синя.
За едно ПКК, Васерман и СПИН 3 пъти ми точиха кръв в 3 последователни дни - първо 2 епруветки, после от пръст и третия ден пак 2 епруветки - ей така за всеки случай. Благодаря за професионализма.
Цитирай

София

понеже нямам имунитет към токсоплазмоза, два пъти през бременността съм си правила изследване в Кандиларов - все отрицателно.
преди 3 дни пуснах поредното изследване за токсоплазмоза, този път в Цибалаб и за мой ужас ме изкараха с прекарана инфекция! помислих, че съм се заразила докато съм била бременна. изкарах една тревожна нощ и на другата сутрин повторих анализа в Кандиларов - естествено, токсоплазмоза нямах!
Цитирай

София-там нейде в западната част

хммм  newsm78 това ме кара да се замисля че преди време- 2 и повече години и аз си правех при тях изследване точно заради това че са много добри ... правих след това и лечение с антибиотици като резултатите ми бяха само с много малко по-ниски после с друг антибиотик и ми бяха даже по-високи  Thinking икато направих в друга лаборатория се оказаха доста с по-ниски стойности ...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора