Откраднат живот - тема 19

  • 72 465
  • 745
  •   1
Отговори
# 195
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 722
Какво пречи да го няма и пак да кривнат в тази посока.
Все пак сериала стана "де се е чуло, како Пено, живо пиле да умре, да стане и да почне да кълве".

# 196
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440

Ама и Камбуров беше сам, даже бездомен, пък му измислиха роля
Както и да е
Два пъти пишеш, че е бездомен..., та.... Той е от Варна, завеща апартамента си във Варна на Сашо. Няма жилище в София, но не е така окаян, както го описваш.

# 197
  • Мнения: 2 974
Най-наказани в този филм се оказаха Калин и Александър
Това вече сме го обсъждали, но няма как да се съглася че Калин е ощетен по някакъв начин от тази история още по-малко пък наказан. Израстнал е в заможно семейство с двама родители дали му възможност да се изучи и реализира професионално. От двамата Александър може да се каже че е ощетен с липса на майка и наличие на баща на който не може да разчита за нищо. От друга страна пък е имал възможност да срещне Камбуров, който му е спасил живота и му е бил като баща помагайки му житейски и професионално. Ако не е била размяната Александър е било много вероятно да умре, а Калин да си остане нереализиран с безкрайните проблеми около баща му. Сашо е успял там защото борбата с болестта му е изградила силен характер, а покрай болестта срещата му с Камбуров се е оказала безценна.
Ако има сериозно ощетен от тази история това може да е само Янко. Всички останали преиграваха и драматизираха много повече отколкото реално са били засегнати. С тази слаба психика не съм сигурен дали Евгения щеше да има силите да мине през всичко което е изживял Сашо дотук. Въпреки че тази история има и положителни страни по никакъв начин не може да се оправдае извършеното престъпление и ще чакам наесен да видя продължението на възмездието за главния виновник (ако оживее).

# 198
  • Мнения: 1 019
Най-ощетени са Катя и Янко, защото от нормален живот какъвто са водили след една злощадна нощ двамата се превръщат в алкохолици и единия няма нормално семейство, защото жена му е починала, за да роди билното дете "бреме" ... а другият дори не съумява да изгради такова....
Дори имаше една сцена където връщаха назад във времето мисля и Янко беше млад тогава, надявайки се малкия Сашко да почине, за да се отърве от него.... много тежка съдба 

# 199
  • Мнения: 2 974
За Янко съм съгласен че съдбата му е стоварила изведнъж загуба на съпруга и болно бебе. Катя обаче е имала избор. Избрала е да мълчи защото е била влюбена. Избора е нейн и се е превърнала в съучастник на престъплението.

Последна редакция: вт, 30 май 2017, 06:26 от yahoo

# 200
  • Мнения: 6 604
Не съм съгласна, че Александър е щял да умре, ако не е била размяната.  Истинския му баща е лекар- много по- логично е с контактите, които има да разбере за Камбуров и да му напрявят операцията. Peace
Ама аз все още се питам какво стана с размяната на бебетата? Къде изчезнаха 2мата главни герои по  тази тема? Whistling

# 201
  • София
  • Мнения: 14 638
Момичета, прочухме се  Mr. Green В сериозна медия ни анализират темата http://www.segabg.com/article.php?id=856547.  За участието на Деница Гаджева в сериала.  Laughing

# 202
  • София
  • Мнения: 8 932
Аз мислех, че ще кривнат в посока "Камбуров баща на Алекс", когато казаха, че и неговият син е починал от същия синдром на Фало. Обаче май няма да го направят. Той Камбуров нали имаше апартамент във Варна, който подари на Алекс. Пък той май го продаде за да финансира лечението на професора. Но и на мен ми е малко невероятно толкова уважаван кардиохирург да няма нищо настрани. Само Генадиев имаше, заради схемите в болницата.

