Кюретаж и забременяване след това - тема 73

  • 55 027
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 1 324
Бамболинка, доколкото си спомням от разговорът ни по темата, Сигридов ѝ е спрял аспирина, нямало нужда да го пие, всичко било наред с кръвотока.
Седмица по-късно бебето вече е нямало сърдечна дейност именно поради влошен кръвоток.

 Жана, мисля , че съм срещала случая с момичето, беше ходила в Фемина май, преди да замине на почивка и тогава и бяха казали, че бебето няма сърдечна дейност, точно заради аспирина....

# 751
  • Мнения: X
Момичето е съфорумка, та нищо чудно това да е случая.

# 752
  • Мнения: 12
попаднах на един саит   wwwbotanica1961.com незнам дали тук да го спомена за един препарат хепи уомън три месеца жената го пие и три месеца мажа го пие  хепи мен и дсли има резолтати или някои си прави рекламация да се купува препарата и дали някои го е пробвал моля даите мнение

# 753
  • Мнения: 454
Мили дами, предварително се извинявам за рядко тъпия въпрос:
на първа страничка, относно изследванията пише следното:

- Щитовидна жлеза (TSH, FT3, FT4, антитела ТАТ и МАТ) - на чист ден

Под "чист ден" се има предвид ден, в който не кървя или в който не вземам лекарства... или...?Simple Smile
Чудя се, дали ако си запазя час за доц. Русев, да отида при него с такива изследвания или да не бързам, той ще ми каже какво да си пускам?

# 754
  • София
  • Мнения: 7 411
Мая, чист ден означава да няма кървене.
Събери си всички изследвания, които имаш до момента, и си запиши час при доц. Русев. Успоредно с това можеш да почваш тези от първа страничка на темата. Доц. Русев е имунолог, а не АГ, така че гинекологичните изследвания ги пускай самостоятелно.

# 755
  • София
  • Мнения: 39 673
Моля пуснете нова тема.

# 756
  • София
  • Мнения: 7 411
Момичета, заповядайте в новата тема:

НОВА ТЕМА

и моля ми напомнете кого да добавя в списъка с мами и бременелки, че ви изпуснах края Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт