Отговори
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Според протокола е 30 дни - Но реално едни ми казват 20 дни други 25? 
Някой скоро подновил си паспорт да каже имам ли шанс да е готов за 15 юни при подадени документи редовни днес? 

# 1
  • Мнения: 3 157
Скоро подавах,да,просто проверявай през седмица.Аз ще пътувам след 3 седмици-казаха,че може и да е готов до тогава.Не виждам как някой може да конкретизира 20 -25-30 дни за твоя паспорт.

# 2
  • Мнения: 2 024
Реално става за 20 дни. Има сайт на МВР и може по ЕГН да се види точно кога е готов.

# 3
  • Мнения: 1 025
Зависи дали си в областен град, защото от другите общини ги вземат когато има кола, която да ходи в областния, т.е. той може и да е готов за 20 или 25  дни, но зависи кога ще го вземат, същата работа е и със районните управления.

# 4
  • Мнения: 89
при мен и двата пъти ми казаха 4 седмици и двата пъти стана след две

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 4 057
аз подадох на 18 май и ми казаха да отида да го получа началото на юни, става дума за Бургас

# 6
  • Мнения: 89
аз подадох на 18 май и ми казаха да отида да го получа началото на юни, става дума за Бургас
значи толкова , две седмици

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Аз подадох на 5-ти май, на 15-ти беше готов. В Пловдив.

# 8
  • Мнения: 290
Ако в сайта пише, че са готови документите ми, но реално съм пуснала бавна поръчка и трябва да ги взема след 2 седмици, дали ще има проблем да ги взема по-рано? Става въпрос за София. Някой взимал ли ги е по-рано?

Общи условия

Активация на акаунт