Откраднат живот - тема 19

  • 72 467
  • 745
  •   2
Отговори
# 300
  • Мнения: 6 159
Ще има   четвърти сезон и Луиза  пак  ще участва .
http://www.bradva.bg/bg/article/article-117480#.WTVfh-uLTIU

# 301
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
Това, че Наум казал /неясно кога, къде и пред кого/, че нямало да участват с Луиза всъщност си се оказа партенка, както предположих. Laughing Sunglasses

# 302
# 303
  • Варна
  • Мнения: 1 361
О да Луиза се е омъжила но няма да ходят на меден месец защото след няколко дни трябвало да се върне на снимачната площадка за снимките на 4я сезон.. Супер официално на есен ще си го гледам  с кеф

# 304
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
За фенките на Калин Simple Smile

https://www.youtube.com/watch?v=92pJwKX5iNA

# 305
  • Мнения: 15 524
Момичета един въпрос - защо Алекс отиде сам на сватбата без Биляна? Да не се е отказала от сериала?

# 306
  • Мнения: 3 118
Момичета един въпрос - защо Алекс отиде сам на сватбата без Биляна? Да не се е отказала от сериала?
Щото е много бременна и не пътува. Остана си там в Лондон.
А дали се е отказала от сериала- не се знае.

# 307
  • Мнения: 15 524
Момичета един въпрос - защо Алекс отиде сам на сватбата без Биляна? Да не се е отказала от сериала?
Щото е много бременна и не пътува. Остана си там в Лондон.
А дали се е отказала от сериала- не се знае.

Благодаря  bouquet

Сега прочетох цялата тема и с радост разбрах, че ще има нов сезон. Аз вчера приключих последния и тъй като финала беше един вид Хепи енд за всички /простиха, забравиха, групираха се по двойки/ с изключение на двамата професори, за които през цялата серия очаквах, че ще се случи нещо, та реших, че няма да има продължение

На следващия сезон и аз ще се включа в темата - а сега едно бързо мнение и от мен

Като цяло сериала много ми харесва - има своите трески за дялкане, но е добър. Много, много любими са ми Калин, Наталия /от втория сезон - в началото много ме дразнеше/, Виолета /уникална актриса е тази жена - в един момент я мразя, а в следващия я обичам/, Тасев /много красиво момче, което мислех, че играе дървено, докато не го видях в Комбина - явно така си говори в реалния живот/, Добрева /имах лошо мнение за тази мацка, но определено в този сериал започна много да ми харесва/, Стаменова /моя любима актриса/ и Генадиев. Като ви чета мненията май само на мен Генадиев не ми вади очите, като лошия герой въпреки размяната, схемите и далаверите. Камбуров ме дразнеше през цялото време с този непрекъснат напън да играе рицаря борещ се за правдата
В новия сезон мисля, че могат да развият малко образа на д-р Владов. Много ми е симпатичен и въпреки второстепенната му роля могат в следващия сезон да го извадят на преден план малко. Също важи и за д-р Романова. Даже д-р Пенев могат да го пооправят, че този образ на ръб много ме дразни. Също могат да залюбят сестра Жекова и таткото на Коко, които накрая да станат семейство. А щом Александър отказва да играе повече в сериала може да ги разделят с Биляна, която да се прибере в България с бебето и да се измисли някаква драма около нея. На кака Виолета може да й завърти главата заместник министъра - харесаха ми, като двойка. Хинова да забременее по нормален начин след 1 - 2 неуспешни инвитро прцедуи. Генадиев в крайна сметка може да отиде в министерството и Катя да заеме поста му, като по този начин да се пребори с мъката по Камбуров, за да не залитне по чашката. А може пък и доц. Захариев да го наследи. Наталия може да забременее и да изкара малко по-трудна бременност. Тасев и Добрева да се оженят  Heart Eyes Любовта между Врабчев и Стаменова да се разгърне. Има доста хляб в новия сезон. И да - добре би било сценаристите да прочетат внимателно темите тук - особено тази. Доста неща могат да вземат и да се направи един наистина силен сезон  Peace

# 308
  • София
  • Мнения: 22 944
Четох някъде, че Луиза била бременна и щели да променят сценария на следващия сезон заради нея, ама не знам дали е вярно.  Simple Smile

# 309
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Четох някъде, че Луиза била бременна и щели да променят сценария на следващия сезон заради нея, ама не знам дали е вярно.  Simple Smile
И аз го четох може и вярно да е...

# 310
# 311
  • Мнения: 150
Сутринта даваха в "Здравей,България" за началото на снимките на 4ти сезон..потвърдиха за смъртта на Генадиев( както и за Камбуров, но при него си беше ясно)..казаха, че сюжетът ще се развива около вакантното място на професора, доцент Захариев и Стилиянова ще се съберат..пуснете го в нова плей и гледайте SmileySmirk

# 312
  • София
  • Мнения: 22 944
Тъкмо четох в един сайт, че наистина бил починал професорът и чак не можах да повярвам.  Simple Smile Да видим какво ще и измислят за Жениту сега.

# 313
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
И Сашо се връща

# 314
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 769
Снощи в късните новини по Нова казаха, че Сашо се връща, но за Биляна не разбрах.

Общи условия

Активация на акаунт