Колко често е нормално да се прави секс?

  • 68 961
  • 1 542
  •   1
Отговори
# 1 530
  • Мнения: X
Рибозом, разбирам те.

 Не напълно, но за частта с не-искането да си сама те разбирам на 100%. Но зависи с какъв човек си насреща.

Аз съм била домакиня 3 години и след това се върнах на работа за по 3 дни за почти 3 години, но това, че не изкарвах колкото мм никога не би ме карало да се чувствам зле. Бих защитила тази позиция винаги.

Зле ще се чувствам ако той не изкарва добри пари и аз трябва да се трепя с малко бебе и дете да се връщам на работа и да треперя за насъщния. Не че щях да имам дете тогава, но принципно ако се наложи.

 Просто имам много голяма здравословна доза самочувствие и знам, че струвам и не бих се притеснявала за това. Затова и не се притеснявам да изисквам, да очаквам да се съобразяват с мен, да отказвам секс/ повече деца/ повече работа/ спирачка на недообмислени идея, но пък да съм разбираща и да  насърчавам по-лежерен и спокоен живот и за двамата.
 
 Не разбирам амбицията за сметка на всичко останало. Особено ако няма кой знае каква нужда от доказване.


# 1 531
  • Мнения: 30 802
И аз не бих спряла да работя доброволно. Обаче за мен оптималните варианти са:
1. Работа от къщи или друга гъвкава програма;
2. Наистина високоплатена работа, ако се открие възможност.

Защото по средата е една мъка, в която хем не се изкарват кой знае какви пари, хем и децата страдат. Тоест предполагам, че всяка жена си има в главата една сума, под която няма да излиза от дома.

Контеса, ама отказваш секс...сериозно ли? Ужас...това си е експлозивен микс- хем да се превърнеш от амазонка в ...жена със съвсем други пропорции, хем да спреш и кранчето. Внимавай да не се навърти наоколо някоя млада кака...

# 1 532
  • Мнения: X
Мамасита, виж колко е часът. Защо не правиш секс по това време? Откакто е пусната темата, по цяла вечер висиш в нея, а над ни учиш на ум и разум колко често да правим секс.

# 1 533
  • Мнения: 30 802
Защото за това са сутришните часове.

Иначе на Рибозом историята е въпрос на късмет и стечение на обстоятелства. Съвсем друго щеше да е, ако поначало се беше приготвила да драпа нагоре, като за целта се откаже от второ, дори и от първо дете, щото нали животът е несигурен. А за по-сигурно и без мъж може.

За мен е най-добре да не се стига до отказване на секс, ако има възможност. Горе-долу са ми организирани нещата, така че да е приоритет и да не стигам до главоболия.

# 1 534
  • Мнения: X
При мен е още ранен следобед Simple Smile и децата спят на обяд, но за вас не знам. Аз вечер след 6 във форум почти не припарвам.

Но да. Мога и отказвам всичко, което преценя, че не ми импонира в този момент. И винаги съм била такава.

Не се чувствам по-значима когато изкарвам 5000+ на месец в моите очи, но виж в очите на съфорумките може и да е така. Така или иначе все не ни стигат та не знам какво мерило са за нещо.
Знам колко струвам и независимо от външните фактори не бих променила нищо кой знае какво в живота си.

Последна редакция: ср, 14 юни 2017, 00:32 от Анонимен

# 1 535
  • Мнения: X
Защото за това са сутришните часове.
Е, браво. При условие, че ти трябват около 2 часа за секс, а си лягаш след полунощ, значи сутрин се будиш към 5 часа за секс. Машина! Laughing

# 1 536
  • Мнения: 30 802
Е сега, два часа е през уикендите, да кажем през седмицата е 40 минути, като се отвори прозорец. Но наистина е вредно, ако отказите станат редовни.

Иначе вечерното време понякога е доста неподходящо за секс. Умора и тъй нататък.

# 1 537
  • Мнения: X
До какво водили отказите казваш? Ще те поканя да ни кажеш репертоара си на 15 годишнината ни в Пловдив Simple Smile

Последна редакция: ср, 14 юни 2017, 00:21 от Анонимен

# 1 538
  • Мнения: 30 802
Ами натрупват се. Теглят от "депозита на любовта". Ако много зачестят, не е добре, особено ако не се компенсират после. За мен няма отказ, по-скоро е отлагане. Но гледам да съм във форма, така че да не отказвам, дори да не съм 100% на линия. И не че нямам опит с отказите като вид пасивно-агресивно поведение, но това беше с първия ми мъж. Оттам съм си взела урок. Не са хубаво нещо.

Освен това наистина не мога да си представя да видя в очите на мъжа изгарящо желание да има дете, а аз да се правя на ощипана и да водя преговори с разумни доводи. Някои неща не се решават с разумни доводи- разумен довод може да се намери винаги, въпросът е каква история искаме да си напишем.

# 1 539
  • Мнения: 2 099
Що бе,и ние понякога се будим в 4 -5 за секс.Според кога си легнем и кой какви мисли го налегнат нощес.Много е диво по това време.Тихо,тъмно и освободено.Къщата е изцяло наша.Вярно ли отказвате секс?Аз щото съм постоянно навита.Като Мечо Пух-колкото повече,толкова повече Mr. Green

Последна редакция: ср, 14 юни 2017, 00:27 от Рибозом

# 1 540
  • Мнения: X
Сирен, аз много неща виждам в очите на мъжа си, но това не означава, че Аз нямам думата.

И стига вече с тези деца. Ние чакаме нашето да поотрасне и да се впуснем в егоизъм и хедонистични наслади за душата, а ти деца, та деца. Аман значи.

Нищо не дърпат. Но когато направиш сходна 'кариера' в твоят брак ще се радвам да споделиш с удоволствие.  baby_neutral

Рибозом, ей това със събуждането е олеле Мале. Направо мога да убия човек.

Затова се чудя и на госпожиците с децата как са тук в 1 -2 часа през нощта.
 Аз от съня си не се лишавам и от 10/10.30 до 6.30 си спя блажено и в уикендите си наваксвам.
За другото няма какво да кажа. Нямам оплаквания  Mr. Green



# 1 541
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Имаш толкова други дни в месеца...
Е, зависи дали са 3 или 7. Или поне за мен зависи, де.

...
Освен това наистина не мога да си представя да видя в очите на мъжа изгарящо желание да има дете, а аз да се правя на ощипана ...
Аз такова нещо досега не съм видяла, нито пък чула. От по-близки познати и техни познати ВИНАГИ жената е давала зор, или пък в други времена изобщо не е било планирано. Такова нещо, мъж да дава зор за деца със сигурност има, ти , например, спомена, че твоят е бил така, но според мен това са върли изключения. Включително от нямащите деца около мен, но в сериозни връзки, жените са по-склонни да приемат някой ден да имат дете, мъжете... Тях вятър ги вее на бял кон.  Grinning Изобщо, преди 32 примерно, никой в средата ми не се замисля за бебета (и са казвали, че поне дотогава няма да имат), дотогава родилите са изключения, дали имат и 10%... И то няма да казвам какво говорят по адрес на децата си, с малки изключения...
Разбира се, и това, което каза Контесата - колкото и мъжът да иска, все пак и жената има право да участва в това решение. Wink

# 1 542
  • Sofia
  • Мнения: 3 015
Темата премина допустимите граници.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт