Слънцето все по-силно грее, в коремчето на мама ОКТОМВРИйчето лудее! - Тема 6

  • 38 452
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 005
Честита нова тема! bouquet
Ей тумбачета,много сте изписали.Не мога да смогна да ви изчета. Grinning
Жанче,ами незнам кога да се запишем с термин,около септември-октомври може би. Laughing Предполагам,че тогава ще мога да си отпусна вече душичката.

Днес ходих на ЖК.Взеха ми кръв и урина и за микробиология този път се престраших,че имам течение напоследък,иначе без дискимфорт но да го видим от какво е.Иначе ме похвалиха,че съм понапълняла и коремчето се е оформило.Чухме сърчицето на бебчо с доплер и ми изписаха магнерот.Аз и без това си го бях самоназначила,а сега вече легално ще го пия. Simple Smile
Другата седмица и при моя док ще ходя да си видя пак човечето.

# 16
  • София
  • Мнения: 245
Хайде и аз в новата тема.  Grinning

Момичета да ви питам за главоболието - днес супер много ме боли глава, чак до гадене. Та някой знае ли освен парацетамол друго дали ще ми помогне? Гледам да пия повече вода, че да мине без лекарства, но до момента не се получава.  Confused Cry

# 17
  • Мнения: 1 092
Ние тъкмо бяхме капарирали ресторант, DJ, фото и видео за сватбата и разбрах, че ще ставаме мама и тати  Heart Eyes ММ много се надяваше, че няма да има сватба (както казах хич не обича да е център на внимание), а само ще подпишем, но вече бях решила аз  Mr. Green Само се радвам, че не избрахме дата за септември, както беше другия вариант  Joy Е тогава вече нямаше да има как. Иначе засега съм супер спокойна, даже по-добре, че съм бременна, че не се впрягам толкова за сватбата, колкото ако не бях, щеше да е страшно  Shocked Сега вече всички, замесени в сватбата, като разберат, че съм бременна, се съобразяват много повече с мен (освен този от ресторанта, но той си е тъпанар) и съм верно като кралицата майка, както ми вика ММ  Mr. Green Надух ви главата с тая моята сватба, спирам вече!

# 18
  • Мнения: 670
Мамички вмъквам се само докато не съм забравила ,без намерение да сменям хубавата тема за сватбите Simple Smile току що снимах коя седмица какви изследвания се правят по здравна каса. Не съм сигурна ,но май имахме такъв разговор и за нещо се бяхме зачудили . Ако сметнете за нужно,ще препиша всичко тук или на някой на лично

# 19
  • Мнения: 4 005
Симонка,мисля че тази информация ще е полезна за всички ни. Hug

За главоболието не мога да дам съвет.И аз съм имала такива дни,но нищо не съм пила освен ношпа,него заради коремните болки.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 617
Purple, аз също го мисля за тогава. Ще бъде доста забавно да сме в една зала, така или иначе са ме налегнали случайности  Laughing . И ние ще запазим някъде да хапнем после и по домовете. И без това вече се изморявам , пък тогава не си го представям. Мисля и аз за къса бяла рокля, колкото да се отчета, че вече ни надуват главите за решението.

# 21
  • Мнения: 35 109
Сега се сещам да ви питам- само аз ли още обличам широки дрехи,за да не ме разберат? Доста хора вече знаят ама не знам защо все още съм резервирана. А ми останаха почти 4 месеца, в които да мога да си се пъча...

# 22
  • Мнения: 1 092
Аз днес сутринта пуснах Б12, Д, ПКК, желязо + ЖСК и антитела и сега чакам резултатите  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 4 005
Пийкок,аз ходя с по-свободни дрехи за да не ми стяга на корема заради контракциите.Иначе махленските клюкари и на гърба си имат очи и вече ме заразпитваха. Mr. Green
А уж си мисля,че не ми личи.Май само аз тъй си мисля.

# 24
  • Мнения: 68
Елинирче и аз се чудя главоболието как се намалява... Днес главата ме скъса братче, лежах, ядох, пих вода ... Confused. Нищо , но досега не съм се и сблъсквала с тоя приблем .
Пийкок да вземеш да облечеш нещо по теб и място за пупата за да се вижда и да разберат всички. Laughing Май всички сме имали този проблем с това кога другите да разберат. Не си причинявай притеснения заради това. Всичко е божа работа , щом сме стигнали до тук ще стигнем и до края. Позитивизъм и се радвайте на пупите, мъниците и вниманието от страна на всички , които знаят .  Party Но признавам, че и аз си имам притеснения за това дали всичко  ще е наред ама мисля, че като съм по позитивна май се чувствам по добре.  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 245
Елинирче и аз се чудя главоболието как се намалява... Днес главата ме скъса братче, лежах, ядох, пих вода ... Confused. Нищо , но досега не съм се и сблъсквала с тоя приблем .
Пийкок да вземеш да облечеш нещо по теб и място за пупата за да се вижда и да разберат всички. Laughing Май всички сме имали този проблем с това кога другите да разберат. Не си причинявай притеснения заради това. Всичко е божа работа , щом сме стигнали до тук ще стигнем и до края. Позитивизъм и се радвайте на пупите, мъниците и вниманието от страна на всички , които знаят .  Party Но признавам, че и аз си имам притеснения за това дали всичко  ще е наред ама мисля, че като съм по позитивна май се чувствам по добре.  Hug

Чудих се дали не е и от времето. Тежко и облачно .... ужасно просто. Но ще го мъчим да мине де  Wink

# 26
  • Мнения: 35 109
Точно това ме притеснява. Предният път стигнах точно до тук (20 г.с) и край. И после беше тежко обяснението и отговарянето на въпросите. За това сега съм предпазлива.

Отменила съм почти всички пътувания ( с изключение на тези за прегледи в други градове) и ми е тегаво.. Искам да пътувам. Наши приятели сега кръстосват света , а ние много се застояхме. Вчера пак се хвалеха,че тръгват на някъде. Много ми докривя, но като видях дребчо и малко ми мина. Знам, че си струва жертвата, но ми е криво.

# 27
  • Мнения: 670
За главоболие пробвайте с кафенце . На мен ми помага . Също си позволявам и панадол . Той е парацетамол на практика

# 28
  • Мнения: 627
Хайде и аз в новата тема.  Grinning

Момичета да ви питам за главоболието - днес супер много ме боли глава, чак до гадене. Та някой знае ли освен парацетамол друго дали ще ми помогне? Гледам да пия повече вода, че да мине без лекарства, но до момента не се получава.  Confused Cry

Елинор, аз си позволявам по едно слабо кафенце в комбинация с нещо сладичко, когато ме заболи главата. Но при мен е и от ниското кръвно. Ужасно е това главоболие, аз съм с мигрена и напълно те разбирам. От дете съм с повръщане при главоболие, което ме държи по 2-3 дни Sad  Не си позволявам никакви хапчета, чувала съм за чай от джинджифил иначе.

# 29
  • Мнения: 60
Аз съм на периоди с дрехите, понякога са ми удобни широки ризи и рокли ама поняога слагам по прилепнали да си се пъча ама които ми стават да не е смешно, че са ми умалели Simple Smile
Да ви кажа, понеже трупам на корем и цял живот все го стягам и прибирам и толкова ми е писнало. Поне сега ми се е паднало да си се пъча с кеф пък после пак ще има глътни корема Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт