"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 31

  • 60 799
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3
ЗДРАВЕЙТЕ!Много съм объркана!Направих си тест,а втората черта нито е бледа,нито е цяла...започната е,и стои като точка..имах цикъл,но откакто бебеправим е мнооого слаб,с ръждив цвят,а този месец едвам 3 дни зацапване,вместо 5-6.Благодаря на отзовалите се :/

Последна редакция: пн, 07 авг 2017, 13:26 от AnMary

# 736
  • Мнения: 7 519
Теста е отрицателен! Мястото на втората черта не е там където е точката!

# 737
  • Мнения: 3
Благодаря за бързия отговор..а и друго да попитам-откакто правим опити взех да напълнявам,както казах и цикъла се промени(цвят и продължителност),от този месец и гърдите ми наедряха,както и корема(направо си се разширих)...това нормални неща ли са?пиех фолиева,да не би от нея да пълнея :/

# 738
  • Мнения: 6 847
Доста странно оцветяване. Но както казаха е отрицателен. Втората чертичка трябва да се падне някъде над буквата Т.
От фолиевата не се пълнее.

# 739
  • Мнения: 783
Здравейте отново!Днес към 6 си направих тест (Sure Check) толкова е незабележима 2рата черта,немога да я хвана на снимка(мъжът ви също я видя)-а и цикълът ми дойде снощи (не че това е от значение).
Преди полжвин час повторих с Presto - 2рата чертичка на него я хванах на снимка - и все пак не се надявам на нищо ..😶

# 740
  • Мнения: 4 518
Здравейте отново!Днес към 6 си направих тест (Sure Check) толкова е незабележима 2рата черта,немога да я хвана на снимка(мъжът ви също я видя)-а и цикълът ми дойде снощи (не че това е от значение).
Преди полжвин час повторих с Presto - 2рата чертичка на него я хванах на снимка - и все пак не се надявам на нищо ..😶

Как така не е от значение, че Ви е дошло?

# 741
  • Мнения: 783
Здравейте отново!Днес към 6 си направих тест (Sure Check) толкова е незабележима 2рата черта,немога да я хвана на снимка(мъжът ви също я видя)-а и цикълът ми дойде снощи (не че това е от значение).
Преди полжвин час повторих с Presto - 2рата чертичка на него я хванах на снимка - и все пак не се надявам на нищо ..😶

Как така не е от значение, че Ви е дошло?
Ако е много ранна бременност,е напълно възможно да има и цикъл,2 мои приятелки имаха този случай ,като едната от тях имаше съмсем нормален цикъл 2 месеца-на 3тия не й дойде и като отиде на преглед разбра,че е в 2ри месец Simple Smile

# 742
  • Мнения: 7 519
Имаш ли цикъл- не си бременна!

# 743
  • Мнения: 30 866
http://old.bg-mamma.com/?topic=989618.new#new
Новата тема, заповядайте!

Общи условия

Активация на акаунт