# 203
  • София
  • Мнения: 11 114
Момичета, прочухме се  Mr. Green В сериозна медия ни анализират темата http://www.segabg.com/article.php?id=856547.  За участието на Деница Гаджева в сериала.  Laughing

Малко са ми редактирали думите, но здраве да е.  Mr. Green

# 204
  • Другата България
  • Мнения: 37 147
Това вече сме го обсъждали, но няма как да се съглася че Калин е ощетен по някакъв начин от тази история още по-малко пък наказан. Израстнал е в заможно семейство с двама родители дали му възможност да се изучи и реализира професионално. От двамата Александър може да се каже че е ощетен с липса на майка и наличие на баща на който не може да разчита за нищо. От друга страна пък е имал възможност да срещне Камбуров, който му е спасил живота и му е бил като баща помагайки му житейски и професионално. Ако не е била размяната Александър е било много вероятно да умре, а Калин да си остане нереализиран с безкрайните проблеми около баща му. Сашо е успял там защото борбата с болестта му е изградила силен характер, а покрай болестта срещата му с Камбуров се е оказала безценна.
Ако има сериозно ощетен от тази история това може да е само Янко. Всички останали преиграваха и драматизираха много повече отколкото реално са били засегнати. С тази слаба психика не съм сигурен дали Евгения щеше да има силите да мине през всичко което е изживял Сашо дотук. Въпреки че тази история има и положителни страни по никакъв начин не може да се оправдае извършеното престъпление и ще чакам наесен да видя продължението на възмездието за главния виновник (ако оживее).
Съгласна съм с теб за казаното, но смятам, че ако не беше размяната Генадиев все пак щеше да се погрижи за болното си дете и е твърде вероятно да е оживял Александър. За останалите персонажи да, прав си.
Камбуров си изпълни мисията, бори се докрай за неговата истина и квото можа, направи. Смятам, че няма да го възкресят, както и Генадиев.
Момичета, прочухме се  Mr. Green В сериозна медия ни анализират темата http://www.segabg.com/article.php?id=856547.  За участието на Деница Гаджева в сериала.  Laughing

Малко са ми редактирали думите, но здраве да е.  Mr. Green
Laughing Четат ни бре, ще заимстват някоя и друга идейка, давайте смело напред с тях.

# 205
  • Мнения: 6 159
Четат , ама не и сценаристите - продължават с нелогичните си  простотии /преписани и донепреписани правилно/ .

# 206
  • Мнения: 2 753
Момичета, прочухме се  Mr. Green В сериозна медия ни анализират темата http://www.segabg.com/article.php?id=856547.  За участието на Деница Гаджева в сериала.  Laughing

Хаха, и мен са ме цитирали.  Joy Но са слели моя коментар с този на Галактическа принцеса.  Mr. Green

# 207
  • Бургас
  • Мнения: 16 033
Момичета ще си търсите авторските права май 😉

# 208
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 064
Момичета, прочухме се  Mr. Green В сериозна медия ни анализират темата http://www.segabg.com/article.php?id=856547.  За участието на Деница Гаджева в сериала.  Laughing

Хаха, и мен са ме цитирали.  Joy Но са слели моя коментар с този на Галактическа принцеса.  Mr. Green

Чак сега го видях това  Joy Joy Joy

# 209
  • Мнения: 2 974
Не съм съгласна, че Александър е щял да умре, ако не е била размяната.  Истинския му баща е лекар- много по- логично е с контактите, които има да разбере за Камбуров и да му напрявят операцията. Peace
Не съм казал че е щял да умре, а че е било много вероятно да стане така понеже по онова време Камбуров е бил още никой, някакъв неизвестен кардиохирург от провинцията. Разликата е че е бил с високи морални ценности, взел е присърце случай с нелечима (за тогава) болест и се е борил докрай за детето въпреки съпротивата на баща му. Това е огромен късмет и не е съвсем сигурно че същия късмет Сашо е щял да има на друго място дори и при баща лекар. Ако Генадиев е имал навремето и най-малка надежда че може да го излекува то той не би извършил това престъпление. Самия той като млад доктор едва ли е имал големи връзки за да се надява на нещо.

Общи условия

Активация на акаунт